DatabázaČlánkyKľúčové slová

Internorm s. r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Interiér a exteriér  ›  Okná, dvere

Kľúčové slová

Automatické dvereBalkónyDvere, dverové štúdioEurooknáHliníkové oknáInteriérové dvereInteriérové dvere a zárubneOkná a okenicePlastové oknáPosuvné dvereStavebné firmy, spoločnostiVchodové dvere

Základné informácie

logotype

Internorm s. r. o.

Výroba a predaj okien,vchodových dvier, tienenia a príslušenstva

Galvániho 15B
821 04 Bratislava
Tel.: +421 2 4363 2782
E-mail: office@internorm-okna.sk
Web: www.internorm-okna.sk
FacebookYouTubeInstagram
IČO: 44131259
IČ DPH / DIČ: SK2022601713

• drevo-hliníkové, plast-hliníkové, plastové okná
• drevo-hliníkové a hliníkové vchodové dvere
• zdvižno-posuvné dvere, terasové dvere, zdvojené okná,
• I-tec inovácie ako I-tec Tienenie, Vetranie, Uzamykanie, SmartWindow
• tienenie, okenice, sieťky prosti hmyzu
• okná pre nízkoenergetické a pasívne domy
• Rakúska kvalita s viac ako 90 ročnou tradíciou na trhu

Kľúčové slová: Drevo-hliníkové okná, Plast-hliníkové okná, Plastové okná, Drevo-hliníkové vchodové dvere, Hliníkové vchodové dvere, Zdvižno-posuvné dvere, Balkónové dvere, Tienenie, Okenice, Posuvné dvere, Okná, Vchodové dvere, I-tec Inovácie, Vetranie v okne, Nízkoenergetické okná, Okná pre pasívne domy, Dizajn

Internorm novinky

Spoločnosť Internorm prináša aj v tomto roku svojim zákazníkom množstvo noviniek v oblasti okien a vchodových dvier. Inšpirujte sa inováciami spoločnosti, ktorá vďaka svojmu nepretržitému technickému vývoju a dizajnovým trendom ponúka aj náročnému zákazníkovi smer určujúce riešenia.

KF 520 – okno novej generácie

Viac skla, viac svetla, viac bezpečnosti: KF520 kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Okenné krídlo je z vonkajšej strany vďaka svojmu sklenenému vzhľadu takmer nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť zaomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní. Vynikajúca izolácia skla tiež zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11% , čo je veľmi pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Toto krídlo taktiež skrýva revolučný uzamykací systém I-tec Secure, vďaka ktorému je vypáčenie okien takmer nemožné. – v oknárskej branži bezkonkurenčné. Integrované klapky tlačia pri zaistení do rámu na všetkých stranách, a preto poskytujú maximálnu ochranu proti vlámaniu. V porovnaní s bežnými oknami ponúka KF 520 až o 30 % nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla a tým zabezpečuje maximálny podiel skla.

Drevo-hliníkové zdvojené okno HV450

Kompletne plošne lícujúci rám s krídlom, ako aj integrovaná ochrana pred slnkom medzi tabuľami skla spájajú HV450 do celku. Žalúzie, rolety alebo Duette® sú integrované do okna a tým aj chránené pred znečistením. Vďaka dokonalej ochrane pred slnkom, nežiaducim pohľadom, teplom a hlukom si môžete vychutnať 4-násobnú ochranu len v jednom okne. I-Tec Tienenie funguje úplne sebestačne a ponúka aj mnoho užitočných funkcií. Komfortné ovládanie je tiež možné s I-Tec Smart Windows.

I-tec Secure: Maximálna bezpečnosť

Technológia uzamykania I-tec Secure zaisťuje maximálnu bezpečnosť, vypáčenie okna je takmer nemožné. Namiesto obvyklých vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Tento patent je bezkonkurenčný v oknárskej branži a už integrovaný v okne KF 520. Integrované klapky tlačia pri uzamykaní na všetky strany vo vnútri rámu a ponúkajú tak maximálnu ochranu proti vlámaniu – dokonca až do bezpečnostnej triedy RC3. Uzamykacie časti kovania sa nachádzajú v ráme, čím zabezpečujú pekný, čistý vzhľad a taktiež uľahčujú čistenie a údržbu okna.

ECLAZ®: viac svetla, viac energie

Zvýšená tepelná izolácia, lepší prechod energie, viac denného svetla – to sú výhody nového tepelno-izolačného skla s pokovením ECLAZ ponúkané v štandarde firmou Internorm. ECLAZ vpustí viac denného svetla (priepustnosť svetla (LT) = 77%) a viac solárnej energie (g-hodnota = 60%) do interiéru ako iné 3-sklo s tepelno-izolačným pokovením. Obytné priestory pôsobia na jednej strane príjemnejšie a svetlejšie a na druhej strane je zabezpečená vynikajúca tepelná izolácia, špeciálne v tmavých zimných mesiacoch, čo má rozhodujúci vplyv na komfort bývania. Modré časti svetelného spektra sa zosilnia prechodom cez sklo a tým zabezpečia až o 10% viac denného svetla. Pri prechode energie dosahuje ECLAZ takmer také hodnoty ako 2-sklo s tepelno-izolačným pokovením s ohľadom na prechod denného svetla. Tepelná strata je tým veľmi nízka (Ug 0,5W/m2K) a zisk solárnej energie je vysoký (g-hodnota = 60%). Slnečné svetlo je pozoruhodné a nezabezpečuje iba svetlosť, ale skutočné slnečné žiarenie má pozitívny vplyv na naše zdravie, zvyšuje koncentráciu a produktivitu a zároveň vytvára pohodu. Umelé osvetlenie a taktiež lampy s denným svetlom nemôžu tento účinok dosiahnuť.

Novinky v oblastí vchodových dvier

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Internorm novinkou je vonkajší povrch dvier vo vzhľade starého dreva – SD10 Altholzoptik, dostupné pre hliníkové a drevo-hliníkové vchodové dvere. Taktiež je v sortimente nový integrovaný systém odtlačku prsta, ktorý môže byť lícujúco integrovaný do kľučky alebo ozdobného prvku. Internorm rozširuje svoju ponuku kľučiek a madiel v čiernom vyhotovení pre vchodové dvere. Taktiež pridal moderné čierne kľučky aj v sortimente okien a balkónových dverí. Nový dizajnér dvier umožňuje vytvorenie vlastného návrhu dvier s množstvom farebných a dizajnových verzií. Navrhnuté dvere je možné priamo z aplikácie odoslať najbližšiemu obchodnému partnerovi.

Viac informácií na www.internorm-okna.sk

Obchodní partneri

INTERNORMA S.R.O.
Pri Strelnici 1, 821 04 Bratislava, Slovakia
tel.: +421 2 436 404 35
e-mail: info@internorma.skwww.internorma.sk

BKP OKNÁ-DVERE
Bratislavská 45B, 841 06 Bratislava, Slovakia

OKNOTREND, S.R.O.
Kalinčiakova 48, 903 01 Senec, Slovakia

DAKO SLOVAKIA S.R.O.
Brnianska 2342/152, 911 05 Trenčín, Slovakia
tel.: +421 32 74 35 177, +421 905 765 693, +421 32 74 35 177
e-mail: dako@dako.skwww.dako-okna.sk

RIMIS SLOVAKIA S.R.O.
Mostná 31, 949 01 Nitra, Slovakia

PAVLÍK – OKNÁ, DVERE, S.R.O
Podtatranská 4931, 058 01 Poprad, Slovakia

TERMO-OKNO S.R.O.
Slovenská 69, 080 01 Prešov, Slovakia

PAVLÍK – OKNÁ, DVERE, S.R.O
Alvinczyho 6, 040 01 Košice, Slovakia

Článok bol publikovaný: 4. 12. 2020

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Internorm s. r. o. boli overené: 1. 2. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 25. 11. 2020

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2021Ročenka STAVEBNÍCTVO 2022

Počet návštev. Tento rok: 443, Tento mesiac: 3, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety