DatabázaČlánkyKľúčové slová

Oleje od Matúša

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Pochutiny, prísady, koreniny

Kľúčové slová

Rastlinné olejeSlovenský výrobca potravínVýživové doplnky

Základné informácie

logotype

Oleje od Matúša

Rastlinné oleje lisované za studena

Marhaň 110
086 45 Marhaň
Mobil: +421 910 901 982
E-mail: info@olejeodmatusa.sk
Web: www.olejeodmatusa.sk
Facebook
IČO: 55493793
IČ DPH / DIČ: SK2122018921
Objednávateľ: MatusOils, s. r. o.

Objav s nami svoje slnko

Naša rodinná firma rozbehla svoje dobrodružstvo s olejmi v roku 2018, a stalo sa tak aj vďaka našim psíkom. Keďže sme im chceli poskytnúť pestrú, zaujímavú a hlavne plnohodnotnú stravu, doplnili sme stravovací program BARF (surová strava) o oleje lisovane za studena.

Kvalita dostupných olejov na našom trhu nás dostatočné neoslovila, preto sme sa rozhodli zainvestovať do profi lisu na výrobu kvalitných olejov. Hneď pri prvom lisovaní sme zistili, že sa jedná o produkt vhodný nielen pre psíkov, ale aj o hodnotný doplnok k strave každého z nás.

80 % druhov z našich rastlinných olejov nájdete len u nás.

Chuťovo unikátne produkty poskytujú ľudskému organizmu vitalitu, energiu a elán do nových dni. Oleje sme osobne otestovali na nás i na našich miláčikoch a usilovne pracujeme na ďalších odrodách semien. Taktiež spolupracujeme s mnohými pestovateľmi a skúšame ďalšie typy a druhy olejov…

V súčasnosti poskytujeme dobru znalosť v oblasti ohodnotenia kvality semien a samostatných olejov.

Naše produkty sú 100% VEGE a ponúkajú alternatívu pre tradičnú medicínu. Sú taktiež preventívnou a parciálnou liečbou ochorení a doplnkom zdravej stravy urýchľujúcim proces zotavovania sa a rehabilitácie.

Produkty a ich kvalita prešli laboratórnymi testami a sú úplne certifikovane.

Oleje lisované za studena

Oleje lisované za studena sú “živé” potraviny získané z rastlín najstarším a najšetrnejším spôsobom. Všetky základné živiny, antioxidanty, zdravé mastné kyseliny a vitamíny, ako A, B, C a E sú zachované. Oleje obsahujú rozpustné vitamíny, prítomné v pôvodnej rastlinnej surovine, cenné nenasýtené mastné kyseliny a ďalšie živiny v prirodzenom stave, v ktorom ich ľudské telo dokáže najlepšie využiť pre svoje potreby. Ide o relatívne náročný postup a nedokáže vyprodukovať rovnaké množstvo oleja ako pri rafinovaných olejoch, preto sú o niečo drahšie. …pokračovanie a celý sortiment olejov nájdete na našej stránke.

Gurmánske oleje

Naše gurmánske oleje poskytujú fascinujúcu paletu vôní a chutí, ktoré môžete objavovať v kuchyni. Pri výbere gurmánskych aromatických olejov sa oplatí sledovať rozmanitosť chutí, intenzitu vôní a spôsoby ich použitia. Naše panenské oleje, nielenže zlepšujú chuť jedál, ale majú aj určité zdravotné výhody.…viac na našej stránke.

Pre domácich miláčikov

Keďže je pre nás pohoda a komfort našich miláčikov prvoradá, pripravili sme a ponúkame aj túto kategóriu. Vlastníme registrovanú chovateľskú stanicu HILLSIDE GUARDIAN BULLMASTIFF KENNEL, kde sa so skvelými výsledkami u nás i v zahraničí venujeme psíkom už skoro 10 rokov. …viac na našej stránke.

Konopné kvapky

CBD kvapky môžu podporovať liečbu väčšiny civilizačných a neurologických ochorení. Kanabidiol môže vykazovať priaznivé účinky na telo aj myseľ užívateľa. Kanabidiol obsiahnutý v oleji pôsobí nielen na receptory, ktoré tvoria endokanabinoidný systém, ale aj na dopamínové, serotonínové a iné receptory. …viac na našej stránke.

Článok bol publikovaný: 13. 6. 2024

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Rastlinné oleje od Matúša
Rastlinné oleje od Matúša
Gurmánske oleje od Matúša
Gurmánske oleje od Matúša
Darčekové balenia olejov od Matúša
Darčekové balenia olejov od Matúša
Oleje od Matúša
Oleje od Matúša
Oleje pre domácich miláčikov od Matúša
Oleje pre domácich miláčikov od Matúša
Konopné kvapky od Matúša
Konopné kvapky od Matúša
 

Údaje o firme Oleje od Matúša boli overené: 11. 6. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 11. 6. 2024

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 17, Tento rok: 235, Tento mesiac: 19, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety