DatabázaČlánkyKľúčové slová

Technotrade SK, s. r. o. – hydraulické systémy

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Hydraulika, pneumatika, kompresory  ›  Hydraulika, hydraulické prvky a systémy

Kľúčové slová

Hydraulika, hydraulické systémyHydromotory, hydrogenerátoryMobilná hydraulikaPlanétové prevodovkyPrevodovkyPriemyselná hydraulikaRádiové diaľkové ovládanieServoriadnie

Základné informácie

logotype

Technotrade SK, s. r. o. – hydraulické systémy

Predaj a servis hydraulických prvkov a systémov

Okružná 392/60
018 51 Nová Dubnica
Mobil: +421 907 895 339
E-mail: rusnak@technotrade.cz
Web: www.technotrade.sk
Web: www.technotrade.cz
FacebookLinkedIn
IČO: 46932933
IČ DPH / DIČ: SK2023652829
Objednávateľ: Technotrade SK s. r. o.

Činnosť v lesníctve, poľnohospodárstve, stavebníctve, strojárstve

Hydraulické prvky a kompletné hydraulické systémy:
• axiálne piestové hydromotory a hydrogenerátory pre otvorený aj uzavretý okruh
• orbitové hydromotory
• hydraulické proporcionálne LS rozvádzače
• servoriadenia a prioritné ventily
• mobilná elektronika Plus+1
• zubové hydrogenerátory a hydromotory
• cartrige ventily a zákaznícke HIC bloky
• planétové prevodovky
• radiálne piestové hydromotory
• joysticky, diaľkové rádiové ovládania
• chladiče a mnoho ďalších doplnkových výrobkov
• kompletný servis, opravy a dodávky náhradných dielov

Danfoss Power Solutions – hydraulické systémy

Spoločnosť Technotrade s.r.o. vznikla roku 1991 ako výhradný distribútor hydraulickej divízie dánskej spoločnosti Danfoss pre Českú a Slovenskú republiku. Po spojení spoločnosti Danfoss Fluid Power a spoločnosti Sauer-Sundstrand sa spoločnosť Technotrade s.r.o. stala predajcom výrobkov Sauer-Danfoss a Danfoss Power Solutions. Od roku 1991 sa spoločnosť postupne stala distribútorom pre ďalších výrobcov ako je Comatrol, Turolla OCG, Reggiana Riduttori, SAI, Autec a ďalší.

Dňa 12.12.2012 bola založená dcérska spoločnosť Technotrade SK s.r.o. so sídlom na Novej Dubnici.


Certifikát spoľahlivosti 2019

Ponuka

V oblasti predaja ponúka firma zákazníkom hydraulické prvky a kompletné hydraulické systémy. Sortiment zahŕňa axiálne piestové hydromotory a hydrogenerátory pre otvorený aj uzavretý okruh, orbitové hydromotory, hydraulické proporcionálne LS rozvádzače, servoriadenia a prioritné ventily, mobilnú elektroniku Plus+1, zubové hydrogenerátory a hydromotory, cartrige ventily a zákaznícke HIC bloky, planétové prevodovky, radiálne piestové hydromotory, joysticky, diaľkové rádiové ovládania, chladiče a mnoho ďalších doplnkových výrobkov.

Vzhľadom k širokému portfóliu ponúkaných výrobkov Technotrade pomáha zákazníkom s výberom správnych komponentov, poprípade s návrhom a dodaním kompletného hydraulického systému pre daný stroj. Pri návrhu a oživení hydraulického systému nového stroja spolupracuje so zákazníkom až do konečného vyladenia a plnej spokojnosti zákazníka.

Vďaka veľkým skladovým zásobám a rýchlym dodávkam je Technotrade schopný operatívne reagovať na dopyty zákazníkov, prípadne modifikovať výrobky v servisnom oddelení tak, aby spĺňali potreby zákazníkov.

Servis

Firma Technotrade poskytuje kompletný servis, opravy a dodávky náhradných dielov na dodávané produkty. V servisnej dielni sú k dispozícii skúšobné stendy na rozvádzače, servoriadenia, piestové hydrogenerátory a hydromotory pre otvorený i uzavretý okruh.

Ponúkané výrobky Danfoss Power Solutions

Axiálne piestove hydrogenerátory a hydromotory Danfoss
Hydrogenerátory Danfoss pre uzavretý okruh

Axiálne piestové regulačné hydrogenerátory pracujú na princípe výkyvnej dosky uloženej v ložiskovom lôžku, s premenlivým geometrickým objemom a sú určené pre použitie v uzavretých okruhoch. Prietok hydrogenerátora je úmerný vstupným otáčkam hydrogenerátora a geometrickému objemu. Geometrický objem je plynulo nastaviteľný od nuly až po maximum. Smer prietoku je možné zmeniť naklopením výkyvnej dosky na opačnú stranu vzhľadom na neutrálnu polohu (s nulovým geometrickým objemom).

Hydrogenerátory Danfoss pre otvorený okruh

Séria 45 pre otvorený okruh ponúka kompletnú radu vysoko výkonných prevedení axiálnych piestových čerpadiel s rôznymi veľkosťami geometrických objemov. Každý model je navrhnutý tak, aby spĺňala náročné požiadavky na pracovné funkcie mobilných zariadení. Všetky modely v rámci série 45 sú unikátne navrhnuté pre optimálny výkon, veľkosť a náklady.

  • Geometrický objem od 25 cm³ – 147 cm³
  • Rýchlosť až do 3600 otáčok za minútu
  • tlaky do 310 bar
  • Rôzne možnosti ovládania systému, vrátane LS (load sensing) a tlakovo kompenzovaných (PC)
Hydromotory Danfoss pre uzavretý okruh

Regulačné a konštantné hydromotory pre uzavretý okruh sú jednotky konštruované buť to s nakloneným blokom a s piestami s guľovým ukončením, alebo ako axiálne piestové hydromotory.

Sú primárne navrhnuté pre použitie s ďalšími produktami v systémoch s uzavretým okruhom pri prenose a regulácii hydraulického výkonu. Regulačné hydromotory majú vysoký pomer maximálny/minimálny geometrický objem a schopnosť vysokých výstupných otáčok. Sú dostupné prevedenia so SAE prírubami, motory pre zasunutie (cartridge) a tiež s DIN prírubami.

V ponuke je kompletná rada ovládaní a regulátorov spĺňajúca požiadavky širokého rozsahu aplikácií.

Zubové hydrogenerátory a hydromotory Turolla

Zubové hydrogenerátory a hydromotory s externým ozubením rady SNP a SNM (zubačky) v piatich produktových veľkostiach. Samozrejmosťou je možnosť tandemovania rôznych veľkostí zubačiek do dvojitých a trojitých hydrogenerátorov. Prípadne je možné hydrogenerátory osadiť poistným ventilom na zadnom veku alebo zosilneným ložiskom.

Rozvádzače Danfoss, séria PVG

Modulárne riešenia rozvádzačov PVG majú aj tie najkomplexnejšie ovládania, ktoré trh vyžaduje . Široká škála ventilov je určená pre najnáročnejšie úlohy – integruje viac funkcií v kompaktnom balení, ktoré poskytujú vysoké výkony a plynulé ovládania.

Modulárne elektrohydraulické ventily poskytujú takmer nekonečné množstvo konfigurácií – od jednoduchých Load-sensing (LS) riešení až po komunikáciu po zbernici CAN.

  • Prietok jednou sekciou rozvádzača 5– 240 l/min (PVG120)
  • Možnosť spojenia 1–12 sekcií PVG16 a PVG32
  • Rozličné možnosti ovládania.
Elektronika

Mobilná elektronika zahrňuje softvér, joysticky, PLUS+1 počítače, snímače a displeje. V kombinácii s rozhraním PLUS+1 a intuitívnym programovacím jazykom GUIDE je možné využiť tieto výrobky na vytvorenie kompletného riadenia pojazdu a pracovnej hydrauliky strojov.

Orbitové hydromotory Danfoss

Orbitálne hydromotory sú známe svojou kvalitou, dlhou životnosťou, účinnosťou a spoľahlivosťou. Medzi hlavné benefity patrí možnosť vysokého radiálneho a axiálneho zaťaženia výstupnej hriadele, vysoký krútiaci moment, vysokotlakové hriadeľové tesnenie a dlhá životnosť motorov pri prevádzke v extrémnych podmienkach.

Servoriadenia

Danfoss ponúka štandardné a elektrohydraulické riadiace jednotky, mini riadiace jednotky, prioritné ventily a snímače riadenia. Výsledkom je možnosť riešenia hydrostatického riadenia náprav mobilných strojov a to od štandartného riadenia jednej či dvoch náprav, až po automatické riadenie pomocou elektroniky a snímačov.

Vodná hydraulika Danfoss – Nessie

Firma Technotrade ponúka širokú škálu hydrogenerátorov, hydromotorov a ventilov pre použitie všade tam, kde je hydraulický olej neprípustný a nosné médium je preto voda. Výrobky Nessie majú najčastejšie hliníkovú skriňu s nerezovými vnútornými časťami pre prácu so sladkou vodou, alebo majú aj skrine z nerezovej oceli pre prácu s morskou vodou.

Článok bol publikovaný: 2. 10. 2023

 

Poloha na mape

Galéria

Axiálne piestove hydrogenerátory a hydromotory Danfoss
Axiálne piestove hydrogenerátory a hydromotory Danfoss
Mobilná elektronika PLUS+1
Mobilná elektronika PLUS+1
Orbitové hydromotory Danfoss
Orbitové hydromotory Danfoss
Servoriadenia Danfoss
Servoriadenia Danfoss
Vodná hydraulika Danfoss – Nessie
Vodná hydraulika Danfoss – Nessie
Hodnotenie dôveryhodnosti 2018
Hodnotenie dôveryhodnosti 2018
Creditworthy
Creditworthy
prevodovky Reggiana Riduttori
prevodovky Reggiana Riduttori
 

Údaje o firme Technotrade SK, s. r. o. – hydraulické systémy boli overené: 26. 9. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 26. 9. 2022

Ročenka Energetika Strojárstvo 2020Ročenka Energetika Strojárstvo 2021Ročenka Energetika Strojárstvo 2022Ročenka Energetika Strojárstvo 2023Ročenka Energetika Strojárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 619, Tento rok: 273, Tento mesiac: 29, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety