DatabázaČlánkyKľúčové slová

Building Products, s. r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Stavebné materiály  ›  Stavebné a hutné materiály

Kľúčové slová

Hydroizolácie, hydroizolačné fóliePloché strechyStrechyStrešný systém UltraPly TPO

Základné informácie

logotype

Building Products, s. r. o.

Oficiálne obchodné zastúpenie pre SR a ČR svetového výrobcu syntetických hydroizolačných membrán pre strešné krytiny EPDM a TPO a hydroizolácie umelých vodných plôch Firestone Building Products / Elevate

Údernícka 10
851 01 Bratislava
Mobil: +421 908 548 348
E-mail: mst@fbpe.sk
E-mail: martin.strelec@fbpe.sk
Web: www.firestonebpe.sk
Web: www.rubbercover.sk

IČO: 45366462
IČ DPH / DIČ: SK2022954241
Objednávateľ: Building Products, s. r. o.

Hydroizolácia pre každú strechu

Spoločnosť Firestone Building Products / Elevate je súčasťou spoločnosti Bridgestone Corporation, ktorá je najväčším výrobcom pneumatík a najväčšou gumárenskou spoločnosťou na svete. Stavala na úspechu spoločnosti Bridgestone / Firestone a jej inováciách v odvetví polymérových gumárenských technológií a stala sa globálnym lídrom vo výrobe membrán EPDM, TPO a jazierkových systémov pre širokú škálu priemyselných, komerčných a obytných aplikácií.

Strešný systém UltraPly TPO

Ponúkame ideálnu náhradu PVC fólií vo forme fólie UltraPly TPO. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu starej plochej strechy. Ideálne pre nákupné centrá, výrobné haly, sklady, bytovky, polyfunkčné budovy…

Aké sú výhody?

Firestone UltraPly TPO je inteligentná voľba, ak hľadáte svetlý a ekologický strešný systém s dlhoročnou životnosťou, ktorý kombinuje estetiku s presvedčivou odolnosťou voči ultrafialovému žiareniu, poveternostným vplyvom a so spojmi vynikajúcej pevnosti.

• Chemicky stála štruktúra/ jednoduchá oprava aj po X rokoch
• Pripravená na okamžité zváranie – bez potreby čistenia/akti­vovania spoja
• Vynikajúca zvariteľnosť aj pri mínusových teplotách
• 1 typ membrány pre všetky systémy
• Nezmenené zloženie membrány už skoro 25 rokov

Spoľahlivé riešenia pre všetkých

Firestone UltraPly™ TPO je ľahká, flexibilná fólia, spevnená polyesterovou nosnou vložkou a navrhnutá tak, aby spoľahlivo fungovala vo väčšine komerčných strešných aplikácií. Ponúkame rôzne možnosti montáže, ktoré spĺňajú najnáročnejšie výzvy ako pri rekonštrukcii starých, tak aj pri budovaní nových striech.

Mechanicky kotvený systém • Plnoplošne lepený systém • Balastovaný / príťažovaný systém

Strešný systém RubberGard™ EPDM

Systémy izolácie striech Firestone RubberGard EPDM sú navrhnuté pre ploché alebo mierne šikmé strechy komerčných, priemyselných a rezidenčnych budov. Sú vhodné aj pre extenzívne zelené strechy a fotovoltaické systémy. Využívajú sa na všetky typy plochých striech a do všetkých typov prostredia. Ich životnosť je bezkonkurenčná.
Vynikajúce vlastnosti systémov RubberGard EPDM a viac ako 35-ročné skúsenosti s týmito systémami umožnili spoločnosti Firestone Building Products stať sa svetovým lídrom v oblasti gumových membrán EPDM. V súčasnosti je membrána RubberGard EPDM celosvetovo nainštalovaná na ploche presahujúcej 1,5 mld. m².

Hydroizolácia RubberGard™ EPDM na streche továrne

Strešný systém RubberCover™ EPDM

RubberCover™ EPDM je vysokokvalitný hydroizolačný strešný systém pre ploché strechy rezidenčných stavieb. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu pôvodnej plochej strechy. Vhodná na izolácie plochých striech na obytných budovách, modulárny stavbách, verandách, prístreškoch, prístavbách, garážach, previsoch striech, záhradných domčekoch, balkónoch, odkvapoch atď. Táto hydroizolácia je vhodná aj pre inštaláciu zelených striech.

Hydroizolácia prístrešku RubberCover™ EPDM

Jazierkové systémy PondGard EPDM

Firestone PondGard je vysokokvalitná membrána EPDM zo syntetickej gumy s dlhou životnosťou. Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu, vysokým teplotám, oxidácii a mrazom umožňuje zachovanie mechanických vlastností dlhé roky aj pri vystavení nepriaznivým poveternostným vplyvom. Membrána Firestone PondGard je vhodná pre všetky typy povrchov. Prispôsobí sa tvorivosti dizajnérov bez ohľadu na zložitosť jazierka s optimálnymi estetickými výsledkami.

Šetrná k životnému prostrediu

Membrána Firestone PondGard neuvoľňuje do okolitého prostredia žiadne chemikálie. Je chemicky stála a odolná voči riasam a mikroorganizmom. Testy vykonané v Centre výskumu vôd (Water Research Centre – WRc) vo Veľkej Británii dokázali, že membrána nie je nebezpečná pre vodnú flóru a faunu.

Jazierková hydroizolácia PondGard pri RD

Odborné školenia

Ponúkame praktické školiace programy vo svojom tréningovom centre v Bratislave. Cieľom týchto programov je vzdelávanie inštalačných firiem vo všetkých aspektoch úspešnej a kvalitnej inštalácie strešných systémov. Každý tréningový program je šitý na mieru tak, aby poskytol detailné teoretické informácie o našich systémoch, ako aj dostatočné praktické cvičenia.

Článok bol publikovaný: 15. 2. 2023

 

 

Pracoviská

 • Vistaco s.r.o.
  Autorizovaný distribútor hydroizolačných fólií RubberCover™ EPDM spol. Firestone / Elevate

  Údernícka 10
  851 01 Bratislava
  Mobil: +421 905 333 356
  Mobil: +421 908 820 557
  E-mail: info@vistaco.sk
  Web: www.vistaco.sk

  Kontaktné osoby:
  Ing. Dana Ondrášková

   

Poloha na mape

Galéria

UltraPly TPO
UltraPly TPO
UltraPly TPO
UltraPly TPO
UltraPly TPO
UltraPly TPO
RubberGard™ EPDM
RubberGard™ EPDM
RubberGard™ EPDM
RubberGard™ EPDM
RubberCover™ EPDM
RubberCover™ EPDM
Hydroizolácia prístrešku RubberCover™ EPDM
Hydroizolácia prístrešku RubberCover™ EPDM
Jazierková hydroizolácia PondGard pri RD
Jazierková hydroizolácia PondGard pri RD
Hydroizolácia: Zasnežovacia nádrž - Vysoké Tatry - GeoGard 42000m²
Hydroizolácia: Zasnežovacia nádrž - Vysoké Tatry - GeoGard 42000m²
 

Údaje o firme Building Products, s. r. o. boli overené: 17. 2. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 14. 2. 2023

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2023

Počet návštev. Minulý rok: 430, Tento rok: 255, Tento mesiac: 16, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety