DatabázaČlánkyKľúčové slová

Business hotel Astrum Laus****

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely ****
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely

Kľúčové slová

ApartmányFitness a relaxačné centráHotelyKaviarneKonferencie, kongresyRelaxačné a wellness centraReštaurácieUbytovne, ubytovanie

Základné informácie

logotype

Business hotel Astrum Laus****

Ubytovanie, reštaurácia, kongresy, wellness

P. O. Hviezdoslava 5859/2A
934 01 Levice
Tel.: +421 36 39 63 111
Mobil: +421 917 623 840
E-mail: recepcia@astrumlaus.sk
Web: www.astrumlaus.sk

IČO: 47232978
IČ DPH / DIČ: SK2023206438

• Business hotel Astrum Laus**** - Viac než len hotel...
• Ubytovanie - Keď sa biznis snúbi s komfortom
• Konferencie & Eventy - Od osláv až po konferencie
• Reštaurácia - Nový význam slov gurmánsky zážitok
• Kaviareň & Lobby Bar - Vychutnajte si pauzičku na kávu
• Wellness - Skvelý relax po náročnom dni

Business hotel Astrum Laus****

Business Hotel ASTRUM Laus**** bol pre širokú verejnosť otvorený v októbri 2010 priamo v centre mesta Levice. Výsledkom je skĺbenie serióznosti a luxusu s nefalšovanou hravosťou farieb a neobvyklosťou tvarov. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom. Spolu so svetelnými efektmi vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu.

Už v hotelovej hale upúta jednoduchá kombinácia prírodného tmavého kameňa s nemoreným bukovým lobby barom a recepciou. Priestoru medzi nimi dominujú dva stĺpy z pieskovaného plexiskla prechádzajúce cez dve podlažia a meniace farbu od žltej až po mrazivú modrú. Po širokom schodisku, ktoré svojimi podsvietenými podstupnicami komunikuje s halou sa dostanete na 1. poschodie. Privíta Vás kaviareň s fajčiarskou zónou a VIP salónik, v ktorom nájdete všetko to, čo moderný manažér potrebuje pri pracovných stretnutiach.

Hotelová reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb je posuvnými stenami prepojená s dvomi kongresovými sálami s celkovou kapacitou 300 miest a preskleneným salónikom. Priestor je možné upraviť pre 20–400 osôb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka od rodinnej oslavy, obchodného stretnutia až po ples či konferenciu a kongres. Na tom istom poschodí sa nachádza aj wellness centrum, ktoré svojou farebnou jednoduchosťou a hladkými líniami vytvára príjemnú zónu oddychu. Dopriať si môžete jednu z troch ponúkaných sáun, dvoch víriviek, dvoch masážnych vaní, zážitkovú sprchu, ľadopád a zrelaxovať môžete v oddychových zónach a tepidáriách.

Návštevníkov zaujmú nevšedné, atypické detaily v podobe obkladov stien imitujúcich zelenú trávnatú plochu, drevený obklad dlhý 22 metrov skrývajúci 22 farieb a reprezentatívne vstupné priestory kongresových sál. Na druhom až štvrtom poschodí sa nachádza 51 štandardných dvojlôžkových izieb a nadštandardne vybavených executive rooms a 2 izby pre imobilných hostí. Pre náročnejších hostí je pripravených 10 malých apartmánov, 4 veľké apartmány a na štvrtom poschodí business corner – moderne zariadený a plne vybavený rokovací priestor . Na chodbách bolo pre hotel navrhnuté sedenie v rôznych farebných odtieňoch a originálne digitálne maľby, ktoré Vás sprevádzajú celým hotelom.

V podzemí hotela sa nachádza dvojpodlažné parkovisko, ktoré slúži pre ubytovaných hostí, rovnako ako aj pre obyvateľov mesta. Súčasťou týchto priestorov hotela je aj fitness centrum o rozlohe 212 m². Astrum Fitness je vybavené modernými posilňovacími strojmi značky CYBEX.

K hotelu patrí aj rozsiahly hotelový park s detským ihriskom a oddychovými zónami.

Business Hotel Astrum Laus**** – viac než len hotel.

Článok bol publikovaný: 18. 2. 2019

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
 

Údaje o firme Business hotel Astrum Laus**** boli overené: 14. 2. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 18. 2. 2019

Počet návštev. Tento rok: 351, Tento mesiac: 69, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety