DatabázaČlánkyKľúčové slová

VALENTINA SK s.r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Interiér a exteriér  ›  Interiérové vybavenia

Kľúčové slová

Interiérové vybavenieKúpeľne - vybavenieKúpeľňové štúdiáSanitárna technika a zariadeniaStavebné firmy, spoločnosti

Základné informácie

logotype

VALENTINA SK s.r.o.

Internetový predaj kúpeľňového vybavenia a sanitárnej techniky

Táborská 13
932 01 Veľký Meder
Tel.: +421 31 5508 901
Mobil: +421 917 812 259
E-mail: edina@kvstore.sk
Web: www.kvstore.sk
FacebookYouTube
IČO: 45000417
IČ DPH / DIČ: SK2022917589

Kontaktné osoby

Edina Csibová - konateľ

• Naša spoločnosť zastupuje na slovenskom a českom trhu taliansku spoločnosť Kodicebagno s.r.l.
• Uvedená spoločnosť je jednotkou v on-line predaji v Taliansku, výrobkov pre zariadenie kúpeľní.
• V našej ponuke nájdete exkluzívne výrobky: kúpeľňový nábytok, sprchové kúty, sprchové kabíny, sanitu, kúpeľňové doplnky, vane, umývadlá a iné

Kľúčové slová: kúpeľne - vybavenie, kúpeľňový nábytok, sprchový kút, keramická vanička, sprchová kabína, samostatne stojaca vaňa, umývadlo, zrkadlo, kúpeľňové vybavenie, doplnky do kúpeľne, sanitárna technika, vodovodná batéria, gerflor podlahy,

Jednoduchý dizajn a prirodzené odtiene pre moderný kúpeľňový nábytok

Jednoduché línie, dôraz na detaily a prirodzené odtiene sú tri prvky, ktoré sú základom výberu trendového kúpeľňového nábytku. Tí, ktorí chcú vytvoriť prostredie v súlade s dobou, ktoré okrem toho, že je funkčné, je aj harmonické a útulné, sa musia zamerať na kúpeľňový nábytok s modernou a modulárnou koncepciou, ktorá ponúka širokú škálu kombinácií a umožňuje prispôsobenie prostredia.

Nábytok, umývadlá, sanita a sprchovacie zóny musia byť v miestnosti vyvážene usporiadané a musia maximalizovať voľný priestor. Či už je kúpeľňa veľká alebo malá, každá by mala byť navrhnutá a zariadená nábytkom, umývadlami a sanitou, ktoré musia byť vyvážene usporiadané a musia maximalizovať voľný priestor.

Za týmto účelom môžete na stránke KvStore nájsť nápady najoptimálnejšieho zariadenia predstavujúce širokú škálu kvalitných a exkluzívnych výrobkov, ktoré prinášajú kúpeľňový nábytok na mieru a vedú k vytvoreniu unikátnych relaxačných zón.

Medzi mnohými návrhmi v internetovom obchode Kiamami Valentina je kolekcia kúpeľňového nábytku Boston ideálnou pre zvýšenie hodnoty akejkoľvek miestnosti prostredníctvom nábytku s jednoduchým dizajnom ale pôsobivými detailmi, ktorý je vyrobený tradičnými technikami zabezpečujúcimi jeho dlhodobú životnosť.

Kolekcia sa skladá zo závesných umývadiel s dvoma dvierkami, dvomi zásuvkami alebo ich kombinácie v hľuzovkovej farbe, ktorá zdôrazňuje kresbu dreva a jeho nuansy. Okrem toho sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže sa zmestia do každej kúpeľne.

Každý kúpeľňový nábytok je možné kombinovať so zrkadlami s LED osvetlením alebo skrinkou. K dispozícii sú aj podsvietené verzie s nástennými a stĺpcovými skrinkami rovnakej rady. Kúpeľňový nábytok Boston vám s jeho modernou striedmosťou umožňuje dať prostrediu punc kvality a relaxačnú atmosféru, čím ho mení na naozaj jedinečné miesto.

Medzi kúpeľňové vybavenie, ktoré nemôže chýbať v relaxačnom priestore, patrí sprchová kabína s hydromasážou, ktorá má rovnako ako kolekcia Iris kompaktný a jednoduchý dizajn a dá kúpeľni osobitný a nekonvenčný nádych.

Kvstore.sk, ak chcete kliknutím zmeniť váš sprchový kút

Ak uvažujete o zmene vášho sprchového kúta, aby bola vaša kúpeľňa z hľadiska dizajnu viac funkčná, pohodlnejšia a ešte príjemnejšia, Kvstore.sk má všetko, čo potrebujete.

Kvstore.sk je bohatý e-shop venovaný svetu kúpeľňového vybavenia a veľmi známou talianskou spoločnosťou, ktorá výhradne ponúka len vysoko kvalitné výrobky.

Táto webová stránka predstavuje „revolučné“ chápanie kúpeľňového vybavenia: k výberu výrobkov vášho záujmu a vybavenie dodávky vám stačí niekoľko jednoduchých kliknutí.

V kategórii sprchový kút si v prvom rade môžete vybrať medzi polkruhovým sprchovým kútom, štvorcovým alebo obdĺžnikovým sprchovým kútom a tiež sprchové dvere so sklenenou konštrukciou, sprchové steny typu Walk- in a iné.

Tento e-shop má účinnú reakčnú schopnosť na akýkoľvek typ potreby z hľadiska priestoru, funkčnosti a estetických preferencií.

Článok bol publikovaný: 7. 4. 2021

 

Hydromasážna sprchová kabína: naozajstný wellness v domácej kúpeľni

Hydromasážna sprchová kabína je jednou z najzaujímavejších noviniek, ktorá bola v poslednej dobe navrhnutá vo svete kúpeľňového vybavenia a ktorá prepracovala tradičnú predstavu hydromasáže na praktickejšiu, účinnejšiu a vhodnejšiu do priestorov spoločnej kúpeľne bytu.

Hydromasážna sprchová kabína: rozmermi a dizajnom podobná sprchovému kútu

Z estetického hľadiska sa sprchová kabína nijako výrazne nelíši od jednoduchého sprchového kúta, a to isté možno povedať o jej veľkosti: presvedčenie, že zariadenie tohto typu nemôže byť z priestorových dôvodov súčasťou vlastnej kúpeľne by bolo naozaj veľkým omylom.

Možnosti výberu sú z hľadiska dizajnu naozaj rozmanité, a to isté je možné povedať o umiestnení týchto špeciálnych sprchových kabín, sú k dispozícii s polkruhovou, štvorcovou a obdĺžnikovou základňou, len aby sme uviedli hlavné príklady.

Nová koncepcia hydromasáže

Keď sa všeobecne hovorí o hydromasáži, okamžite to vedie k myšlienke na klasickú vaňu, ktorá má vlastne veľké rozmery: je to vlastne najbežnejší spôsob využívania blahodarných účinkov tejto liečby, ale sprchovej kabíne sa podarilo prehodnotiť túto koncepciu bez toho, aby bola menej relaxačná a menej efektívna.

V týchto sprchových kabínach sa hydromasážny účinok vytvára vďaka radu vodných dýz umiestnených na vnútorných stenách kabíny v rôznych výškach, aby v plnom rozsahu pokryli celé telo, keď stojíte, ako keby ste sa jednoducho sprchovali.

Kabíny All Inclusive sú už vybavené všetkým príslušenstvom

Z hľadiska funkčnosti sú modely, z ktorých si môžete vybrať, schopné splniť všetky potreby a ponúkajú celý rad programov.

Hydromasážne sprchové kúty sú navrhované už kompletné, teda sú vybavené sprchovou hlavicou, posuvnými koľajnicami, sprchovou vaničkou, bočnými stojanmi a tiež všetkými ovládacími prvkami a užitočnými doplnkami pre to, aby ste si mohli priamo vo vašom dome pohodlne dopriať bezchybnú hydromasážnu sprchu.

Sprchové vaničky, ako si vybrať ideálny model?

Vybrať si sprchovú vaničku pre vlastnú kúpeľňu je úloha, ktorá musí byť vykonaná opatrne: tento prvok v skutočnosti významne ovplyvňuje estetiku a funkčnosť sprchového kúta a možnosti na zabezpečenie kvalitných modelov sú nekonečné.

Tvary sprchovej vaničky

Ak hovoríme o sprchových vaničkách, môžeme z hľadiska tvaru poukázať na veľmi širokú škálu modelov.

Voľba sprchovej vaničky musí samozrejme závisieť od umiestnenia, v ktorom chcete kút inštalovať. Z tohto hľadiska sú možnosti naozaj nekonečné.

Tieto sprchové vaničky môžu mať štvorcový, obdĺžnikový alebo polkruhový tvar, čo je v prípade sprchových kútov inštalovaných v rohoch veľmi populárne riešenie.

Sprchové vaničky môžu rovnako, ako aj z hľadiska veľkosti, prezentovať veľmi rozdielne vlastnosti.

Sprchové vaničky a hrúbka

Ďalším veľmi dôležitým parametrom, na základe ktorého by bolo možné hodnotiť sprchovú vaničku, je tiež jej hrúbka: z tohto hľadiska je k dispozícii veľa možností a spotrebitelia v poslednej dobe oceňujú najmä modely s tenkou konštrukciou.

Tenká sprchová vanička v skutočnosti predstavuje výber vysokej kvality, a to aj z estetického a tiež aj z funkčného hľadiska. V tomto smere nastalo v poslednej dobe veľa zaujímavých noviniek.

Ultratenké sprchové vaničky, a hlavne modely definované ako sprchové vaničky s inštaláciou na úrovni podlahy, sa teraz stali veľmi pevnými: vďaka takmer nebadateľnej hrúbke, rádovo asi 3 mm, predstavujú tieto sprchové vaničky jedinečné riešenie z hľadiska štýlu a dizajnu.

Výber materiálov

Vo chvíli, keď si vyberiete sprchovú vaničku pre vlastnú kúpeľňu, je veľmi dôležité informovať sa o materiáloch, z ktorých bola vyrobená.

Je nevyhnutné, aby sprchová vanička bola vyrobená z protišmykového materiálu, aby sa zabránilo akémukoľvek riziku pádu. Samozrejme to tiež musí byť odolný materiál s dlhou životnosťou, ktorý sa ľahko čistí.

Medzi najzaujímavejšie inovované materiály je ako príklad možné uviesť tzv. minerálny mramor.

Vodovodné batérie: ako si vybrať tú správnu

Ak ste sa práve presťahovali do nového domu alebo ste sa rozhodli prerobiť „starý dom“, určite budete čeliť problémom, ktoré sa týkajú bytového zariadenia vášho nového hniezda.

V takom prípade sa často venuje veľa pozornosti výberu podláh, okien, sanity, atď… . Ale oveľa menej času sa venuje voľbe vodovodných batérií, ktoré v skutočnosti predstavujú nevyhnutnú súčasť pre správne fungovanie vašich hygienických služieb.

Pomocou tohto sprievodcu vám vysvetlíme všeobecné zásady, ktoré sa majú dodržiavať pri kupovaní najlepších vodovodných batérií pre váš domov so zohľadnením kvality a ceny.

V kúpeľni, ktorá je po kuchyni druhou miestnosťou, v ktorej trávime najviac času, je dôležité, aby bola v rámci možností vždy krásna a pohodlná.

Šťastní majitelia kúpeľní s dostatkom priestoru sa môžu rozhodnúť pre elegantný výber hydromasážnej vane, zatiaľ čo tí, ktorí majú priestorové obmedzenia, si môžu zvoliť jednoduchý, ale vždy populárny sprchový kút.

Jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré je treba urobiť pri vodovodných kúpeľňových batériách, je určite voľba zmiešavacieho systému.

Existujú rôzne typy zmiešavacích batérií, ale v podstate sa jedná o dve hlavné veľké kategórie, a to sú jednopákové zmiešavacie batérie a termostatické zmiešavacie batérie.

Prvé sú klasické zmiešavacie batérie, pri ktorých budete musieť meniť teplotu vody a tlak pomocou jedinej páky a sú vhodné pre všetky typy vodovodných, sprchových, vaňových a umývadlových batérií.

Termostatické zmiešavacie batérie naopak predstavujú jednotlivé druhy zmiešavacích batérií, ktoré sú schopné nastavenia a udržania teploty vody pomocou termostatu, a práve pre toto sa odporúčajú pre použitie v sprchách.

Je zrejmé, že na trhu je takmer nekonečné množstvo modelov zmiešavacích batérií, ktoré sa líšia hlavne tvarom, od najmodernejších a najsofistikova­nejších, až po najklasickejšie.

Okrem meniaceho sa tvaru vodovodných batérií sa samozrejme tiež zmení ich cena a je len na vás, či sa v porovnaní s kvalitatívne lepšou rozhodnete pre kúpu lacnejšej zmiešavacej batérie.

Pri tomto type nákupu nesmieme brať do úvahy len typ technológie použitej vo vodovodnej batérii alebo cenu, ale tiež subjektívne estetické faktory. Tieto faktory vám v kombinácii s trochou zdravého rozumu umožnia vybrať si najlepšiu vodovodnú batériu pre vašu kúpeľňu.

Rôzne typy umývadiel: ako si vybrať

Aké sú najčastejšie typy umývadiel? Na trhu existuje mnoho rôznych typov umývadiel, pozrime sa teda, aké sú najobľúbenejšie modely.

Predovšetkým treba poukázať na to, že priamo do jedného riešenia nábytku je zabudovaných viacero umývadiel, čo môže byť veľmi zaujímavé pre tých, ktorí si zariaďujú kúpeľňu od nuly alebo pre tých, pre ktorých je dôležité nielen umývadlo, ale aj nábytok, na ktorom je položené.

Ďalšou veľmi platnou príležitosťou môže byť z tohto hľadiska nákup jednodielneho umývadla: v obchode sú krásne umývadlá, ktorých konštrukcia umožňuje umiestnenie priamo na zem, ktoré majú keramické diely a upútajú váš pohľad a zároveň sú ideálne rovnako pre klasické a tiež pre moderné prostredie.

Medzi súčasné neobyčajné umývadlá, ktoré je možné si vybrať v mnohých variantoch, patria tiež závesné umývadlá: závesnému nábytku sa vo svete kúpeľní v poslednej dobe podarilo preniknúť do mnohých skutočne dôležitých oblastí, a to nielen čo sa týka umývadiel, ale tiež aj sanity a iných prvkov nábytku. Riešenie tohto typu sa javí ako veľmi zaujímavé z hľadiska jeho dizajnu a tiež praktickej funkčnosti z dôvodu jeho malých rozmerov.

Dokonca aj vtedy, keď už máte nábytok, na ktorý ste položili umývadlo a máte záujem len o ďalšie, si môžete vybrať z mnohých možností.

Z tohto hľadiska patria medzi najobľúbenejšie a najnakupovanejšie umývadlá celkom určite umývadlá na dosku – modely, ktoré sú určené na inštaláciu na ľubovoľnom rovnom nábytku a ktoré sa pýšia veľmi zaujímavým dizajnom.

Umývadlá na dosku sú k dispozícii v rôznych tvaroch a rôznych materiáloch, od tradičnej keramiky až po pôsobivé kamenné modely. Vo vzťahu ku kúpeľňovému nábytku sú jednou z posledných najzaujímavejších noviniek a sú veľmi flexibilné v možnosti kombinovania s rôznymi modelmi vodovodných batérií.

Ak sa stane, že chcú kúpeľňu naraz používať dve osoby, tak môže byť zaujímavým nápadom nákup moderného umývadla s dvojitou misou.

Článok bol publikovaný: 7. 4. 2021

 

Nové trendy pre kúpeľňový nábytok 2021!

Rok 2020 nás prinútil tráviť väčšinu času medzi stenami domu, a tak sme sa ocitli vo väčšej pozornosti venovanej nábytku, najmä kúpeľni, ktorá sa ešte viac stala miestom, v ktorej sme venovali viac času aj pre seba. Pre tých, ktorí sa rozhodli pre jeho renováciu a obnovenie, sú tu všetky novinky o kúpeľňovom nábytku pre rok 2021.

Vráťte sa k jednoduchosti línií

Rok 2021 bude rokom noviniek. Majstrom bude nábytok so základnými a svetlými líniami, jemnými, neutrálnymi farbami a schopný posilniť kontakt s prírodou. Medzi hlavnými farbami nájdeme teplé farby zeme, hnedú a béžovú, veľa odtieňov sivej a s efektom dreva. Návrat do škandinávskeho štýlu s niekoľkými jednoduchými prvkami vybranými s opatrnosťou.

Závesný nábytok schopný sprostredkovať ľahkosť

Už žiadny objemný nábytok a tmavé farby, ktoré blokujú priechod svetla. Nové trendy v kúpeľňovom nábytku uprednostňujú jednoduché a ľahké línie, nábytok v jemných odtieňoch dreva. A dokonca aj sprchovací kút sa stáva minimalistickým, so sprchovými vaničkami ultra tenkými v jednej línií s podlahou a sklá sprchovým kútov s priehľadnými sklenenými stenami. Zelenú dostávajú novinky a to farebné sanitárne výrobky a umývadlá a to nielen v čiernej, ale ba dokonca aj v mnohých pastelových odtieňoch.

Taktiež aj sanita sa vyznačuje zaoblenými tvarmi a závesnou inštaláciou.

Ak to chcete prehnať a máte záľubu v technológii, na trhu sú k dispozícii aj vodovodné batérie a sprchové hlavice s integrovanou technológiou, od pohybových senzorov až po LED osvetlenie.

Kovové detaily pre vycibrenú eleganciu

Ak naopak chcete kúpeľňu, ktorá srší eleganciou zo všetkých uhlov, choďte do čiernej! Od čiernych keramických umývadiel po vodovodné batérie, od detailov nábytku po zrkadlovú lampu a prečo nie? Trebárs aj profily sprchovacieho boxu. Je zrejmé, že na dosiahnutie elegantného výsledku je potrebné starostlivo dávkovať výber rôznych prvkov, možno zvoliť veľmi ľahký obklad stien alebo lesklý biely nábytok, aby sa dosiahol príjemný chromatický kontrast. Ale nielen čierny kov: meď, zlato a bronz sú tiež dotykom svetla, ktoré môže zmeniť konečný vzhľad vašej kúpeľne.

Relaxačné farby a príjemné kontrasty

Zo všetkých farieb je tou, ktorá dodáva rovnováhu a harmóniu, určite modrá, ktorú si môžete zvoliť na steny a obklady v kombinácii so svetlejšími farbami.

Čierna dáva charakter, ale musí byť dávkovaná s maximálnou opatrnosťou, aby sa dosiahol výsledok absolútnej jemnosti. Šedá farba zostáva skôr skvelou klasikou pre steny aj nábytok ako pre dekorácie a doplnky, pomocou ktorých je možné doplniť vybavenie kúpeľne.

Článok bol publikovaný: 7. 4. 2021

 

Koľko stojí sprchovací kút? Takto si môžete zvoliť kvalitný produkt!

Nastal čas zvoliť alebo vymeniť sprchový kút, koľko však môže stáť sprchový kút? Rozmotať džungľu modelov a cien v obehu nie je ľahké, ale nákup online je možný a pohodlný, stačí vedieť rozlíšiť hlavné vlastnosti a byť tak schopný rozpoznať kvalitný produkt za správnu cenu!

Ako sa zorientovať medzi mnohými návrhmi dostupnými na trhu?

Pozrime sa, aké sú hlavné vlastnosti, ktoré je potrebné zvážiť, keď si chceme kúpiť sprchovací kút. Na cenu bude mať vplyv okrem veľkosti sprchovacieho boxu aj materiál dverí, pvc alebo tvrdené bezpečnostné sklo a jeho hrúbka, prítomnosť alebo neprítomnosť hliníkového rámu a posuvné alebo výklopné dvere.

Porovnanie materiálov: PVC alebo tvrdené / bezpečnostné sklo?

PVC je určite oveľa lacnejší a ľahší materiál. Ale aj keď je silný a dlhotrvajúci, v priebehu rokov môže zažltnúť a ťažko sa čistí. Tvrdené bezpečnostné sklo je o niečo drahšie, ale ľahko sa čistí a aj časom vyzerá ako nové. Lacnejšie modely majú hrúbku 4 mm, ale pre väčšiu odolnosť si môžete zvoliť hrúbku 6 mm. Výhodou tohto materiálu je, že aj v najhoršom prípade ak sa rozbije, tak na veľa malých, nie ostrých kúskov, ktoré chránia vašu bezpečnosť. Tvrdené sklo môže byť priehľadné, nepriehľadné alebo potlačené sieťotlačou. Séria Giada je vynikajúci produkt s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny a je k dispozícii v mnohých veľkostiach, a to vo verzii s priehľadným a nepriehľadným sklom pre väčšie súkromie.

S hliníkovým rámom alebo bez neho?

Ďalšie cenové rozlíšenie možno nájsť medzi tradičnejšími sprchovacími kútmi s chrómovaným hliníkovým rámom a bez rámovými modelmi, ktoré sú oveľa lineárnejšie a modernejšie, ale o niečo nákladnejšie kvôli vyššej jemnosti produktu. Na trhu nájdete aj modely s lakovanými hliníkovými rámami pre tých, ktorí chcú v kúpeľni extra farebný nádych.

Posuvné dvere alebo krídlové dvere?

Väčšina dverí sprchových kútov sa skladá z pevnej časti a pohyblivej časti, ktorá je posuvná vďaka posuvnému mechanizmu s ložiskami alebo krídlovými dverami. Diskriminačným faktorom pri výbere nebude ani tak cena, ako skôr priestor dostupný v kúpeľni. Posuvné dvere v skutočnosti zaberajú menej miesta a majú aj nižšie ceny.

Nákup online je pohodlný!

Nákupom online je možné dosiahnuť značné úspory, len ak máte dobrú zručnosť v domácich prácach, v opačnom prípade budete k cene sprchového kútu musieť pridať prácu profesionálneho inštalatéra, ako aj murivo a inštaláciu sprchovej vaničky. KvStore, odborník na kúpeľňový nábytok, sa zaoberá kúpeľňovým nábytkom už viac ako 10 rokov, starostlivo vyberá produkty, ktoré zahrnie do svojej ponuky, kde nájdete veľa modelov už od 135 €! Ďalej ponúka svojim zákazníkom efektívny pred a po predajný servis.

Viac na www.kvstore.sk

Článok bol publikovaný: 7. 4. 2021

 

Poloha na mape

 

Údaje o firme VALENTINA SK s.r.o. boli overené: 5. 2. 2021
Internetový zápis úplný. Uverejnený 5. 2. 2021

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2021   
 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety