DatabázaČlánkyKľúčové slová

SKOT, s. r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  TZB - Inštalácie  ›  Vetranie, klimatizácia, chladenie

Kľúčové slová

Gastronómia - zariadenia pre gastronómiuChladiace technológieChladiarenské zariadeniaKlimatizáciaVzduchotechnika

Základné informácie

logotype

SKOT, s. r. o.

Komplexné služby v oblasti chladenia, klimatizácie a gastrozariadení

Za dráhou 21
902 01 Pezinok
Mobil: +421 918 947 135
E-mail: administrativa@skot.sk
Web: www.skot.sk

IČO: 46009221
IČ DPH / DIČ: SK2023178190

Komplexné služby v oblasti chladenia, klimatizácie a gastrozariadení

Návrh, projekcia, výroba, montáž a servis:
- chladiacich technológií všetkého druhu
- priemyselných chladičov kvapalín
- klimatizačných, vetracích a vzduchotechnických zariadení
- chladiacich a mraziacich zariadení pre gastronomické prevádzky

30 rokov skúseností v chladiarenských technológiach

Spoločnosť SKOT s.r.o. vznikla transformáciou fyzickej osoby na s.r.o. na základe dlhoročných teoretických i praktických skúseností v oblasti chladenia a klimatizácií (podnikajúca v oblasti chladenia od roku 1994) Od prvých rokov pôsobenia sa zaoberá návrhom , výrobou, montážou chladiacich technológií všetkého druhu na ktoré poskytujeme pravidelný servis. Taktiež sa zaoberáme predajom a montážou klimatizačných a vzduchotechnických zariadení od renovovaných výrobcov pre všetky oblasti ich využitia.

Naša spoločnosť SKOT pri požiadavke na realizáciu akéhokoľvek technologického projektu dbá predovšetkým na to, aby boli splnené hlavné požiadavky a predstavy klienta, investora a súčasne, aby boli splnené požiadavky na kvalitu zariadení a práce ako aj estetické prevedenie.

Chladiace a mraziace technológie

Kompresorové jednotky – s oddeleným kondenzátorom

Ponúkame vhodné chladiace a mraziace kompresorové jednotky podľa využitia. Na 230V alebo 400V 50Hz od výrobcov ako sú: Danfoss, Aspera, Cubigel, L´unite, Maneurop, Bitzer a iné. 

Kondenzačné jednotky – s kondenzátorom na spoločnom ráme

Ponúkame vhodné chladiace a mraziace kondenzačné jednotky podľa využitia. Na 230V alebo 400V 50Hz od výrobcov ako sú: Danfoss, Aspera, Cubigel, L´unite, Maneurop, Bitzer a iné. 

Združené jednotky

Výhodou centrálnych viac kompresorových združených jednotiek je ich energetická úspora, kompaktnosť a jednoduchá montáž. Počet kompresorov je navrhovaný podľa požiadaviek na výkon a charakter prevádzky. Jednotky sú vyrobené tak, aby sa len pripojili do strojovne na chladiaci okruh a elektrickú sieť. 

Vyparníky

Výparníky su tepelné výmenníky, ktoré zabezpečujú požadovanú teplotu v interiéry skladu. Rozdelujú sa podľa charakteru prevádzky. V bežných skladoch bez prítomnosti ludí navrhujeme klasické kubické výparníky s čo najväčším výkonom pri čo najmenších rozmerov a hmotnosti. 

Chladiče kvapalín

Pre vinárov, pivárov a iné i piemyselné odvetvia ponúkame chladiče kvapalín s cirkuláciou vody do chladiaceho systému výrobného procesu. Podľa požadovaného objemu na schladenie sa navrhne vhodná jednotka, ktorá sa skladá z výmenníkovej nádoby, kompresorového chladiča a čerpadla. 

Chladiace a mraziace boxy

Pre skladovanie potravín a iného tovaru vyžadujúceho si chladenie ponúkame návrh a realizáciu opláštenia skladov tepelnoizolačným panelom rôznych hrúbok podľa požadovanej teploty v sklade. 

Vzduchotechnika

Vo vzduchotechnike ponúkame riešenia od vetrania jednoduchých domácich sociálnych priestorov, odsávania pachov z kuchýň, vetranie nízkoenergetických, pasívnych rodinných domov a administratívnych budov, cez priestory pre voľný čas ako sú kiná, zábavné centrá a podobne, až po odsávanie škodlivín na zváracích pracoviskách vo výrobných závodoch a vetranie čistého prostredia ako sú napríklad laboratóriá a operačné sály. 

Klimatizácie

V našej ponuke nájdete klimatizácie od renomovaných a overených výrobcov ako sú SINCLAIR, DAIKIN, MITSHUBISHI a TOSHIBA . Zabezpečujeme nielen predaj klimatizácií, ale aj ich odbornú montáž našimi odbornými pracovníkmi. Na základe obhliadky priestoru Vám vieme odporučiť to najlepšie riešenie pre Vás. Klimatizácie ktoré ponúkame sú vhodné do bytov, rodinných domov alebo aj kancelárií. 

Gastro

Predaj chladiacich a mraziacich zariadením pre živnostenské účely. Najširšia ponuka chladiaceho sortimentu pre gastronomické prevádzky. 

Článok bol publikovaný: 25. 3. 2024

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme SKOT, s. r. o. boli overené: 29. 2. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 29. 2. 2024

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 0, Tento rok: 274, Tento mesiac: 102, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety