V databáze Na mape V burze Onkológia Reality Grafické štúdio
 
DatabázaČlánkyBurza
 

T-L s.r.o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Poľnohospodárske stroje a zariadenia  ›  Pre rastlinnú výrobu

Kľúčové slová

AgrotechnikaPoľnohospodárske potrebyPoľnohospodárske stroje a zariadeniaPoľnohospodárstvoZávlahové systémy

Základné informácie

logotype

T-L s.r.o.

Výhradný zástupca amerického výrobcu závlahovej techniky na hydraulický pohon T-L

Jasovská 7
851 07 Bratislava
Mobil: +421 903 262 616
E-mail: l.kordos@t-l.sk
Web: www.t-l.sk

IČO: 36786128
IČ DPH / DIČ: SK2022398620

Kontaktné osoby

Lukáš Kordoš

T-L s.r.o. je výhradný zástupca americkej spoločnosti T-L Irrigation Co., Hasting- Nebraska, ktorá sa už 65 rokov venuje výskumu a výrobe hydraulicky poháňaných závlahových systémov. T-L centrálne pivoty a lineárne zavlažovače sú unikátne vďaka rovnomernému a neustálemu pohybu. Tento benefit je špeciálne významný pri nízko-tlakových systémoch a aplikácií hnojív cez závlahový systém. T-L konštantný a hladký chod redukuje opotrebovanie všetkých hnacích komponentov a eliminuje zvýšený odber energie potrebný pri štart-stop zariadeniach. T-L AKO ŽIADEN INÝ.

Kľúčové slová: Závlahové systémy, agrotechnika, poľnohospodárstvo, poľnohospodárske stroje a zariadenia, centrálny pivot, pivot, hydraulický pohon

Hydraulicky poháňané závlahové systémy

T-L s.r.o. je výhradný zástupca americkej spoločnosti T-L Irrigation Co., Hasting- Nebraska, ktorá sa už 65 rokov venuje výskumu a výrobe hydraulicky poháňaných závlahových systémov. T-L centrálne pivoty a lineárne zavlažovače sú unikátne vďaka rovnomernému a neustálemu pohybu. Tento benefit je špeciálne významný pri nízko-tlakových systémoch a aplikácií hnojív cez závlahový systém.

T-L konštantný a hladký chod redukuje opotrebovanie všetkých hnacích komponentov a eliminuje zvýšený odber energie potrebný pri štart-stop zariadeniach.

T-L AKO ŽIADEN INÝ.

Článok bol publikovaný: 18. 6. 2018

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme T-L s.r.o. boli overené: 18. 6. 2018
Internetový zápis úplný. Uverejnený 18. 6. 2018

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2018 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety