DatabázaČlánkyKľúčové slová

I. MAR spol. s r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Pozemné stavby
*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Stavebné technológie a remeslá
*  Stavebníctvo  ›  TZB - Ostatné  ›  Výťahy, eskalátory, pohyblivé chodníky

Kľúčové slová

Fasády, fasádne systémyObnoviteľné zdrojePozemné stavbyPrevetravané fasádyRealizácia bytových staviebVýťahyZatepľovanie budov

Základné informácie

logotype

I. MAR spol. s r.o.

Stavebná činnosť, obnovenie bytových domov, montáž výťahov

Chrenovisko 2679
979 01 Rimavská Sobota
Mobil: +421 911 828 589
E-mail: dalog@imar.sk
Web: imar.sk
Web: www.obnovabytovychdomov.sk
Web: www.fasadymarmoroc.sk

IČO: 45252491
IČ DPH / DIČ: SK2022932505

S nami urobíte správne rozhodnutia

I.MAR spol. s r. o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou výrobou, obnovou bytových domov, montážou výťahov a predajom a montážou zariadení z oblasti zelených energií. Už od roku 2010 ponúkame zákazníkom všetko pre kompletnú realizáciu stavby.

V našej spoločnosti sa časom vypracoval kvalifikovaný tím odborníkov, ktorí sú vyškolení v rôznych sférach stavebníctva. Aktívnou činnosťou v rôznych zónach stavebníctva vieme zabezpečiť dodávku stavby na kľúč.

Naše služby

Stavebná výroba

Stavebná výroba u nás znamená nielen občianske a priemyselné stavby, ale aj kompletné rekonštrukcie a obnovu bytových domov. Realizujeme stavby všetkých druhov podľa vašich požiadaviek. Dodáme stavbu na kľúč a venujeme sa aj poradenstvu či stavebnému dozoru.

Obnova bytových domov

Vieme, že komplexná obnova bytového domu nie je jednoduchá cesta. Je však často najlepšia a v konečnom dôsledku aj najlacnejšia. Skôr či neskôr sa stane nevyhnutnosťou. Na väčšine starších bytových domov sa hlási o slovo zanedbaná údržba, nedostatočná tepelnoizolačná schopnosť aj zastarané technológie. Jednotlivé konštrukcie a zariadenia sú často za hranicou životnosti. Odkladanie obnovy znamená znášať čoraz vyššie náklady pri prevádzkovaní budovy a čakať na stále drahšie stavebné materiály a práce.

Výťahy

Montáž výťahov realizujeme v spolupráci s dodávateľom Lift Components, ktorý reprezentuje spoľahlivosť, kvalitu a komplexnosť ponuky.

Svet energií

Sme exkluzívnym slovenským dodávateľom tepelných čerpadiel značky ORCA a termodynamických solárnych panelov značky ENERGIE, ktorá je v súčasnosti svetovým lídrom a predáva sa vo viac ako 29 krajinách na štyroch kontinentoch.

Prevetrávané fasády SCANROC

SCANROC je prevetrávaný fasádny systém založený na špičkovej škandinávskej technológii. Vďaka využitiu moderných materiálov a inovatívneho fyzikálneho riešenia, poskytuje skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Vnútorná trvalo prevetrávaná konštrukcia potom zaručuje ideálny komfort bývania a inteligentný odvod vlhkosti.

Článok bol publikovaný: 30. 1. 2024

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme I. MAR spol. s r.o. boli overené: 29. 1. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 29. 1. 2024

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 0, Tento rok: 115, Tento mesiac: 67, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety