DatabázaČlánkyKľúčové slová

REKMA - Trading, s.r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Inžinierske stavby
*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Stavebné technológie a remeslá

Kľúčové slová

Asfalt, asfaltérske práce, asfaltovanieCestné stavbyCesty, diaľnice - stavba a údržbaRekonštrukcia ciestRekonštrukcia letískRekonštrukcia mostovStavebné firmy, spoločnosti

Základné informácie

logotype

REKMA - Trading, s.r.o.

Opravy a údržba ciest, letísk a mostov

Kopčanská 64/60
908 51 Holíč
Mobil: +421 903 435 881
E-mail: rekma@rekma.net
Web: www.rekma.net

IČO: 36223760
IČ DPH / DIČ: SK2020184892

Kontaktné osoby

Mgr. Pavol Marek

• opravy a údržba ciest, letísk a mostov
• asfaltérske práce
• špeciálne cestné práce-plošné brúsenie a drážkovanie
• uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Spoločnosť REKMA

Spoločnosť REKMA bola založená v roku 1991 na Slovensku, so špecializáciou na opravy a údržbu asfaltových a cemento-betónových povrchov diaľnic, ciest, letísk a mostov.

Vďaka spolupráci s americkou firmou CRAFCO Inc., začala REKMA postupne expandovať do susedných krajín a začala sa tak tvoriť jej dnešná štruktúra. Boli vytvorené spoločnosti v štátoch strednej Európy: na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku. Zavádzaním nových technológií a skúsenosti nielen od firmy CRAFCO Inc. si spoločnosť REKMA vybudovala v krátkom období silné postavenie na trhu.

Strojné vybavenie CRAFCO™ na údržbu a opravu povrchov vozoviek je to najkvalitnejšie na svetovom trhu, rovnako tak ako aj iné mechanizmy a náradie, ktoré naša spoločnosť používa (CEDIMA, HILTI a iné). Všetky prístroje a zariadenia sú certifikované podľa EN, takže spĺňajú ekologické a bezpečnostné požiadavky. Takisto dôkladne vybrané materiály používané našou spoločnosťou spĺňajú tie najkritickejšie požiadavky a sú certifikované podľa EN. Preto kvalita finálneho produktu spoločnosti je akceptovaná počtom náročných investorov v Českej a Slovenskej republike, taktiež Poľsku, kde bolo vykonané množstvo špeciálnych cestných prác na významných objektoch v ich správe.

Spoločnosť REKMA je držiteľom certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 pre špeciálne cestné práce, t.j. na opravu trhlín, škár a výtlkov na asfalto-betónových a cemento-betónových povrchoch: na letiskových plochách, diaľniciach, cestách, električkových tratiach, vodných nádržiach a na zhotovenie elastických mostných záverov. I naďalej snahou našej spoločnosti udržať si čo najvyšší štandard vykonávaných prác a ponúkať našim zákazníkom komplexné a účinné riešenie ich problémov.

Článok bol publikovaný: 12. 12. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

certifikát ISO
certifikát ISO
 

Údaje o firme REKMA - Trading, s.r.o. boli overené: 24. 1. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 13. 1. 2021

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2021Ročenka STAVEBNÍCTVO 2022Ročenka STAVEBNÍCTVO 2023Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 380, Tento rok: 107, Tento mesiac: 33, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety