DatabázaČlánkyKľúčové slová

FANUC Slovakia s.r.o.

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Spracovanie kovov a materiálov  ›  Stroje na obrábanie, tvarovanie a úpravu kovov

Kľúčové slová

CNC obrábacie centráCNC obrábanieKovoobrábacie strojeLasery, laserová technikaRoboty a manipulátory

Základné informácie

logotype

FANUC Slovakia s.r.o.

Priemyselné roboty, CNC riadiace systémy a CNC stroje ako súčasť automatizácie pre výrobu

Pri Jelšine 4851/5
949 01 Nitra
Tel.: +421 37 6300 759
E-mail: info.sk@fanuc.eu
Web: www.fanuc.eu/sk/sk

IČO: 51005557
IČ DPH / DIČ: SK2120553600
Objednávateľ: FANUC Slovakia s.r.o.

Produkty:

• Roboty
• CNC - Ovládacie prvky pohony a motory
• Laser - Fiber Laser and CO2 Laser
• ROBODRILL - Vysokorýchlostné frézy
• ROBOSHOT - Vstrekovače
• ROBOCUT - Drôtové elektroiskrové rezacie zariadenia
• ROBONANO
• FIELD system - Open IIoT platform

Špecialista pre priemyselnú automatizáciu

Mesto spoločnosti FANUC sa nachádza na úpätí hory Fudži, blízko jazera Yamanaka. Rozprestiera sa na 1,7 mil. metrov štvorcových a je domovom jedinečných výrobných závodov spoločnosti FANUC. Taktiež sa v ňom nachádza 12 výskumných a vývojových centier, administratívne budovy, ubytovacie kapacity pre zamestnancov, zariadenia učené na trávenie voľného času, a dokonca klinika pre zamestnancov spoločnosti FANUC a ich rodiny.

Spoločnosť FANUC Slovakia s. r. o., bola založená 15. júla 2017 ako pobočka FANUC Europe pre Slovensko. Jej cieľom je dodávať výkonné a spoľahlivé produkty pre priemyselnú automatizáciu a softvér tradičnej japonskej značky FANUC, najväčšieho výrobcu priemyselnej automatizácie a robotov na svete. FANUC Slovakia s. r. o., so sídlom v Nitre, ponúka priemyselné roboty, CNC riadiace systémy a CNC stroje ako súčasť automatizácie pre výrobu na Slovensku. Okrem dodávok produktov organizuje spoločnosť početné školenia a poskytuje servisnú podporu.

Od najmenšieho až po najsilnejší robot na svete

Spoločnosť FANUC ponúka s viac než 100 modelmi najširší sortiment robotov na svete. Stroje spoločnosti FANUC pokrývajú široké spektrum aplikácií a odvetví, jednoducho sa ovládajú a poskytujú kompletnú flexibilitu vďaka celej škále špecifických možností pre rôzne využitia, priamej integrácii, užitočným zaťaženiam až do 2,3 t a maximálnym dosahom až do 4,7 m.

CRX Collaborative Robot

Nové Coboty CRX od spoločnosti FANUC sú bezpečné, flexibilné, rýchlo sa implementujú a ľahko sa programujú. Všetko s preslávenou spoľahlivosťou FANUC a 8-ročnou bezúdržbovou prevádzkou, aby vyhovovali výrobným potrebám dnešných výrobcov.

Flexibilné systémy a riešenia CNC

Spoločnosť FANUC, ktorá sa pýši najširšou škálou systémov CNC v odvetví, poskytuje všetko, čo ste kedy potrebovali pre systém CNC – od najvýhodnejších ovládacích prvkov s výkonnými funkciami až po vysokovýkonné ovládacie systémy pre zložité stroje. Ovládacie prvky, motory a zosilňovače, káble a konektory sa dodávajú v ľahko inštalovateľných balíkoch prispôsobených vašim konkrétnym potrebám. Rýchlo sa programujú, jednoducho používajú a zaručujú maximálnu kvalitu a krátke časy cyklov.

Vertikálne obrábacie centrum ROBODRILL

Nová generácia vertikálneho obrábacieho centra FANUC ROBODRILLje prísľubom neprekonateľnej kvality a presnosť so skvelými hodinovými hodnotami produkcie. S vynikajúcou dobou výmeny stroja 0,7 sekundy a otočnou vežou, ktorá dokáže manipulovať s nástrojmi s váhou 4 kg sú nové pokročilé verzie najrýchlejšími aj najsilnejšími 5-osovými CNC strojmi na trhu. Každé vertikálne obrábacie centrum ROBODRILL, či už pokročilé alebo štandardné, je skutočným vysokorýchlostným všestranným strojom, ktorý ponúka neuveriteľný výkon a neprekonateľnú efektivitu.

FANUC ROBOSHOT

FANUC ROBOSHOT používa najmodernejšiu presnú technológiu CNC z oblastí sústruženia a frézovania a aplikuje ju na elektrické vstrekovanie. Výsledkom sú väčšia akcelerácia, dokonalá presnosť pohybu a extrémne krátke časy cyklu potrebné na vyrobenie veľkého množstva dielcov s konzistentne vysokou kvalitou.

Elektroerozívna drôtová rezačka ROBOCUT

Pokiaľ ide o elektroerozívne drôtové rezačky, presnosť obyčajne ide na úkor rýchlosti. Preto spoločnosť FANUC vyvinula ďalšiu generáciu drôtových rezačiek ROBOCUT. Séria α-CiC pozostáva z dvoch univerzálnych strojov. S neuveriteľne dlhou dobou bezporuchovej prevádzky, nízkymi nákladmi na údržbu, dlhou životnosťou a vynikajúcimi prevádzkovými časmi sú tieto nadčasové elektroerozívne stroje navrhnuté tak, aby ušetrili čas a znížili jednotkové náklady pri zaistení dokonalej presnosti a reznosti.

FIELD system

FIELD system (FANUC Intelligent Edge Link & Drive) je platforma Industrial IoT (Internet of Things) vyvinutá spoločnosťou FANUC, ktorá umožňuje výrobcom prepojiť výrobné stroje rôznych generácií od všetkých výrobcov v závode, čo umožňuje komplexnú analýzu údajov v rámci celého procesného reťazca.

Článok bol publikovaný: 10. 10. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme FANUC Slovakia s.r.o. boli overené: 26. 10. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 2. 10. 2020

Ročenka Energetika Strojárstvo 2021Ročenka Energetika Strojárstvo 2022Ročenka Energetika Strojárstvo 2023

Počet návštev. Minulý rok: 631, Tento rok: 373, Tento mesiac: 38, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety