DatabázaČlánkyKľúčové slová

Sharvan bike - Project M1 s. r. o.

Kategórie

*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenské strojárstvo
*  Export  ›  Priemysel  ›  Strojárstvo, Energetika

Kľúčové slová

Bicykle a príslušenstvoSlovenský výrobcaSlovenský výrobca bicyklov

Základné informácie

logotype

Sharvan bike - Project M1 s. r. o.

Sharvan bike - prvý rastúci mestský bicykel na svete

Ľubochnianska 2407/2
080 06 Ľubotice
Mobil: +421 908 620 506
E-mail: hello@sharvan.bike
Web: www.sharvan.bike
FacebookYouTubeInstagram
IČO: 51411709
IČ DPH / DIČ: SK2120688856
Objednávateľ: Project M1 s. r. o.

Kontaktné osoby

Ing. Dušan Manduľák, PhD. - konateľ spoločnosti

• popredný slovenský výrobca plastových a kovových komponentov
• unikátny mestský skladací bicykel, ktorý spája 3 funkcie, rastie, skladá sa, mení farby
• Sharvan je univerzálny pre všetkých, bez ohľadu veku, výšky

SHARVAN bike – prvý rastúci bicykel na svete

Tohtoročná cyklosezóna sa bude niesť opäť v znamení obrovského dopytu po bicykloch. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa niet čomu čudovať, že záujem o vyvetranie hlavy a cyklistiku stúpol.

Technologická novinka tohto roku – unikátny mestský bicykel Sharvan, ktorý je vyvinutý skupinou podnikov LPH sa od 5/2022 dostal do sériovej výroby.

Od svetovej premiéry v roku 2019 na prestížnom cyklistickom veľtrhu EUROBIKE 2019 v nemeckom Friedrichshafene, bol už SHARVAN bike oficiálnym dopravným prostriedkom slovenského pavilónu na celosvetovej výstave EXPO Dubaj 2020 a v 2/2022 získal cenu ministra hospodárstva v súťaži Inovatívny čin roka – Technologická inovácia.

Jeho unikátnosť spočíva v troch jedinečných vlastnostiach, ktoré doposiaľ spolu nebolo možné nájsť na žiadnom inom sériovo vyrábanom bicykli: je skladací ( v zloženom stave 60×67×40cm ), jeho rám je vyrobený technológiou vstrekovania termoplastov a dokáže jednoducho prispôsobiť svoju veľkosť pre deti i dospelých. Vďaka výmenným farebným krytom rámu je navyše možné kedykoľvek prispôsobiť jeho vzhľad aktuálnej nálade či situácii. Napríklad aj obrazmi slávnych umelcov.

Skupina podnikov LPH, sídliaca na východnom Slovensku, je známa najmä výrobou špičkových plastových a kovových komponentov. Za vyše 30 rokov pôsobenia na trhu si získala dôveru popredných svetových automobiliek, výrobcov domácej elektroniky, bielej techniky, záhradného vybavenia a ďalších. Sharvan bike je prvým komplet vlastným produktom spoločnosti a dali si na ňom skutočne záležať. Viac než 12 000 hodín vývoja, inovatívne výrobné postupy s použitím najkvalitnejších materiálov a súčiastok a následne náročné testy v skúšobných ústavoch sú zárukou bezchybnej kvality bicykla. Sharvan sa dostáva na trh v troch štandardných prevedeniach Classic, City a Country, a taktiež vo verzii e-bike, s elektrickým pohonom. Ďalšie zaujímavosti o novom rýdzo slovenskom bicykli Sharvan môžete objaviť na webovej stránke a na fanpage na Facebooku a Instagrame.

Jeden pre celú rodinu!

SHARVAN je prvý bicykel svojho druhu. Unikátny prototyp, ktorý spája 3 funkcie, spolu dosiaľ nevídané. Rastie, skladá sa a mení farby. Je univerzálny. A vyrobený na Slovensku.

Rastúci

SHARVAN vďaka nastaviteľným riadidlám a vysúvaciemu rámu pohodlne odvezie jazdcov rôzneho veku, výšky i hmotnosti. Jeden pre celú rodinu.

Skladací

SHARVAN je v prvom rade skladací bicykel. Detský i dospelácky, na vek nehľadí. Jeden na celý život.

Farebný

SHARVAN odráža váš štýl. Môžete mať nevinnú bielu v pondelok, biznis modrú v strede týždňa alebo červeného diabla cez víkend. Jednoducho, vymeňte stredový kryt za pár minút. Špeciálne zručnosti netreba.

JAZDITE!
Komfortný – Spoľahlivý – Tichý

SHARVAN v sebe ukrýva pokročilé technológie výroby a funkčné komponenty špičkovej kvality. Vyberte si 1–3–7–8 rýchlostný prevod a vydajte sa do uličiek mesta, či na potulky krajinou.

SHARVAN je komfortný

Kompozitný rám bicykla je vyrobený metódou injekčného vstrekovania. Vďaka tlmiacemu účinku polyamid-uhlíkového rámu a jeho špeciálnemu rebrovaniu jazdí SHARVAN hladko a komfortne.

SHARVAN je spoľahlivý

Nebojí sa rýchlosti, či náhlych zastavení. SHARVAN je aj vďaka kvalitným kotúčovým brzdám spoľahlivý. Brzdové lanká, schované v ráme, neprekážajú pri pohybe a skladaní.

SHARVAN je tichý

Pri jazde ho takmer nevnímate. SHARVAN ponúka elegantný pohyb aj vďaka 18-palcovým kolesám, ktoré poháňa klinový remeň namiesto klasickej reťaze.

Článok bol publikovaný: 19. 9. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Slovakia 2021
Prezentácia v publikácii Slovakia 2021
Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
 

Údaje o firme Sharvan bike - Project M1 s. r. o. boli overené: 19. 9. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 9. 9. 2022

Ročenka Slovakia 2020Ročenka Slovakia 2021Ročenka Slovakia 2022

Počet návštev. Minulý rok: 570, Tento rok: 328, Tento mesiac: 18, Dnes: 4

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety