DatabázaČlánkyKľúčové slová

Boutique Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch a hotely  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely ****

Kľúčové slová

Bowling (kolkárne)HotelyKonferencie, kongresyKonferenčné službyRelaxačné a wellness centraSaunyTeam building - skupinové aktivity

Základné informácie

logotype

Boutique Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok

Historický hotel v historickom meste pod Vysokými Tatrami

Hlavné námestie 95/49
060 01 Kežmarok
Tel.: +421 52 7887 575
Mobil: +421 917 954 369
E-mail: info@hotelhviezdoslav.sk
E-mail: recepcia@hotelhviezdoslav.sk
Web: www.hotelhviezdoslav.sk
Facebook
IČO: 36450197
IČ DPH / DIČ: SK2020000356

• Boutique Hotel Hviezdoslav**** je situovaný v srdci historického Kežmarku na úpätí Vysokých Tatier
• Historický hotel celoročne otvorený-30 izieb -štandard, DeLuxe, suity
• Štýlová reštaurácia Poézia, literárna kaviareň, lobby bar, kongresová sála, detský svet
• Wellness centrum – sauny, masáže, jacuzzi
• Bowling, Krayova vináreň
• Križovatka do Vysokých Tatier, Pienin, Slovenského raja, Thermal Park Vrbov

Boutique hotel Hviezdoslav **** v Kežmarku

Vitajte v historickom hoteli Hviezdoslav**** !

Prvý boutique hotel pod končiarmi najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier nájdete priamo v srdci historického Kežmarku s výhľadom na Belianske Tatry na križovatke 3 národných parkov TANAP, PIENAP a Slovenský raj. Tento hotel, nachádzajúci sa v 4 historických gotických budovách zo 17.storočia, je zrekonštruovaný v historizujúcom štýle a nachádza sa uprostred vzácnych historických pamiatok ako Kežmarský hrad či gotická Bazilika minor. Každá z týchto 4 budov má svoju históriu i zaujímavý príbeh , ktoré mu dodávajú genius loci a v hoteli sa veľmi citlivo snúbi história so súčasnosťou. Hotel je zariadený v teplých príjemných farbách s láskou k histórii a umeniu.

Našim hosťom ponúkame rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard ubytovania v 30 elegantných a komfortných izbách typu štandard, DeLuxe a suitách. Každá časť hotela má ináč zariadené izby a rôzne zákutia. V apartmánoch nájdu hostia aj krby, ktoré ,hlavne v zimnom období , spríjemňujú atmosféru, trezory, minibary či mäkučké župany a papučky. Vo všetkých priestoroch hotela môžu hostia obdivovať obrazy s historickými budovami Kežmarku v rôznych obdobiach.

Hotel disponuje aj príjemným a štýlovým zázemím pre obchodné rokovania, školenia, semináre, konferencie či firemné podujatia, rodinné oslavy menšieho či väčšieho charakteru v kongresovej sále Sophia, ale aj spoločenské podujatia ako recepcie, kokteily či bankety v 2 historických salónoch.

Vo voľnom čase majú hoteloví hostia k dispozícii bowling a naše obľúbené wellness centrum Harmónia so saunovým svetom a jacuzzi, masážami či relaxačnými zábalmi.

Príjemné je aj posedenie s priateľmi vo vinnej Krayovej pivnici v podzemí hotela. V letných mesiacoch oázou oddychu je hotelová terasa v átriu hotela, plná zelene , kvetín a byliniek s výhľadom na majestátnu baziliku. Hosťom je k dispozícii aj elegantný koňak a cigár bar s východom priamo na kvetinovú terasu. Hostia si môžu vybrať ak si chcú príjemne posedieť Lobby bar Múza s pestrou ponukou kokteilov, domácich limonád, či kanapiek alebo Literárnu kaviareň s bohatou ponukou kvalitných vín, kávy, belgickej čokolády či našich domácich dezertov alebo múčnikov a dobrým výberom beletrie, cestopisov i v cudzích jazykoch. Súčasťou kaviarne sú portréty slovenských spisovateľov, ktorí študovali na známom kežmarskom lýceu. V jednom z domov býval aj P.O.Hviezdoslav počas štúdia v Kežmarku a preto aj hotel nosí jeho meno. Súčasťou hotela je aj štýlová reštaurácia Poézia , ktorá ponúka svoje pohostinstvo návštevníkom , ktorí hľadajú kvalitu kulinárskeho umenia a zážitkovú gastronómiu.

Mysleli sme aj na našich najmenších návštevníkov a pre nich je k dispozícii detský svet s rôznymi hrami, hračkami, knihami, možnosťou maľovania a rôznych činností rozvíjajúcich ich kreativitu. V letnom období hneď pri vchode do detského sveta na letnej terase je umiestnená trampolína a šmýkačka. Aj v oblasti gastronómie sme na nich mysleli a rodičia môžu vybrať pre svoje detičky chutné dobroty z detského menu.

Článok bol publikovaný: 18. 4. 2016

 

 

Pracoviská

Poloha na mape

Galéria

Boutique Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok
Boutique Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok
Kongresová miestnosť Sofia
Kongresová miestnosť Sofia
Historický apartmán
Historický apartmán
Apartmán
Apartmán
Historický apartmán
Historický apartmán
Bowling
Bowling
 Bowling
Bowling
Kulinárska gastronómia
Kulinárska gastronómia
Kulinárska gastronómia
Kulinárska gastronómia
Kulinárska gastronómia
Kulinárska gastronómia
Wellness
Wellness
Vírivka
Vírivka
Vírivka
Vírivka
 

Údaje o firme Boutique Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok boli overené: 13. 5. 2021
Internetový zápis úplný. Uverejnený 6. 4. 2018

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety