DatabázaČlánkyKľúčové slová

KAMI PROFIT, s.r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Pozemné stavby

Kľúčové slová

Developerská činnosťPozemné stavbyProjektanti, projektovanieProjektovanie pozemných staviebRealizácia bytových staviebRealizácia nebytových staviebRealizácia staviebRekonštrukcie a opravy budovStavby na kľúčStavebné firmy, spoločnostiStavebný dozorVýstavba

Základné informácie

logotype

KAMI PROFIT, s.r.o.

Projektový manažment a kontroling, Generálne dodávky stavieb, Stavebný dozor, Projekčná činnosť

Pri starom letisku 17
831 07 Bratislava
Tel.: +421 2 2086 6007
E-mail: info@kami-profit.sk
Web: www.kami-profit.sk
FacebookYouTubeInstagramLinkedIn
IČO: 35943301
IČ DPH / DIČ: SK2022023872

Kontaktné osoby

Ing. Milín Kaňuščák, konateľ

• Projektový manažment a kontroling
• Generálne dodávky stavieb
• Stavebný dozor
• Projekčná činnosť

Korešpondečná adresa:
Príjazdná 7/A
831 07 Bratislava

NOVOSTAVBA MŠ TRAMÍN, KADNÁROVÁ – MČ RAČA

POLYFUNKČNÝ KOMPLEX MUCHOVO NÁMESTIE

PRÍSTAVBA A NADSTAVBA JEDÁLNE ZŠ HARGAŠOVA 2, MČ BA – ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KAMI PROFIT hľadá nových spolupracovníkov. Pridaj sa k nám!

KAMI PROFIT dokončil významný apartmánový projekt v Chorvátsku

12. júla 2023

Spoločnosť KAMI PROFIT, s.r.o., generálny zhotoviteľ a developer projektu, odovzdal novým majiteľom komfortné apartmány na ostrove Ugljan v Chorvátsku. Majitelia kúpou apartmánu získali komplexný balík, a to moderne a kvalitne zariadený apartmán, navyše s pocitom dobre investovaných peňazí.

Čoraz viac Slovákov láka investícia v zahraničí a najmä dopyt po nehnuteľnostiach v Chorvátsku je na vzostupe. Nie je to „obyčajná bytovka“ niekde pri mori, ale ide o apartmány, ktoré sú súčasťou luxusného rezortu. Pri kúpe nehnuteľností Slovákov láka samotný fakt, že Chorvátsko má skvelú dopravnú dostupnosť – autom sa človek dostane k nehnuteľnosti, ktorá je jeho, do pár hodín.

Ostrov Ugljan v zadarskom zálive spolu s mestom Zadar predstavuje jeden z najlepších a najnavštevova­nejších častí chorvátskeho Mediteránu. Všetky miesta na ostrove zanechávajú dojem harmonického spojenia honosnej mediteránskej prírody a bohatého kultúrno-historického dedičstva, ale aj modernej zábavy a rozptýlenia.

Celý ostrov je olemovaný cyklotrasami vedúcimi cez malebné malé osady, mnohé prírodné zátoky, zvlášť tie v Mulinách sú vhodným kotviskompre jachtárov.

Novostavba pozostáva z dvoch samostatne stojacich apartmánových domov so zrkadlenou dispozíciou nadzemných podlaží a so spojeným podzemným parkovacím podlažím. V podzemnom podlaží sa nachádzajú garážové stojiská, pivničné kobky so štedrou výmerou, schodisko a samostatné výťahy pre oba domy. Do podzemného podlažia sa vstupuje rampou z príjazdovej ces­ty.

Na každom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dva apartmány 3-izbový a 4-izbový –, ktoré majú rovnakú dispozíciu na všetkých troch podlažiach. V komplexe sa nachádza spolu 12 apartmánov. Do všetkých apartmánov sa vstupuje zo spoločnej chodby so schodiskom a výťahom.

Pre klientov prízemných apartmánov je k dispozícii rozľahlá predzáhradka určená na relax a oddych. Každý apartmán má veľkú terasu orientovanú smerom k moru, ktorá svojou výmerou opticky aj plošne zväčšuje priestor obývacej časti a pridáva každému apartmánu benefit súkromného exteriérového posedenia.

Z konštrukčného hľadiska objekt apartmánových domov a garáže pozostáva zo železobetónovej monolitickej konštrukcie. Interiérové deliace priečky sú murované z tehlových tvaroviek v kombinácii s priečkami zo sadrokartónu. Všetky plastové okná sú vybavené sieťkami proti komárom a exteriérovými roletami. V každej izbe sa nachádzajú klimatizačné jednotky, vďaka ktorým je v apartmánoch zabezpečená celoročná vnútorná pohoda.

Súčasťou vybavenia apartmánových domov je spoločný bazén veľkosti 9 × 4 m obkolesený zeleňou a miestom na posedenie.Každý z apartmánových domov má schodiskom prístupnú strechu, ktorá môže slúžiť na posedenie, opaľovanie či len užívanie si výhľadu na ostrov, na more a oproti ležiaci Zadar.

Celý komplex je chránený oplotením, vstupnou (elektricky ovládanou) bránou pre vjazd vozidiel a uzamykateľnou bránkou pre vstup pre peších. Apartmány sú vybavené s kompletným interiérovým vybavením – kuchynská linka na mieru, vstavené spotrebiče, vystavené skrine v spálni, nábytok na mieru v obývačke a v kúpeľni. Apartmány uspokoja aj náročného klienta.

Článok bol publikovaný: 20. 2. 2024

 

Skvelá investícia do vlastného bývania s výhľadom na Tatry

27.10. 2020

Na slovenský realitný trh prichádza nový developerský projekt Bytové domy Barbora, ktorý ponúka nerušený výhľad na tatranské štíty priamo z pohodlia vlastného balkóna. Nový domov tu nájdu ľudia, ktorí hľadajú komfort moderného mestského bývania a súčasne ocenia blízkosť našich veľhôr s ich neuhasínajúcou veľkoleposťou ako na podnose. Rastúci záujem turistickej verejnosti o Vysoké Tatry rozprúdil záujem aj o investíciu do bytu či apartmánového bývania. „Bytové domy Barbora sú tak šikovným riešením nielen pre záujemcov o kvalitné trvalé bývanie, ale aj výhodnou voľbou pre tých, ktorí považujú vlastný byt v tesnej blízkosti najkrajších slovenských hôr za dobrú investíciu,“ dodáva developer projektu.

Developer sa snaží vyjsť klientom v ústrety a odzrkadľuje to možnosťou výberu z rôznych stupňov štandardu, ako aj individuálnych riešení podľa želania klientov. Bytové domy Barbora ponúkajú štýlové bývanie s množstvom dispozičných, rozmerových ale aj cenových alternatív. Okrem garsónok a dvojizbových bytov sú v ponuke aj trojizbové a štvorizbové byty, ktoré svojou priestrannosťou vyhovejú aj náročnejším klientom. V modernom bývaní na siedmom poschodí sa budúcemu majiteľovi umocní unikátny výhľad na masívne hrebene Vysokých Tatier priamo z vlastnej priestrannej terasy. Harmónia a rešpekt k samotnej okolitej prírode podčiarkuje zeleň v okolí, detské ihrisko, priame napojenie na cyklochodník smer Kvetnica alebo Spišská Teplica . Vzhľadom na potrebu zvýšenia estetickosti verejných priestranstiev sú v projekte zakomponované polo zapustené veľkoobjemné kontajnery na komunálny a triedený odpad.

Developer BM PARK má bohaté skúsenosti s výstavbou objektov a dlhodobo spolupracuje s overenými dodávateľmi i renomovanými bankami. Výsledkom je garantovaná kvalita a istota financovania. Financujúca banka poskytla 100 % financovanie na celý projekt. Klienti a budúci hrdý majitelia budú zaťažení investíciou iba 15% ceny bytu. Následné dofinancovanie bude prebiehať až po kolaudačnom konaní. Aktuálna situácia na stavebnom a realitnom trhu nasvedčuje tomu, že ceny nehnuteľností majú stúpajúcu tendenciu a dopyt po novostavbách neutícha. Bytové domy Barbora preto môžu predstavovať aj spoľahlivú konzervatívnu investičnú príležitosť. Viac o projekte sa záujemcovia dozvedia v klientskom centre na Suchoňovej ulici v Poprade alebo na www.bytybarbora.sk a Facebooku.

Článok bol publikovaný: 20. 2. 2024

 

Modernizácia pre úspory: KAMI PROFIT zvyšuje energetickú efektívnosť Nemocnice na Homolce

V minulom roku spoločnosť KAMI PROFIT prijala výzvu podieľať sa na zvýšení energetického výkonu budov nemocnice na Homolce v Prahe. Jedná sa o jeden z najkomplexnejších energeticky úsporných projektov v Čechách, ktorý zahrňuje nutnú výmenu dosluhujúceho zariadenia a celkovú modernizáciu budovy nemocnice.

Súčasťou tohto veľkého projektu je zateplenie a modernizácia technického stavu budov ako aj výmena okenného systému. Pre krátku lehotu výstavby a vzhľadom na veľkosť a význam projektu bol kľúčový výber vhodného dodávateľa okenného systému. Tieto okná nielenže optimalizujú prirodzený príjem svetla, ale tiež zmierňujú tepelné straty počas chladnejších mesiacov a zabraňujú získavaniu tepla v teplejších obdobiach.

Tím KAMI PROFIT v spolupráci s partnermi a dodávateľmi úspešne zapojil do veľkého a významného projektu na zníženie energetickej náročnosti budov nemocnice na Homolce v Prahe.

Spolupráca s nemocnicou na Homolce je pre nás príležitosťou preukázať naše odborné schopnosti a záväzok voči udržateľnému stavebníctvu. Okrem okamžitých výhod je prijatie energeticky účinných okenných systémov v súlade so širšími cieľmi udržateľnosti a stavia nemocnicu ako maják environmentálnej zodpovednosti v rámci komunity. Tento záväzok k energetickej efektívnosti nielen zvyšuje prevádzkovú efektívnosť budovy, ale vytvára aj precedens pre budúce projekty renovácie v Prahe a mimo nej. Ukončenie modernizácie Nemocnice Na Homolce je naplánované v prvej polovici roku 2024.

Článok bol publikovaný: 20. 2. 2024

 

Poloha na mape

Galéria

Pavilón špičkových technológií ACCORD
Pavilón špičkových technológií ACCORD
Bytový dom Barbora a Merťuky Poprad
Bytový dom Barbora a Merťuky Poprad
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Apartmány na ostrove Ugljan, Chorvátsko
Bytový dom Sabinovská, Prešov
Bytový dom Sabinovská, Prešov
Fronius administratívna budova, Trnava
Fronius administratívna budova, Trnava
Fronius administratívna budova, Trnava
Fronius administratívna budova, Trnava
Pavilón špičkových technológií ACCORD
Pavilón špičkových technológií ACCORD
Septimo II. etapa
Septimo II. etapa
Septimo II. etapa
Septimo II. etapa
Slovnaft, Pohranice
Slovnaft, Pohranice
Nemocnica na Homolce 11.9.2023
Nemocnica na Homolce 11.9.2023
WICLINE 115 AFS kompozitný okenný systém - vyvinutý pre pokročilé budovy
WICLINE 115 AFS kompozitný okenný systém - vyvinutý pre pokročilé budovy
Výrobná hala na spracovanie hliníkových konštrukcií – FENESTRA Sk v Zlatých Moravciach
Výrobná hala na spracovanie hliníkových konštrukcií – FENESTRA Sk v Zlatých Moravciach
KAMI PROFIT, s.r.o.
KAMI PROFIT, s.r.o.

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2024
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2024
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2018
Prezentácia v publikácii Stavebníctvo 2018
 

Údaje o firme KAMI PROFIT, s.r.o. boli overené: 18. 1. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 15. 10. 2018

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2019Ročenka STAVEBNÍCTVO 2020Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 194, Tento rok: 301, Tento mesiac: 30, Dnes: 3

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety