DatabázaČlánkyKľúčové slová

BezOdpadu s.r.o.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Obilniny, olejniny, strukoviny

Kľúčové slová

Bezobalový obchodE-shopObilninyRastlinné olejeStrukoviny

Základné informácie

logotype

BezOdpadu s.r.o.

Bezobalový MO a VO e-shop so sypkými potravinami

Za Zámkom 488
962 02 Vígľaš
Mobil: +421 948 707 341
E-mail: obchod@bezodpadu.sk
Web: www.bezodpadu.sk
FacebookInstagram
IČO: 36047643
IČ DPH / DIČ: SK2021577272
Objednávateľ: BezOdpadu s.r.o.

Prevádzková doba:

pondelok - piatok: 12:00 - 17:00 hod

Zdravý bezobalový internetový obchod

Je pre vás dôležité vaše zdravie a zároveň vám nie je ľahostajné ani životné prostredie? Obchody sú preplnené potravinami v zbytočných plastových obaloch, ktoré často krát putujú na naše stoly z opačnej strany sveta.

Heslo nášho obchodíku je: Obchod, v ktorom nepredáva obal.

Ak ste zavítali na náš bezobalový internetový obchod tak už asi viete čo znamená zero waste. Je to životný štýl bez odpadu. Je to radosť s jednoduchosti a trvalej udržateľnosti. Naším zámerom je byť súčasťou riešenia, pre váš život bez obalov a bez odpadkov. Slúžia nám na to naše tri piliere: 1. Ekologické obaly, 2. Kvalitné produkty a 3. Lokálne produkty.

 U nás nájdete komodity do vašej špajze, kuchyne aj domácnosti. Pre lepšiu prehľadnosť sú slovenské potraviny označené Slovenským znakom a bio potraviny zeleným lístočkom. Je len na vás v akom budú obale. Našim cieľom je minimalizovať odpad a ochrá­niť tak život­né prostredie. Keďže posielať potraviny úplne bez obalu  nie je možné, balíme ich do ekologických obalov (vlastné obaly, papierové a látkové vrecká, kávové vrecká, sklenené poháre alebo dózy, sklenené fľaše). Ak chcete urobiť najviac, pošlite nám vaše vlastné obaly poštou, alebo ich prineste osobne. Aj s mnohými našimi dodávateľmi sme dohodnutí na vratných obaloch, prípadne vrecia dávame farmárom a záhradkárom. Skúsme to bez plastových obalov.

V našom sortimente nájdete tie najchutnejšie o­rechy a semená, sušené ovocie, strukoviny (cestoviny zo strukovín, surové strukoviny), o­bilniny (múky, cestoviny, ryža, vločky), oleje a ďal­šie lahodné pochu­tiny (sladké, slané, koreniny, ochucovadlá, kávy, čaje).

Náš obchodík prišiel ako prvý na Slovensku s myšlienkou predaja surovín do vlastných a do ekologických obalov. Obchodík motivoval k otvoreniu si podobných obchodov ľudí v mnohých mestách po Slovensku. Náš obchod funguje už 9. rokov.

Článok bol publikovaný: 3. 5. 2024

 

Poloha na mape

Galéria

BezOdpadu s.r.o.
BezOdpadu s.r.o.
Produkty
Produkty
Priestor obchodu
Priestor obchodu
Pohanka
Pohanka
Produkty
Produkty
Priestor obchodu
Priestor obchodu
 

Údaje o firme BezOdpadu s.r.o. boli overené: 21. 5. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 3. 5. 2024

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 187, Tento rok: 264, Tento mesiac: 16, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety