DatabázaČlánkyKľúčové slová

emBIO s.r.o.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Ovocie, zelenina, zemiaky
*  Poľnohospodárstvo  ›  Poľnohospodárska prvovýroba  ›  Ovocinárstvo, Zeleninárstvo, vinárstvo

Kľúčové slová

Jahody, samozber jahôdOvocie a zeleninaSamozber

Základné informácie

logotype

emBIO s.r.o.

Pestovateľ zdravého ovocia, samozber

916 42 Moravské Lieskové 737/1
Mobil: +421 918 626 204
E-mail: info@embio.sk
Web: www.embio.sk
Facebook
IČO: 50749340
IČ DPH / DIČ: SK2120458890

Zdravé ovocie z Bielych Karpát

Naša spoločnosť vznikla v roku 2017 s cieľom pestovať a spracovávať zdravé a chutné ovocie z Bielych Karpát. Tunajšie pôdno-ekologické podmienky umožňujú tradičným ovocným druhom rozvinúť ich chuťové vlastnosti do dokonalosti. Naše ovocné sady sú zakladané s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť výroby tak, aby využívali a zároveň dotvárali vzácne prírodné spoločenstvá oblasti Holubyho kopaníc v Moravskom Lieskovom.

Veľká časť našich sadov sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty, takže tradičné pestovateľské postupy so zásadami ekologickej poľnohospodárskej výroby sú tu doma. Spolu sme založili viac ako 37 hektárov sadov rôznych ovocných druhov – od jabloní, marhúľ, broskýň a višní cez ríbezle, aróniu, bazu, maliny a černice až po driene, mišpule a oskoruše. Všetko toto ovocie ponúkame na predaj ako čerstvé a pripravujeme aj jeho spracovanie. Našim cieľom je ponúknuť Vám ovocie a ovocné produkty tej najvyššej kvality a chuti, výhradne z našich sadov, dopestované spokojnými ľuďmi v príjemnom prostredí etickým a ekologickým spôsobom.

Článok bol publikovaný: 27. 9. 2021

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme emBIO s.r.o. boli overené: 27. 8. 2021
Internetový zápis úplný. Uverejnený 0. 0. 0000

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety