DatabázaČlánkyKľúčové slová

TICHELMANN SK s. r. o.

Kategórie

*  Slovenskí výrobcovia  ›  Ostatní
*  Potravinárstvo  ›  Služby pre potravinárov  ›  Technologické dodávky a služby iné

Kľúčové slová

FólieObalová technikaObalový materiálObalySlovenský výrobca

Základné informácie

logotype

TICHELMANN SK s. r. o.

Slovenský výrobca stretch fólií, vriec a špecialista v segmente obalových materiálov

Bojnická 10
831 04 Bratislava
Mobil: +421 905 386 990
E-mail: objednavky@tichelmann.sk
Web: www.tichelmann.sk
Facebook
IČO: 35899701
IČ DPH / DIČ: SK2021874833

Slovenský výrobca stretch fólií, vriec a špecialista v segmente obalových materiálov

• výroba obalov, vriec a obalových technológií
• jediný výrobca stretchových fólií na Slovensku
• ručné, strojné a TOP ECO stretch fólie
• LDPE Fólia, HDPE fólie, bublinková fólia, penová fólia
• vrecia, vrecká a obálky, obaly z kartónu a lepenky
• obalové príslušenstvo, obalová technika

Slovenský výrobca stretch fólií a vriec

Sme dynamická firma, ktorej vznik sa datuje na rok 2000, avšak ľudia, ktorí za vznikom našej firmy stoja, sa výrobe obalov a obalovým technológiám venujú už desiatky rokov. Vďaka tomu patríme k špičkovým výrobcom a špecialistom v oblasti priemyselných obalových materiálov.

V roku 2018 sme svoje sily spojili s významným hráčom, výrobcom stretch fólií – spoločnosť Pap-pex, a stali sme sa lídrom v segmente obalových materiálov a technológií a jediným výrobcom stretchových fólií na Slovensku. Svojim odberateľom poskytujeme komplexný servis, poradenstvo a vysokú kvalitu produktov.

Vďaka inováciám a novým trendom vo výrobných procesoch dokážeme vyrábať stretch fólie s čoraz nižšími dávkami vstupných surovín, zato s rovnakou kvalitou a výsledkom. Nižšie vstupné náklady sa pretavia do nižších cien finálnych výrobkov.

Nadpriemerné skladové kapacity rozmiestnené v štyroch mestách /Bratislava, Cífer, Veľký Meder a Topoľčany/, vlastná výrobná linka a profesionálny personál, vás presvedčia o našej flexibilite a spoľahlivosti.

Naše poslanie je jasné. Baliť kvalitne, s rozumom, zodpovedným prístupom k úsporám našich partnerov a životnému prostrediu.

Stretch fólia

Stretch fólie vyrábame s cieľom dosiahnuť dokonalý pomer v kvalite, výkone, cene a vplyvu na životné prostredie. Charakterizuje ich vysoká odolnosť voči pretrhnutiu a prepichnutiu, čo umožňuje bezpečné balenie a transport klasických aj atypických paliet, výrobkov s ostrými hranami a výčnelkami.

Ručná stretch fólia • Strojná stretch fólia • TOP ECO stretch fólia

Obaly

U nás nájdete obaly pre každé odvetvie. Aj prostredníctvom obalových materiálov sa snažíme čo najlepšie a najefektívnejšie vystihnúť charakter a vlastnosti balených tovarov. Obaly musia byť v prvom rade bezpečné, aby ochránili tovar pred poškodením počas transportu a manipulácie. Veľký dôraz kladieme aj na praktickosť obalových materiálov, aby bol proces balenia rýchly, bezodpadový a cenovo dostupný.

LDPE Fólia • HDPE fólie • Bublinková fólia • Penová fólia • Vrecia, vrecká, obálky • Obaly z kartónu a lepenky • Obalové príslušenstvo • Obalová technika

Technológia výroby

V súčasnosti je spoločnosť Tichelmann SK jediný výrobca stretch fólie metódou “cast” (liatím) na Slovensku a je významným dodávateľom stretch fólií so štandardnými i špeciálnymi vlastnosťami pre zákazníkov z oblasti obchodu, výroby i logistiky.

Článok bol publikovaný: 7. 4. 2022

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme TICHELMANN SK s. r. o. boli overené: 8. 6. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 7. 4. 2022

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023

Počet návštev. Minulý rok: 457, Tento rok: 86, Tento mesiac: 42, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety