DatabázaČlánkyKľúčové slová

Axereal Slovakia s. r. o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Služby pre poľnohospodársku prvovýrobu  ›  Osivá, semená sadby, šľachtenie
*  Poľnohospodárstvo  ›  Služby pre poľnohospodársku prvovýrobu  ›  Hnojivá a výživa rastlín

Kľúčové slová

Hnojivá, výživa rastlínOsivá, semená

Základné informácie

logotype

Axereal Slovakia s. r. o.

Množenie, výber osiva a spätný predaj obilnín

Ružindolská 14
917 01 Trnava
Mobil: +421 907 669  909
E-mail: office.sk@axereal.com
Web: www.axereal.sk
FacebookYouTubeLinkedIn
IČO: 48138118
IČ DPH / DIČ: SK2120073395

Kontaktné osoby

Mathieu Dumas, +421 905 500 096, mathieu.dumas@axereal.com

• výroba a predaj certifikovaného osiva pšenice, tvrdej pšenice, kŕmneho a sladovníckeho jačmeňa, sóje a hrachu
• agronomické poradenstvo, obchod s obilninami a služby na mieste
• značkové listové hnojivá a mikrogranulované hnojivo značky Axereal
• distribúcia osív kukurice a cielené pestovanie waxy kukurice a ciroku

Na prvý pohľad

Axereal Slovakia je dcérskou spoločnosťou francúzskej skupiny Axéréal, ktorá sa špecializuje na množenie, výber osiva a spätný predaj obilnín. Poľnohospodárska skupina sa zameriava na blízkosť svojich partnerov a poľnohospodárov ponukou kvalitných a vysoko výnosných osív. Poslaním spoločnosti Axéréal je pridávať hodnotu poľnohospodárskej produkcii poľnohospodárov nášho regiónu prostredníctvom rozvoja udržateľných a konkurencieschop­ných odvetví.

Spoločnosť Axereal Slovakia vznikla v roku 2019 v nadväznosti na rozvoj spoločnosti Axereal v regióne. S odhodlaním ponúknuť slovenským poľnohospodárom tie najlepšie osivá sprevádza Axereal svojich partnerov od výsevu až po zber zrna. Našou hlavnou činnosťou je predaj, výroba a nákup osív sladovníckeho jačmeňa, pšenice, sóje a waxy kukurice. Ako aj predaj vstupného materiálu, agronomické poradenstvo, obchod s crpos a služby na mieste. 

Vyrábame s ponukou výhodných zmluvných podmienok pre našich partnerov. Vypestované plodiny potom vykupujeme, čím si zabezpečujeme vhodnú kvalitu za konkurencieschopnú cenu a poskytujeme odbyt pre našich pestovateľských partnerov.

V pestovateľskej činnosti spoločnosti Axereal Slovakia s.r.o. zohráva kľúčovú úlohu zabezpečenie vysledovateľnos­ti, ktorá má pre potravinársky a krmivársky priemysel zásadný význam. Aby spoločnosť Axereal splnila príslušné požiadavky, ponúka svojim zmluvným pestovateľským partnerom zapečatené odrody osiva spracované v semenárskych závodoch so zaručenou kvalitou.

Mikrogranulované hnojivo LOC-AX Multi 3

Zloženie mikrogranulovaného hnojiva zodpovedá potrebám rôznych rastlinných kultúr a obsahuje živiny (dusík, fosfor, síru a stopové prvky) nevyhnutné pre vývoj mladých rastlín. Brožúra

Listové hnojivá

Naša spoločnosť ponúka tri prvky radu listových hnojív Oligo-Star.

Starter: listové hnojivo na báze fosforu a horčíka. Účinný biostimulátor vyživujúci rastliny a pôdny aktivátor, ktorý zvyšuje schopnosť rastlín prijímať živiny.

Valor K+: Hnojivo na báze biostimulátora sodíka a draslíka bohaté na asimilovateľnú síru (S-SO3). Účinný rastlinný výživný biostimulátor a pôdny aktivátor, ktorý zvyšuje schopnosť rastlín prijímať živiny.

Proleo: Pôdne a listové hnojivo s obsahom bóru a molybdénu. Prirodzene stimuluje prísun živín do rastlín a aktivuje pôsobenie minerálov v pôde.

Článok bol publikovaný: 19. 4. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Axereal Slovakia s. r. o. boli overené: 23. 5. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 5. 4. 2022

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023

Počet návštev. Tento rok: 459, Tento mesiac: 6, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety