DatabázaČlánkyKľúčové slová

3gon Slovakia, s.r.o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Poľnohospodárske stroje a zariadenia  ›  Stroje a zariadenia pre rastlinnú výrobu
*  Stavebníctvo  ›  Predprojektová a projektová príprava  ›  Geodézia, Kartografia
*  Stavebníctvo  ›  Stavebné stroje a zariadenia  ›  Stavebné stroje a zariadenia

Kľúčové slová

3D skenovanieAgrodrony, dronyGeotechnikaMeracia technikaMeracie zariadenia pre stavebníctvoPoľnohospodárske postrekovače

Základné informácie

logotype

3gon Slovakia, s.r.o.

Predaj, prenájom, poradenstvo a servis: postrekovacie a mapovacie drony, meracie technológie pre geodéziu, stavebníctvo a priemysel

Priemyselná 833/2
924 01 Galanta
Tel.: +421 31 550 15 46
E-mail: info.sk@3gon.eu
Web: www.3gon.eu
Web: www.3gonshop.sk
Facebook
IČO: 52367339
IČ DPH / DIČ: SK2121010749

Poľnohospodárstvo 2022

• postrekovacie a mapovacie drony, oficiálne zastúpenie DJI AGRAS
• predaj, servis, prenájom, poradenstvo
• člen združenia dodávateľov pôdohospodárskej techniky AGRION

Stavebníctvo 2024

• geodetická, stavebná a priemyselná meracia technika
• inšpekčné a mapovacie drony
• systémy na 3D skenovanie, vizualizáciu a monitoring
• predaj, servis, prenájom, poradenstvo

Technológie pre meranie a zber dát

Spoločnosť 3gon Slovakia, s.r.o. bola založená začiatkom roku 2019 ľuďmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti presného merania, zberu a spracovania priestorových dát na domácom aj zahraničnom trhu. Aj napriek našej relatívne krátkej existencii už v súčasnosti patríme k popredným dodávateľom na slovenskom trhu. Sme členom nadnárodnej skupiny TPI, ktorá operuje vo viacerých krajinách Strednej a Východnej Európy a ako celok sme v súčastnosti najväčším dodávateľom v oblasti. Sme dynamická spoločnosť, ktorá vznikla s cieľom ponúknuť najlepšie možné riešenia a technológie merania, zberu a spracovania priestorových dát pre širokú škálu zákazníkov a aplikácií. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne produkty, služby, podporu a servis s profesionálnym a ľudským prístupom a serióznymi obchodnými podmienkami. Všetci členovia nášho tímu sú nie len predajcovia, ale hlavne odborníci s praxou. Mimoriadny dôraz kladieme na naše neustále vzdelávanie a napredovanie.

Sme oficiálnym zástupcom viacerých popredných svetových značiek. Snažíme sa prinášať na trh čo najširšie spektrum profesionálneho hardvéru, softvéru a príslušenstva.

Okrem klasickej geodetickej techniky SOKKIA sú to hlavne stavebné meracie prístroje NIVEL SYSTEM, mobilné skenery GeoSLAM, statické skenery FARO, drony DJI ENTERPRISE a AGRICULTURE, drony Quantum-Systems, softvérové riešenia od 3Dsurvey, Terrasolid, Bentley a mnoho ďalších.

Zameriavame sa hlavne na tieto oblasti:

Geodézia – poradenská činnosť, predaj a servis optických prístrojov (optické nivelačné prístroje, teodolity), optoelektronických prístrojov (elektronické totálne stanice, digitálne nivelačné prístroje), satelitných meracích sytémov GNSS a softvéru. Poradenstvo a predaj 3D skenovacích systémov a súvisiaceho spracovacieho softvéru. Predaj príslušenstva a spotrebného materiálu.

Stavebníctvo – poradenská činnosť, predaj a servis optických prístrojov (optické nivelačné prístroje, teodolity), laserových prístrojov (nivelačné prístroje, olovnice, diaľkomery a iné laserové prístroje) a kompletného príslušenstva.

3D technológie pre priemysel – poradenská činnosť, predaj, implementácia, softvérové ​​úpravy a servis týkajúci sa riešení geometrických problémov vo výrobnom procese (továrne, montážne závody, umiestnenie a riadenie výrobných liniek, ťažobný priemysel).

Naši partneri

SOKKIA je japonská značka ktorá už viac ako 100 rokov prináša na trh presnosť a spoľahlivosť. Produkty SOKKIA zahŕňajú zariadenia pre presné geodetické, stavebné a priemyselné merania, mapovanie a GIS. Legendárna kvalita a presnosť SOKKIA je známa celým generáciám geodetov po celom svete.

Nivel System je dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná značka meracích prístrojov a pomôcok pre oblasť stavebníctva. Produkty Nivel System sú určené širokej škále profesionálnych používateľov, pre ktorých je jedným zo základných kritérií výberu prijateľná cena so zárukou zodpovedajúcej kvality, presnosti a funkčnosti.

Anglická značka GeoSLAM patrí v súčasnosti k popredným výrobcom v oblasti geopriestorových technólogií. Svojou jedinečnou patentovanou SLAM technológiou „go-anywhere“, použiteľnou v akomkoľvek prostredí, obzvlášť vo vnútorných priestoroch, v podzemí a všeobecne v ťažko dostupných miestach umožňuje presné a extrémne rýchle 3D mapovanie bez potreby GPS.

Značka DJI je absolútnym celosvetovým lídrom v oblasti vývoja a výroby bezpilotných leteckých prostriedkov – dronov. Vo svojom portfóliu má okrem samotných dronov aj špičkové senzory od kamier až po LiDAR, plánovací a spracovací softvér. Produkty DJI Enterprise a Agriculture sú určené profesionálnym používateľom v rôznych sektoroch od geodézie, stavebníctva, priemyslu a energetiky až po poľnohospodárstvo, lesníctvo a bezpečnosť.

Novinka: Postrekovací dron AGRAS T30

Článok bol publikovaný: 7. 3. 2024

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2024
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2024
Prezentácia v publikácii Poľnohospodárstvo - Potravinárstvo 2023
Prezentácia v publikácii Poľnohospodárstvo - Potravinárstvo 2023
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2023
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2023
Prezentácia v publikácii Poľnohospodárstvo - Potravinárstvo 2022
Prezentácia v publikácii Poľnohospodárstvo - Potravinárstvo 2022
 

Údaje o firme 3gon Slovakia, s.r.o. boli overené: 7. 3. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 29. 4. 2022

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023Ročenka STAVEBNÍCTVO 2023Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 825, Tento rok: 308, Tento mesiac: 28, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety