DatabázaČlánkyKľúčové slová

Boggi´s s.r.o.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Sladkosti, cukrovinky
*  Potravinárstvo  ›  Potraviny, nápoje a potravinárske prísady  ›  Potraviny rastlinného pôvodu

Kľúčové slová

CukrovinkyČokoládaSlovenský výrobca cukroviniek

Základné informácie

logotype

Boggi´s s.r.o.

Ručne vyrábaná čokoláda s ovocím

Moča 170
946 37 Moča
Mobil: +421 918 711 888
E-mail: info@boggis.sk
Web: www.boggis.sk
Facebook
IČO: 46743651
IČ DPH / DIČ: SK2023558185

Nie je čokoláda, ako čokoláda!

Pravá ručne vyrobená čokoláda so skvelým ovocím, pre Vás a Vašich blízkych. Boggi's čokolády vedia so svojou jedinečnou chuťou a kvalitou povedať viac.

Suroviny, ktoré s láskou čokoládujeme

V ponuke máme čokolády: horké, mliečne a biele. Spájame chute so skvelým lyofilizovaným ovocím, semenami a rôznymi inými dobrotami.

Biele, horké a mliečne

Po rokoch snívania o vlastnej výrobe čokolády, po učení sa o čokoláde, a po zvládnutí majstrovského umenia výroby „ručne vyrábanej“ čokolády u uznávaných „belgických“ majstrov, sme sa pustili do vlastnej výroby „ručne vyrábanej čokolády.“ Založili sme spoločnosť „Boggi’s” a začali sme s našou vášňou pre čokoládové umenie. Našou víziou bolo vyrábať čokoládu takú, aká by mala byť – lákavú, rozpúšťajúcu sa na jazyku, vyrábanú len z najčistejších, najčerstvejších prírodných ingrediencií. Momentálne máme malý tím, ktorý zdieľa našu vášeň pre výrobu rozprávkovo chutnej, ručne vyrábanej čokolády.

Ručne vyrábaná čokoláda nielenže porušuje konvenčnú koncepciu sériovej výroby vo veľkých továrňach, ale zaručuje kvalitnú čokoládu, ktorá je na mieru špecializovaná a takisto má aj vysokú kvalitu. Našu chutnú čokoládu predávame priamo spotrebiteľom, ako aj množstvu kvalitných obchodov s potravinami, môžete ju nájsť na darčekovom a firemnom trhu, v maloobchode, tak isto ako aj u veľkoobchodníkov.

Veľkoobchod

Pokiaľ ste prevádzkovateľom darčekovej predajne, vinotéky, kvetinárstva, barov, kníhkupectva, recepcii hotela alebo iných rôznych miest a viete si predstaviť takúto exluzivitu aj u Vás, tak prejavte Váš záujem cez info@boggis.sk alebo zavolajte na +421 918 711 888.

Článok bol publikovaný: 7. 6. 2023

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Boggi´s s.r.o. boli overené: 7. 6. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 8. 6. 2022

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023

Počet návštev. Tento rok: 795, Tento mesiac: 1, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety