DatabázaČlánkyKľúčové slová

Vistaco s.r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Stavebné materiály  ›  Stavebné a hutné materiály

Kľúčové slová

Hydroizolácie, hydroizolačné fóliePloché strechyStrechyStrešný systém UltraPly TPO

Základné informácie

logotype

Vistaco s.r.o.

Autorizovaný distribútor hydroizolačných fólií RubberCover™ EPDM spol. Firestone / Elevate

Údernícka 10
851 01 Bratislava
Mobil: +421 905 333 356
Mobil: +421 908 820 557
E-mail: info@vistaco.sk
Web: www.vistaco.sk
Facebook
IČO: 51825953
IČ DPH / DIČ: SK2120834650
Objednávateľ: Vistaco s.r.o.

Kontaktné osoby

Ing. Dana Ondrášková

VISTACO - môžete sa spoľahnúť

Spoločnosť VISTACO s.r.o. je mladá, dynamická firma, ktorá ponúka hydroizolácie tej najvyššej kvality. Nechcete nájsť len dobrú firmu, ktorá splní svoju úlohu, chcete takú, ktorá sa usiluje o dokonalosť a dodáva ju každému projektu. Preto sme sa stali autorizovaným predajcom strešných hydroizolácii RubberCover™ EPDM, ktoré vám zabezpečia tú najvyššiu ochranu, ktorú si vaša strecha vyžaduje.

Spoločnosť Firestone po novom Elevate je už viac ako storočie priekopníkom a inovátorom v oblasti technológie gumových polymérov. Dedičstvo úspechu a inovácií spoločnosti prerastá do stavebného priemyslu prostredníctvom divízie Firestone Building Products, ktorú na Slovensku zastupuje Building Products, s. r. o.

Strešný systém RubberCover™ EPDM

RubberCover™ EPDM je vysokokvalitný hydroizolačný strešný systém pre ploché strechy rezidenčných stavieb. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu pôvodnej plochej strechy. Vhodná na izolácie plochých striech na obytných budovách, modulárny stavbách, verandách, prístreškoch, prístavbách, garážach, previsoch striech, záhradných domčekoch, balkónoch, odkvapoch atď. Táto hydroizolácia je vhodná aj pre inštaláciu zelených striech.

Hydroizolácia vhodná aj pre inštaláciu zelených striech

Na správnu montáž systému RubberCover™ EPDM je potrebné len malé množstvo príslušenstva. Máme ich všetky v ponuke a veľmi ľahko sa používajú. So životnosťou viac ako 50 rokov patrí medzi najtrvácnejšie strešné systémy na trhu.

Strešný systém UltraPly TPO

Ponúkame ideálnu náhradu PVC fólií vo forme fólie UltraPly TPO. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu starej plochej strechy. Ideálne pre nákupné centrá, výrobné haly, sklady, bytovky, polyfunkčné budovy…

VistaBond LIGHT – Aplikátor lepidiel

Aplikácie lepidiel na vašom strešnom systéme patria medzi úkony, ktoré si vyžadujú značný čas, manuálnu zručnosť ako aj dobré fyzické dispozície inštalatéra, keďže sa veľa krát jedná aj o celodennú namáhavú aktivitu. Pre uľahčenie tejto činnosti sme vyvinuli aplikátor lepidiel, ktorý sa vyrába na mieru podľa špecifikácií a typu balenia vášho lepidla.

Ako na to?

Pozrite si krátke video. Robíme školenia v autorizovanom školiacom centre prostredníctvom Building Products, s. r. o., kde môžete získať certifikát. Vidieť nás môžete na výstavách po celom Slovensku a v zahraničí.

Článok bol publikovaný: 14. 2. 2023

 

 

Pracoviská

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Vistaco s.r.o. boli overené: 14. 2. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 14. 2. 2023

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2023

Počet návštev. Minulý rok: 279, Tento rok: 214, Tento mesiac: 32, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety