DatabázaČlánkyKľúčové slová

TAURIS, a.s.

Kategórie

*  Potravinárstvo  ›  Potraviny, nápoje a potravinárske prísady  ›  Potraviny živočíšneho pôvodu
*  Potravinárstvo  ›  Slovenské potraviny  ›  Mäso, mäsové výrobky

Kľúčové slová

Mäso - výroba a spracovanieMäso, mäsové výrobkySlovenský výrobca potravínZnačka kvality SK - držitelia

Základné informácie

logotype

TAURIS, a.s.

Výroba a distribúcia mäsových výrobkov a výsekového mäsa

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota
Tel.: +421 47 5618 201
E-mail: tauris@tauris.sk
Web: www.tauris.sk
Web: www.taurisgroup.sk
FacebookInstagramLinkedIn
IČO: 36773123
IČ DPH / DIČ: SK2022368733
Objednávateľ: TAURIS, a.s.

Naša činnosť:

• výroba a distribúcia TAURIS mäsových výrobkov a výsekového mäsa
• vlastná rozrábka čerstvého mäsa a zveriny najvyššej kvality
• výroba a distribúcia tradičných rybacích výrobkov RYBA Košice a lahôdkových výrobkov PIKNIK
• vlastná sieť značkových predajní TAURIS Mäsiarstvo u Býka a Rybabistro
• TAURIS distribúcia – celoslovenská logisticko-distribučná sieť

„Spokojnosť zákazníkov je našim cieľom.“

Slovenská spoločnosť TAURIS patrí k popredným výrobcom a distribútorom mäsových výrobkov a výsekového mäsa. Trvalým cieľom slovenskej spoločnosti TAURIS je zvyšovanie kvality výroby, odbornej úrovne zamestnancov, pracovného prostredia a úrovne spolupráce s našimi obchodnými partnermi. V roku 1996 získala naša spoločnosť ako prvý mäsokombinát na Slovensku Certifikát riadenia kvality EN ISO 9002. V máji 1997 dostala slovenská spoločnosť TAURIS NITRIA so súhlasom centrály v Bruseli pod. č. SK 15 povolenie vývozu do krajín Európskej únie od Štátnej veterinárnej správy Bratislava.

TAURIS, a.s. sa špecializuje na výrobu drobných mäsových výrobkov, mäkkých salám, šuniek (bravčových aj hydinových), špeciálnych mäsových výrobkov, výrobkov zo slaniny a bravčového boku, údených mias, varených mäsových výrobkov a nátierok.

Naše prevádzky

Výrobná prevádzka TAURIS MOJMÍROVCE sa zameriava sa na výrobu trvanlivých tepelne opracovaných a tepelne neopracovaných mäsových výrobkov.

Výrobná prevádzka v Spišskej Novej Vsi, sa špecializuje na výrobu klobás a slanín tradičným domácim spôsobom, chladené mleté mäsové prípravky a výrobu nárezov.

Značkové predajne TAURIS Mäsiarstvo u Býka a RYBABISTRO, je celoslovenská sieť predajní výsekového mäsa z vlastnej rozrábky, mäsových výrobkov a špecialít z výrobných závodov Tauris. Značkovú maloobchodnú sieť aktuálne tvorí 112 špecializo­vaných predajní, súčasťou vybraných predajní je aj prvotriedny teplý a studený pult.

V ponuke studeného pultu čakajú na labužníkov tradičné pochúťky z ponuky RYBY Košice – rybacie šaláty, lahôdkové šaláty na váhu či v klasickom obchodnom balení.

Z teplého pultu si ľudia pochutia na grilovaných klobáskach, kurčatách a kuracích štvrtiach a rôznych častiach hovädzieho a bravčového mäsa.

V predajni sa nachádza aj Deli pult s ikonickým Zipser hotdogom a novinkou – desiatovými miskami, ktoré sú z veľkej časti ručnou prácou zamestnancov TAURISu a obsahujú kvalitné a u zákazníkov veľmi obľúbené lahôdkové šaláty – Piknik pikantný, vajíčkový a parížsky šalát.

Výrobná prevádzka RYBA KOŠICE, popredný výrobca Treskoslovenskej Tresky, ktorá je vyrábaná podľa tradičnej receptúry ako aj ostatných výrobkov z rýb a lahôdok na Slovensku. Sortiment spoločnosti prezentujú dve vlastné sortimentné značky: „RYBA more zdravia“ – rybacie výrobky a „PIKNIK“ – lahôdkové výrobky.

Článok bol publikovaný: 13. 6. 2023

 

 

Pracoviská

Poloha na mape

Galéria

Tauris Mäsospiš
Tauris Mäsospiš
RYBA Košice
RYBA Košice
Tauris Nitria
Tauris Nitria
Tauris Cassovia
Tauris Cassovia
Naše výrobky
Naše výrobky
Naše výrobky
Naše výrobky
 

Údaje o firme TAURIS, a.s. boli overené: 11. 7. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 27. 7. 2021

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2021Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 618, Tento rok: 386, Tento mesiac: 41, Dnes: 9

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety