DatabázaČlánkyKľúčové slová

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Kategórie

*  Export  ›  Priemysel  ›  Textilný a odevný priemysel
*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenské odevy a oblečenie

Kľúčové slová

Bavlna, bavlnený tovarOdevy - výrobaPančuchy, ponožky, pančuchový tovarSlovenský výrobca odevovSlovenský výrobca rúšok, rúškaTextilVlna, vlnený tovar

Základné informácie

logotype

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Výroba bavlneného sortimentu ponožiek a podkolienok

Mierová 1
059 21 Svit
E-mail: or@tatrasvit.sk
Web: www.tatrasvit.sk

IČO: 31707289
IČ DPH / DIČ: SK2020517312

Kontaktné osoby

Ing. Boris Trčka - Sales, +421 903 905 605

Spoločnosť Tatrasvit SVIT–SOCKS, a.s., je výrobcom bavlneného sortimentu ponožiek a podkolienok. Výrobný sortiment obsahuje škálu pánskych, dámskych a detských výrobkov od štandardných po luxusné, ako aj výrobky určené na špeciálne účely: športové, zdravotné, pracovné a iné. Spoločnosť realizuje aj zákazkovú výrobu na mieru.

Kvalita, ktorá nestarne

Pletiarska výroba a výroba pančuchových výrobkov má pod Tatrami v meste Svit viac ako 80-ročnú tradíciu. Prvé pančuchové pletacie stroje boli inštalované v roku 1934, zakladateľom firmy a tradície tejto pletiarenskej výroby bol český podnikateľ Tomáš Baťa. Dnes je pokračovateľom tejto výrobnej tradície akciová spoločnosť TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s. so sídlom vo Svite.

Výroba pančuchových výrobkov je dnes realizovaná na moderných pletiarenských a úpravárenských strojoch, ktoré umožňujú zvládnutie najnáročnejších výrobných technológií. Tatrasvit vyrába výrobky nie len pre bežné nosenie, ale aj pre športovcov, pre ľudí so zdravotnými problémemi a pracovné ponožky.

Ročný objem výroby predstavuje cca 3 milióny párov ponožiek pre deti a dospelých a dvesto tisíc pančuchových nohavíc pre deti a ženy v plnom veľkostnom a farebnom sortimente. Hlavnú skupinu tvoria výrobky z bavlny a to buď v prevedení 100% bavlna, alebo bavlna v kombinácii s elastickými materiálmi, strieborným vláknom, Coolmaxom a pod.

Článok bol publikovaný: 29. 3. 2019

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.
TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
 

Údaje o firme TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s. boli overené: 18. 8. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 29. 3. 2019

Ročenka Slovakia 2022

Počet návštev. Tento rok: 467, Tento mesiac: 72, Dnes: 6

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety