DatabázaČlánkyKľúčové slová

HEKA Solution, s.r.o.

Kategórie

*  Energetika a elektrotechnika  ›  Elektrotechnika  ›  Elektrotechnické materiály, elektroinštalácie

Kľúčové slová

Inteligentné elektroinštalácieSystém KNX

Základné informácie

logotype

HEKA Solution, s.r.o.

Systém KNX - inteligentné riešenie pre elektroinštaláciu techniky budov

Ždiar 744
059 55 Ždiar
Mobil: +421 905 033 994
E-mail: klochan@hekasolution.sk
Web: www.hekasolution.sk

IČO: 52041441
IČ DPH / DIČ: SK2120872699
Objednávateľ: HEKA Solution, s.r.o.

Kontaktné osoby

Samuel Klocháň - konateľ

CHYTRÉ BÝVANIE

Heka Solution je mladá ambiciózna spoločnosť s viac ako 10 ročnou znalosťou trhu inteligentných riešení pre domy, komerčné a priemyselné budovy. Sme zameraní na projektovanie a následnú realizáciu inteligentných elektroinštalácii, ktoré sú dnes už neoddeliteľnou súčasťou moderných, úsporných a efektívnych budov. Sme certifikovaná, partnerská spoločnosť s medzinárodným inteligentným systémom KNX.

Čo je KNX systém?

Systém KNX je inteligentné riešenie pre elektroinštaláciu techniky budov, ktorá otvára novú dimenziu moderného bývania. Inteligentný koncept na zosieťovanie a riadenie techniky budov citeľne zvyšuje komfort pri bývaní a súčasne sa stará o viac bezpečnosti a nižšie náklady za energiu – doma rovnako ako aj na pracovisku.

Čo je GIRA HomeServer?

Rozšírenie systému KNX o Gira HomeServer prináša početné výhody: Obyvatelia nevyužívajú len výhody mobilného riadenia techniky, ale aj plný zážitok Gira s maximom komfortu, bezpečnosti a energetickej efektívnosti.

Inteligentná domová technika od Gira robí bývanie komfortnejším a príjemnejším – s funkčnými trikmi, ktoré sú zosúladené presne na individuálne želania a potreby obyvateľov. Centrálne riadenie svetla, žalúzií a kúrenia, stvárnenie scén miestností, regulácia jednotlivých miestností závislá od potreby pre vetranie a kúrenie, plnoautomatické zavlažovanie záhrady, multimediálna zábava vo všetkých miestnostiach a ešte oveľa viac.

Pomocou Gira HomeServer je možné plynule integrovať najrôznejšie funkcie do príslušného prostredia a starajú sa o príjemnú atmosféru.

Článok bol publikovaný: 19. 9. 2023

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme HEKA Solution, s.r.o. boli overené: 19. 9. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 14. 8. 2023

Ročenka Energetika Strojárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 385, Tento rok: 233, Tento mesiac: 47, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety