DatabázaČlánkyKľúčové slová

LIANA GOLIAŠ s.r.o.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Potraviny, nápoje a potravinárske prísady  ›  Potravinárske prísady
*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Nápoje, káva, čaje
*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Múka, múčne a pekárenské výrobky
*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Pochutiny, prísady, koreniny

Kľúčové slová

Bezlepkové potravinyMúčne zmesiNápoje, nápojové zmesiPotravinárske prísadyPotraviny - výrobaPráškové potraviny

Základné informácie

logotype

LIANA GOLIAŠ s.r.o.

Výroba a balenie práškových potravinárskych výrobkov

Lopuchovská 734/1
086 41 Raslavice
Tel.: +421 54 4792 195
E-mail: liana@liana.sk
Web: www.liana.sk
FacebookYouTubeInstagram
IČO: 53423526
IČ DPH / DIČ: SK2121361869
Objednávateľ: LIANA GOLIAŠ s.r.o.

Rodinná firma s viac ako 25 ročnou tradíciou, ktorej hlavnou činnosťou je výroba a balenie práškových potravinárskych výrobkov. Špeciálnym zameraním výroby sú bezlepkové múčne zmesi a šumienkové nápoje.

Kľučové slová: Liana, LianaVIT, Minerál, Liana eshop, Cake mix, Bakery mix, Sóda bikarbóna, Odstraňovač vodného kameňa, Želírka, potravinárska želatína, stužovače do krému, ochutené cukry, bezlepkové múky, bezlepkové potraviny, bezlepkové recepty

Objavte produkty Liana, ktoré pevne stoja na základoch tradície a kvality

Bezlepkové múčne zmesi

Pre väčšie pohodlie a pre zaistenie úspešného výsledku pečenia a varenia sme pre našich zákazníkov s intoleranciou lepku vytvorili základné múčne zmesi na všetky druhy ciest. Všetky boli otestované našou bezlepkovou cukrárkou. Ich silnou stránkou je úplná absencia lepku, cukru, vajec, laktózy, sóje, farbív a GMO. Navyše, všetky Bezlepkové múčne zmesi Liana je možné zakúpiť aj v lekárňach na lekársky predpis.

Nápoje

Nápoj LianaVIT v lete osviežia, v zime zahrejú a v každom ročnom období dodajú telu až 10 vitamínov potrebných pre posilnenie imunity. Či už ako studený nápoj, ochucovadlo čaju, zmrzlinu alebo pri pečení, celý rad vitamínov B komplex, vitamín C a E pomôžu organizmu v boji s chorobami, zlepšia pamäť a študentom uľahčia sústredenie. Šumivý nápoj Minerál bez cukru a sladidiel pomáha pri odstránení nepríjemných pocitov po požití ťažšie stráviteľných jedál, uľaví po prejedení a pri pálení záhy. Osvieži, posilni a zregeneruje. Vďaka tomu, že je bez cukru, je vhodný aj pre diabetikov. Mladším produktom je Minerál s príchuťou mäty 2× účinnejší, ktorý je ochutený čisto prírodnými látkami.

Odstraňovač vodného kameňa Liana

Odstraňovač vodného kameňa jednoducho zatočí s vodným kameňom aj bez obsahu chemických zložiek. K elektrickým spotrebičom je však šetrný a pre ľudí zdravotne nezávadný. Postará sa o všetky spotrebiče, vodovodné batérie, wc misy a sprchové kúty, ktoré sú napadnuté bielym povlakom. S našim odstraňovačom nedosiahnete iba dokonalú čistotu, ale pridaná vôňa jablka sa postará o príjemnú arómu v celej domácnosti.

Želatína

Želatína potravinárska číra Liana je čisto živočíšneho pôvodu (bravčová želatína), pochádzajúca zo Slovenska. Jej používanie dopĺňa kolagén, tak potrebný pre kĺby a pokožku. Kĺbom dodáva silu a pokožke krásu. Stačí 1 KL želatíny zamiešať do jogurtu, smotany alebo aj čistej vody, nechať chvíľu napučať a vypiť. Po 7 dňoch by malo byť viditeľné a hlavne citeľné zlepšenie stavu. Ďalšie produkty značky Liana a viac ako 500 receptov nájdete na www.liana.sk

Článok bol publikovaný: 30. 5. 2023

 

Potravinárska výroba Liana

Potravinárska výroba LIANA GOLIAŠ s.r.o., známa pod obchodnou značkou Liana, sa nachádza v obci Raslavice, v severovýchodnej časti Slovenska na južnom okraji Bardejovského okresu. Bola založená v roku 1994 Imrichom Goliašom v spolupráci s blízkou rodinou. Z veľkej časti na tomto princípe funguje dodnes, preto sa hrdo zaraďuje medzi úspešné slovenské rodinné firmy. Aktuálne patrí do skupiny stredne veľkých podnikov, ktorý sa dokázal uplatniť na tuzemskom i medzinárodnom trhu. Zásobujeme cukrárenské výrobne, druhovýrobcov, menšie či väčšie veľkosklady a predajné siete v rámci Slovenskej republiky.

Prvým produktom výroby a produkcie je nápoj v prášku Minerál bez cukru a sladidiel, ktorý získal ocenenie Voľby spotrebiteľov v roku 2014 v kategórii Nápoje v prášku. Následne sa činnosť firmy rozšírila a svoj sortiment doplnila o pekárske a cukrárenské suroviny, prípravky na zaváranie a konzervovanie, nápoje v prášku, stužovače šľahačky, exkluzívne pudingy, bezlepkové zmesi na pečenie a sortiment bytovej chémie.

V súčasnosti je prevádzka vybavená viacerými výrobnými technológiami s možnosťou miešania a balenia rôznych práškových potravinárskych výrobkov v hmotnostiach od 2g do 25 kg. Liana ponúka služby balenia aj privátnych produktov podľa vlastných požiadaviek.

Pri výrobe berieme na vedomie slovenské a európske právne normy a pokyny, ako aj predpisy na ochranu životného prostredia a etické normy. Naši zamestnanci dbajú na kvalitu, tréning a odbornú prípravu tak, aby sme zaručili svojim spotrebiteľom 100% kvalitu. Marketingové oddelenie aktívne komunikuje a pomáha priamo spotrebiteľom prostredníctvom sociálnych sieti Facebook a Instagram, kde nás je možné nájsť pod názvom Liana – kvalita v kuchyni. Pod rovnakým názvom sa nachádzame aj na platforme Youtube, na ktorej pravidelne pridávame chutné videorecepty. Viac ako 500 receptov a online blog s názvom Dobré rady od Liany ponúka naša webová stránka www.liana.sk.

Článok bol publikovaný: 29. 7. 2021

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Bezlepková múčna zmes Bakery mix vhodná na kysnuté cestá
Bezlepková múčna zmes Bakery mix vhodná na kysnuté cestá
Bezlepková múčna zmes Cake mix vhodná na piškótové cesto
Bezlepková múčna zmes Cake mix vhodná na piškótové cesto
Bezlepková múčna zmes Fine mix vhodná na perníky a medovníky
Bezlepková múčna zmes Fine mix vhodná na perníky a medovníky
Bezlepková múčna zmes Universal mix vhodná na cestoviny a múčne jedlá
Bezlepková múčna zmes Universal mix vhodná na cestoviny a múčne jedlá
Bezlepkové múčne zmesi Bread mix white a dark vhodné na chlieb a rôzne druhy pečiva
Bezlepkové múčne zmesi Bread mix white a dark vhodné na chlieb a rôzne druhy pečiva
Dokonalý krém do krémeša vykuzlíte vďaka Zlatému krému
Dokonalý krém do krémeša vykuzlíte vďaka Zlatému krému
Exkluzívne pudingy s výraznou chuťou vanilky a čokolády
Exkluzívne pudingy s výraznou chuťou vanilky a čokolády
Milovaný punčový koláč bude bezchybný s Punčovou polevou Liana
Milovaný punčový koláč bude bezchybný s Punčovou polevou Liana
Nová bezlepková múčna zmes Rolls mix vhodná na rožky, bagety a žemle
Nová bezlepková múčna zmes Rolls mix vhodná na rožky, bagety a žemle
Produktový rad pre dokonalé zaváraniny
Produktový rad pre dokonalé zaváraniny
Produkty Liana prinášajú kvalitu do každej kuchyne
Produkty Liana prinášajú kvalitu do každej kuchyne
Šumivý nápoj Minerál na zlepšenie trávenia
Šumivý nápoj Minerál na zlepšenie trávenia
Vitamínový nápoj LianaVIT bez farbív a konzervantov, ale za to s 10 vitamínmi
Vitamínový nápoj LianaVIT bez farbív a konzervantov, ale za to s 10 vitamínmi
Živočísna želatína ako výborný zdroj kolagénu
Živočísna želatína ako výborný zdroj kolagénu
Ekologický odstraňovač vodného kameňa
Ekologický odstraňovač vodného kameňa
 

Údaje o firme LIANA GOLIAŠ s.r.o. boli overené: 7. 6. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 9. 6. 2021

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2021Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 782, Tento rok: 315, Tento mesiac: 50, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety