DatabázaČlánkyKľúčové slová

LVD S3, a. s.

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Spracovanie kovov a materiálov  ›  Stroje na obrábanie, tvarovanie a úpravu kovov

Kľúčové slová

CNC strojeKovoobrábacie strojeSpracovanie plechov

Základné informácie

logotype

LVD S3, a. s.

Kovoobrábacie stroje, stroje a softvér pre spracovanie plechu

Priemyselná 1946/1
982 01 Tornaľa
Tel.: +421 47 5604 743
Mobil: +421 911 044 681 - obchod
E-mail: sales.sk@lvd.be
Web: www.lvd.sk
FacebookYouTubeTwitterLinkedIn
IČO: 36868281
IČ DPH / DIČ: SK2023043836
Objednávateľ: LVD S3, a. s.

LVD - stroje na spracovanie plechu

LVD je svetový výrobca strojov pre spracovanie plechu ako sú laserové rezacie stroje, ohraňovacie lisy, vysekávacie lisy s vlastným softvérom CADMAN od LVD.

Laserové rezacie stroje

Všestranné rezacie zariadenia s vláknovým laserom pre rezanie plochých plechov a rúr. Sú dostupné v rôznych formátoch a kapacitách, od ultra praktických až po superrýchle a XXL. Všetky sú navrhnuté tak, aby pri akejkoľvek aplikácii poskytli kvalitné výsledky rezania.

Vysekávacie lisy

Najkomplexnejšia línia vysekávacích strojov pre plechy v odvetví vrátane vežových, jednohlavových a servoelektrických vysekávacích lisov a kombinácia vysekávacích a laserových strojov ponúkaná v nákladovo efektívnych dizajnoch pre vysokorýchlostné modely s vysokou produktivitou.

Ohraňovacie lisy

Komplexné portfólio ohraňovacích lisov zahŕňa stroje s hydraulickým a elektrickým pohonom, viacosové ohraňovacie lisy s jedinečnou technológiou adaptívneho ohýbania Easy-Form® Laser, automatizované ohraňovacie bunky, Synchro-Form pre XXL aplikácie, dizajny na kľúč a nástroje LVD.

Strihacie stroje

Strihacie stroje, ktoré vyvíja LVD a vyrába ich LVD-HD v Číne, sú kombináciou vysokej kvality a efektivity nákladov. Sú skonštruované podľa špecifikácií LVD, majú certifikáciu CE a používajú elektronické, elektrické, hydraulické a pneumatické komponenty, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky na presnosť a spoľahlivosť.

Plne integrovaný softvér

CADMAN® je odpoveďou spoločnosti LVD na plnú integráciu procesu a na optimalizovaný procesný tok. Pomocou extenzívnej komunikácie s hlavnými business systémami, CADMAN pomáha optimalizovať celý proces výroby, a to od nacenenia, vytvorenia zákaziek, odhadovaných a skutočných výrobných časov až po vysekávanie, ohýbanie, laserové rezanie a iné úkony. Smart Factory sa tak stáva realitou.

Článok bol publikovaný: 28. 9. 2023

 

LVD na výstave STOM 2023

LVD privedie na svetlo reflektorov svoju najnovšiu technológiu v oblasti automatizácie ohýbania, laserového rezania a softvérových riešení na výstave STOM 2023 v Kielce v Poľsku, hala D – stánok 1.

Targi Kielce Exhibition & Congress Centre Kielce Poľsko | 28 marca 2023 – 31 marca 2023 | Hall D- stand 1

„Shaping Flows“ je témou výstavy, ktorá predstavuje produkty a technológie určené pre optimalizáciu výrobného procesu od „Art to Part“. Vystavená bude najpokročilejšia robotická ohýbacia bunka Dyna-Cell, nový laserový rezací stroj Puma a všetky moduly softvérového balíka CADMAN® software suite.

Nový laserový rezací stroj Puma

Najpokročilejšia robotická ohýbacia bunka Dyna-Cell

Tešíme sa na vás.

Článok bol publikovaný: 8. 3. 2023

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme LVD S3, a. s. boli overené: 11. 10. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 14. 9. 2022

Ročenka Energetika Strojárstvo 2023

Počet návštev. Minulý rok: 705, Tento rok: 279, Tento mesiac: 18, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety