DatabázaČlánkyKľúčové slová

Sharvan bike - Project M1 s. r. o.

Kategórie

*  Export  ›  Strojárstvo, Energetika  ›  Dopravná, manipulačná a stavebná technika
*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenské strojárstvo

Kľúčové slová

Bicykle a príslušenstvoSlovenský výrobcaSlovenský výrobca bicyklov

Základné informácie

logotype

Sharvan bike - Project M1 s. r. o.

Sharvan bike - prvý rastúci mestský bicykel na svete

Ľubochnianska 2407/2
080 06 Ľubotice
E-mail: hello@sharvan.bike
Web: www.sharvan.bike
FacebookYouTubeInstagram
IČO: 51411709

Kontaktné osoby

Ing. Dušan Manduľák, PhD. - konateľ spoločnosti

• popredný slovenský výrobca plastových a kovových komponentov
• unikátny mestský skladací bicykel, ktorý spája 3 funkcie, rastie, dá sa zložiť, mení farby
• Sharvan je univerzálny pre všetkých, bez ohľadu veku, výšky, alebo hmotnosti

SHARVAN bike – prvý rastúci bicykel na svete

Rok 2020 sa v svete cyklistiky nesie v znamení technologických noviniek. Jednou z najvýraznejších je bezpochyby unikátny mestský bicykel Sharvan, vyvinutý skupinou podnikov LPH, ktorý sa práve tento rok dostáva do sériovej výroby. Prototyp bicykla Sharvan mal svetovú premiéru už v roku 2019 na prestížnom cyklistickom veľtrhu EUROBIKE 2019 v nemeckom Friedrichshafene. Jeho unikátnosť spočíva v troch jedinečných vlastnostiach, ktoré doposiaľ spolu nebolo možné nájsť na žiadnom inom sériovo vyrábanom bicykli: je skladací, jeho rám dokáže jednoducho prispôsobiť svoju veľkosť pre deti i dospelých a vďaka výmenným farebným krytom rámu je navyše možné kedykoľvek prispôsobiť jeho vzhľad aktuálnej nálade či situácii.

Skupina podnikov LPH, sídliaca na východnom Slovensku, je známa najmä výrobou špičkových plastových a kovových komponentov. Za vyše 30 rokov pôsobenia na trhu si získala dôveru popredných svetových automobiliek, výrobcov domácej elektroniky, bielej techniky, záhradného vybavenia a ďalších. Sharvan bike je prvým komplet vlastným produktom spoločnosti a dali si na ňom skutočne záležať. Viac než 10 000 hodín vývoja, inovatívne výrobné postupy s použitím najkvalitnejších materiálov a súčiastok a následne náročné testy v skúšobných ústavoch sú zárukou bezchybnej kvality bicykla. Sharvan sa dostáva na trh v troch štandardných prevedeniach Classic, City a Country, a taktiež vo verzii e-bike, s elektrickým pohonom. Ďalšie zaujímavosti o novom rýdzo slovenskom bicykli Sharvan môžete objaviť na webovej stránke a na fanpage na Facebooku a Instagrame.

Jeden pre celú rodinu!

je prvý bicykel svojho druhu. Unikátny prototyp, ktorý spája 3 funkcie, spolu dosiaľ nevídané. Rastie, dá sa zložiť, mení farby. Je univerzálny. A vyrobený na Slovensku.

Rastúci

vďaka nastaviteľným riadidlám a vysúvaciemu rámu pohodlne odvezie jazdcov rôzneho veku, výšky i hmotnosti. Jeden pre celú rodinu.

Skladací

je v prvom rade skladací bicykel. Detský i dospelácky, na vek nehľadí. Jeden na celý život.

Farebný

odráža váš štýl. Môžete mať nevinnú bielu v pondelok, biznis modrú v strede týždňa alebo červeného diabla cez víkend. Jednoducho, vymeňte stredový kryt za pár minút. Špeciálne zručnosti netreba.

JAZDITE!

Komfortný – Spoľahlivý – Tichý

v sebe ukrýva pokročilé technológie výroby a funkčné komponenty špičkovej kvality. Vyberte si 1–3–7–11-rýchlostný prevod a vydajte sa do uličiek mesta, či na potulky krajinou.

SHARVAN je komfortný

Kompozitný rám bicykla je vyrobený metódou injekčného vstrekovania. Vďaka tlmiacemu účinku polyamid-uhlíkového rámu a jeho špeciálnemu rebrovaniu jazdí SHARVAN hladko a komfortne.

SHARVAN je spoľahlivý

Nebojí sa rýchlosti, či náhlych zastavení. SHARVAN je aj vďaka kvalitným kotúčovým brzdám spoľahlivý. Brzdové lanká, schované v ráme, neprekážajú pri pohybe a skladaní.

SHARVAN je tichý

Pri jazde ho takmer nevnímate. SHARVAN ponúka elegantný pohyb aj vďaka 18-palcovým kolesám, ktoré poháňa klinový remeň namiesto klasickej reťaze.

Článok bol publikovaný: 23. 3. 2020

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
 

Údaje o firme Sharvan bike - Project M1 s. r. o. boli overené: 23. 3. 2020
Internetový zápis úplný. Uverejnený 11. 3. 2020

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety