DatabázaČlánkyKľúčové slová

Jablkový raj - CHLADOB s. r. o.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Ovocie, zelenina, zemiaky
*  Poľnohospodárstvo  ›  Poľnohospodárska prvovýroba  ›  Ovocinárstvo, Zeleninárstvo, vinárstvo

Kľúčové slová

Jablká, pestovanie jabĺkOvocné šťavy, sirupy

Základné informácie

logotype

Jablkový raj - CHLADOB s. r. o.

Pestovanie a spracovanie jabĺk, ovocný sad v Číčove

023 53 Staškov 750
Mobil: +421 907 061 466
E-mail: info@jablkovyraj.sk
Web: www.jablkovyraj.sk
Facebook
IČO: 45414246
IČ DPH / DIČ: SK2022973546

Pravá chuť jabĺk zo Slovenska

Starostlivosť prináša ovocie a v našom prípade to platí doslova. Pestujeme a predávame kvalitné jablká zo Slovenska. Ponúkame chutné odrody pre každého podľa vlastnej chuti.

Čerstvé jablká

V sade, ktorý má momentálne 13 ha pestujeme najmä jablká. Jablká preskladňujeme v troch klimatizovaných komorách s kapacitou 300 ton a to na dobu cca 9 mesiacov.

Náš sortiment tvorí 9 odrôd jabĺk: Gala, Pinova, Jonagold, Golden Delicious, Fuji, Topaz, Evelína a Granny Smith. V ponuke máme aj veľmi žiadanú a obľúbenú odrodu Granny Smith, ktorá je vhodná pre diabetikov. Jablká môžete u nás kúpiť na priamu konzumáciu alebo i na kvas.

Jablková šťava

Z našich chutných odrôd jabĺk vyrábame 100% šťavu, ktorá je pasterizovaná pri 80°C. V prípade záujmu vám ju môžeme skombinovať podľa vašej chuti, napr. s červenou repou, mrkvou či rakytníkom. Ide o čistý prírodný produkt bez akýchkoľvek pridaných látok. Veríme, že si chuť tejto šťavy obľúbite rovnako ako ďalší naši spokojní zákazníci.

Sušené jablká

Naše ručne oberané jablká spracovávame aj ako sušené. Jablká sú nakrájané na krúžky a sú pomaly sušené teplom z geotermálne­ho vrtu.

Ostatné ovocie

Primárne sa zameriavame na pestovanie jabĺk, no v sade máme aj iné stromy. Ak máte chuť na slivky, čerešne, hrušky, broskyne alebo marhule, nakúpte ich u nás. Stačí nás len kontaktovať a my vám povieme čo aktuálne máme v ponuke.

Všetky odrody nájdete od septembra 2023 v našej novej predajni v Čadci na Hviezdoslavovej ulici. Tešíme sa na vašu návštevu. Jablka sa budú predávať od augusta až do mája. Budeme mať pre vás stále čerstvé jablká a to vďaka uskladneniu v špeciálnych ULO skladoch. V rámci Kysúc robíme aj rozvoz.

Článok bol publikovaný: 13. 6. 2023

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Jablkový raj - CHLADOB s. r. o. boli overené: 14. 6. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 13. 6. 2023

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023

Počet návštev. Minulý rok: 848, Tento rok: 143, Tento mesiac: 12, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety