DatabázaČlánkyKľúčové slová

Wellness hotel Panorama ****

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch a hotely  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely
*  Cestovný ruch  ›  Wellness, kúpele, agroturistika  ›  Wellness
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely ****

Kľúčové slová

BazényHotelyHotely, penzionyKonferencie, kongresyKúpele a liečebné prameneMasážeRelaxačné a wellness centraReštaurácieSaunyUbytovne, ubytovanie

Základné informácie

logotype

Wellness hotel Panorama ****

Komfortné ubytovanie, moderné wellness, kongresové priestory

Nádražná 1902/12
914 51 Trenčianske Teplice
Tel.: +421 32 655 11 55
Mobil: +421 905 068 965
E-mail: management@hoteltrenciansketeplice.sk
E-mail: recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk
Web: www.hoteltrenciansketeplice.sk
FacebookYouTubeTripadvisor
IČO: 36334227

Kontaktné osoby

Ing. Eva Šimunková - manažér hotela
Martina Hojsíková - manažér hotela

• čarovná atmosféra kúpeľného mestečka
• ubytovanie v 70 dvojlôžkových izbách a v 1 apartmáne
• moderné wellness - bazén, saunový svet, whirlpool, fitness, masáže a iné
• chutné jedlá aj so zameraním na zdravú výživu
• kongresové priestory na organizovanie pracovných aj súkromných akcií

Wellness hotel Panorama **** 2021 – rok zmeny k lepšiemu

Rok 2021 priniesol zmeny v podobe rozšírených kongresových aj wellness priestorov. Hostia si môžu užiť ešte väčší relax v nových saunách, využiť oddychové miestnosti s upokojujúcou vodnou dekoráciou alebo rezervovať privátny wellness.

Novovybudovaná konferenčná miestnosť poskytuje plnohodnotné technické vybavenie na zabezpečenie aj tých najnáročnejších školení, a zároveň je aj dokonalým miestom na usporiadanie súkromných podujatí. Veríme, že táto plocha poslúži aj na zorganizovanie rôznych tematických hudobných večerov, plesov či vystúpení a prispejeme tým k rozvoju kultúrneho života hotela, ale aj mesta Trenčianske Teplice.

Článok bol publikovaný: 13. 5. 2021

 

Wellness hotel Panorama ****

Wellness hotel Panorama **** sa nachádza v jednom z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku – Trenčianske Teplice, ktoré sa práve pre ich polohu nazývajú tiež „perla Karpát“. Vďaka tomuto skvelému umiestneniu a výnimočnej termálnej vode, patria medzi najstaršie a najnavštevovanejšie kúpele.

Teplice vyžarujú jedinečné kúzlo v každom ročnom období a ponúkajú návštevníkom neopakovateľnú atmosféru a veľa nezabudnuteľných zážitkov. V Trenčianskych Tepliciach a okolí sa nachádzajú rôzne miesta, ktoré stoja za návštevu, ako napríklad architektonický skvost, turecké kúpele Hammam, kúpalisko Zelená žaba, kúpeľný park s umelým jazerom či Strážovské vrchy, ktoré kúpele obklopujú.

V meste sa tiež konajú i pravidelné podujatia – Literárna jar, Hudobné leto, Divadelná jeseň, otvorenie kúpeľnej sezóny, filmový festival, swingový ples, benefičný ples a mnoho ďalších. S ohľadom na prianie našich hostí pripravujeme poldenné a celodenné výlety do okolia za poznaním nášho krásneho kraja a získaním jedinečných zážitkov, na ktoré môžu ešte dlho spomínať.

Náš hotel ponúka komfortné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Izby sú vybavené moderným nábytkom a spolu s celým interiérom ponúkajú návštevníkom najvyššie pohodlie. Hotel Panorama disponuje izbami Standard, Comfort, Superior a Apartmánom.

V cene ubytovania sú zahrnuté bohaté raňajky formou teplého a studeného bufetu, župan a papuče na izbe k dispozícii, vstup do wellness MELISSA /zážitkový bazén + saunový svet/, vstup do fitness centra a internetové Wi-Fi pripojenie.

Hýčkať sa môžete nechať v hotelovom wellness centre, v oáze kľudu a pokoja, ktoré je tu pre Vás v priebehu celého roka. Nájdete tu bazén s vonkajšou terasou, saunový svet, privátnu whirlpool, ľadové vedro, hydromasážne vane a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží a zábalov. Medzi špeciálne patrí napr. Havajská masáž Lomi Lomi, indická masáž hlavy alebo Dorn Breussova masáž. Jednoducho, u nás je k dispozícii všetko pre zabezpečenie Vášho dokonalého odpočinku a regenerácie.

Relaxačný bazén s teplotou cca 30–31 °C využívaný aj na vodnú liečebnú gymnastiku, je vybavený množstvom vodných atrakcií – protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a pod.

Saunový svet poskytuje relaxáciu vo fínskej, parnej a bylinkovej aroma saune. Váš organizmus sa zbaví škodlivých látok, posilní sa imunitný systém, urýchli metabolizmus a pomôže odbúrať stres. Tí, ktorí neobľubujú pobyt v saune môžu navštíviť tepidárium – oddychové a relaxačné miestnosti s vyhrievanými sedadlami a príjemnou relaxačnou hudbou.

V hoteli sa nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Salvia a záhradná terasa. Reštaurácia ponúka domáce a svetové kulinárske špeciality, ktoré tvoria základ nielen pre à la carte ponuku, sezónne menu vždy so špecifickým zameraním obmieňané každý mesiac, ale aj pre bohatý večerný a raňajkový bufet. O celý gastronomický koncept sa stará šéfkuchár Tomáš Zemanovič a orientuje ho na zdravý životný štýl, čerstvé potraviny a lokálne produkty slovenských dodávateľov. Ponuka je obohatená aj o zvýhodnené obedové menu, ktoré je v k dispozícii počas pracovných dní. Samozrejmosťou je i široká škála nápojov vrátane kvalitných slovenských aj zahraničných vín.

Ak hľadáte vhodné priestory na uskutočnenie meetingu, školenia, teambuildingu, semináru, či súkromnej oslavy alebo svadby, náš hotel je to správne miesto. Multifunkčná miestnosť Salon 1 s celkovou kapacitou až 60 osôb, prípadne prekrásna zimná záhrada (Salon 2) s kapacitou až 40 osôb predstavujú komfortné priestory na usporiadanie akcií na mieru podľa potrieb zákazníka. Sú vybavené dataprojektorom, plátnom, flipchartom, ozvučením a klimatizáciou. Zimná záhrada môže slúžiť aj ako relaxačná oáza s oddychovými aktivitami – biliard, šípky, stolný tenis a vedie na terasu, kde si môžete pri ukľudňujúcom zvuku tečúcej vody z vodopádu vychutnať obľúbený miešaný nápoj a užívať slnečné lúče.

Článok bol publikovaný: 25. 2. 2020

 

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Slovakia 2021
Prezentácia v publikácii Slovakia 2021
Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
Prezentácia v publikácii Slovakia 2020
Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2019
 

Údaje o firme Wellness hotel Panorama **** boli overené: 7. 5. 2021
Internetový zápis úplný. Uverejnený 3. 4. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety