DatabázaČlánkyKľúčové slová

Ancient Wisdom s. r. o.

Kategórie

*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenská kozmetika

Kľúčové slová

AromaterapiaDarčekové predmetyEsenciálne olejeKozmetikaKozmetika - veľkoobchodRastlinné olejeVýroba

Základné informácie

logotype

Ancient Wisdom s. r. o.

Darčekový veľkoobchod, široká ponuka 100% organických a esenciálnych olejov, vonných či masážnych olejov

CTPark Trnava, Prílohy 583/57
919 26 Zavar
Tel.: +421 33 558 60 68
E-mail: ahoj@awgifts.sk
Web: www.awgifts.sk

IČO: 50920600
IČ DPH / DIČ: SK2120525440

AWGifts Slovensko - Váš Darčekový Veľkoobchod

Keď prichádza na darčekový tovar, Ancient Wisdom (AWGifts) stojí v popredí inovácie a kvality. Od roku 1995 sme sa zaviazali k poskytovaniu jedinečných, kreatívnych a cenovo dostupných produktov pre zákazníkov po celom svete. S našim týždenným prísunom nových produktov a atraktívnych ponúk sme viac než len dodávateľom – sme vašim partnerom pre rast a úspech v obchode s darčekmi.

Ancient Wisdom – „Staroveká Múdrosť“

Naša pôsobnosť na trhu je unikátna vďaka tomu, že sme jediný Veľkoobchod, ktorý dováža ručne vyrábané darčeky priamo z exotických destinácií, ako sú India, Indonézia a Čína. Tieto produkty sú nielen nádherné a autentické, ale sú aj výsledkom fair trade obchodovania, ktoré podporuje miestne komunity a zručných remeselníkov.

V Ancient Wisdom tiež dbáme na to, aby sme boli na čele trendov v oblasti darčekov. Naša materská firma vo Veľkej Británii vyrába širokú škálu produktov z aromaterapie, vône do domácnosti a kúpeľňové darčeky, ktoré pridávajú luxusný dotyk do každého domova. Výroba vysoko kvalitných šumivých bômb, sójových sviečok, mydlových kvetov a soľných lámp je len časťou našej rozmanitej ponuky.

S našimi distribučnými centrami vo Veľkej Británii, Španielsku a na Slovensku, spolu s kanceláriami a skladmi po celej Ázii, sme schopní rýchlo a efektívne reagovať na potreby našich zákazníkov – či už ide o veľké objednávky, alebo individuálne požiadavky.

Naše oddelenia sú plné produktov, ktoré prilákajú zákazníkov a zvýšia váš predaj. S viac ako 80 000 zaregis­trovanými obchodníkmi, ktorí s nami úspešne obchodujú, sme hrdí na to, že sme sa stali synonymom pre férové obchodovanie a kvalitu od roku 1995.

AWGifts chápeme, že úspech našich zákazníkov je aj našim úspechom. Preto neustále hľadáme nové a vzrušujúce produkty, ktoré obohatia váš sortiment a pomôžu vám rásť. Navštívte nás a presvedčte sa, prečo je Ancient Wisdom vaším ideálnym partnerom v oblasti Veľkoobchodných Darčekových Predmetov.

Článok bol publikovaný: 26. 1. 2024

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Ancient Wisdom s. r. o. boli overené: 26. 1. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 26. 1. 2024

Počet návštev. Minulý rok: 0, Tento rok: 254, Tento mesiac: 35, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety