DatabázaČlánkyKľúčové slová

HrTech s.r.o.

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Automatizácia, meranie, regulácia  ›  Automatizačná a riadiaca technika

Kľúčové slová

Automatické strihacie staniceAutomatizácia, priemyselnáFixačné prípravkyGripper / odoberací systém pre robotyKontrolné prípravkyMontážne staniceRučné strihacie staniceSkladacie staniceZastúpenie AGS Automation Greifsysteme Schwope GmbH

Základné informácie

logotype

HrTech s.r.o.

Návrh a výroba zariadení pre automatizáciu výrobných procesov

Trenčianska cesta 2613/29
957 01 Bánovce nad Bebravou
Mobil: +421 918 868 043
E-mail: hrtech@hrtech.sk
Web: www.hrtech.sk

IČO: 45958823
IČ DPH / DIČ: SK2023162812
Objednávateľ: HrTech s.r.o.

HrTech - výhodná spolupráca

Spoločnosť HrTech s.r.o. bola založená v roku 2011. Zaoberáme sa návrhom a výrobou odoberacích zariadení, montážných a strihacích staníc. V roku 2013 sme predstavili PreciGrip systém, ktorý výrazne redukuje čas pri odladení zariadení a predstavuje alternatívu k štandardnému profilovému systému.

V oblasti automatizácie máme viac než 10 ročné skúsenosti. Na Slovenskom a Českom trhu zastupujeme spoločnosť AGS Automation Greifsysteme Schwope GmbH.

Spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou zariadení pre automatizáciu výrobných procesov a s tým spojený predaj dielov EOAT.

Odoberacie zariadenia / Grippery

Na medzinárodnom trhu pôsobíme viac ako 10 rokov, čím sme získali množstvo skúseností, ktoré vieme aktívne využívať pri návrhu a výrobe gripperov. Dostatočné skladové zásoby nám umožňujú rýchlo reagovať na dopyt zákazníkov a zhotoviť grippery vo veľmi krátkom čase. Našou prioritou je, aby grippery fungovali už pri prvom teste u zákazníka.

Dizajn a návrh riešení

Návrh riešení je pre nás základom fungujúceho celku. Kladieme dôraz na detailný návrh, ktorý splní požiadavky zákazníka.

Priemyselná automatizácia

Montážne stanice

Cieľom výroby montážnych staníc je navrhnúť riešenie pre zefektívnenie procesu montáže výrobku a zhotoviť dobre fungujúci celok.

Strihacie stanice

Pri strihacích staniciach je potrebné testovať kvalitu strihu. K dispozícii máme množstvo prevedení a veľkostí strižných nožníc, ktorými vieme otestovať strih. Následne vieme zaslať testovanú vzorku zákazníkovi na posúdenie a odsúhlasenie kvality strihu. Dobre navrhnutá konštrukcia stanice so správne umiestneným fixácie dielu je predpokladom dosiahnutia požadovanej kvality.

Kontrolné prípravky

Kontrolné prípravky vyžadujú správny výber detekčných snímačov k jednotlivým pozíciám. Spolupracujeme s poprednými dodávateľmi senzoriky a neustále sa zaujímame o novinky v tejto oblasti. Kvalita na výstupe je dôležitá pre našich zákazníkov a rovnako aj pre nás.

Výroba dielov na mieru

Disponujeme strojným vybavením, ktoré je prispôsobené na výrobu dielov na mieru. K všetkým vyrobeným dielom máme zálohovaný program pre prípad výroby náhradného dielu do vášho zariadenia. Stroje sú vybavené dotykovou obrázkovou sondou, laserovým zameriavaním nástrojov a riadiacim softvérom Heidenhain iTNC 530 a Heidenhain TNC 640.

Predaj dielov a skladové zásoby

Disponujeme s viac ako 1200 aktívnymi položkami. Sortiment produktov predstavuje najviac používané diely potrebné na výrobu gripperov a ostatných zariadení.

Článok bol publikovaný: 25. 11. 2022

 

Poloha na mape

Galéria

Odoberacie zariadenia / Grippery
Odoberacie zariadenia / Grippery
DIZAJN A NÁVRH RIEŠENÍ
DIZAJN A NÁVRH RIEŠENÍ
Predaj dielov a skladové zásoby
Predaj dielov a skladové zásoby
Priemyselná automatizácia
Priemyselná automatizácia
 

Údaje o firme HrTech s.r.o. boli overené: 22. 11. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 25. 11. 2022

Ročenka Energetika Strojárstvo 2023Ročenka Energetika Strojárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 439, Tento rok: 281, Tento mesiac: 23, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety