DatabázaČlánkyKľúčové slová

DOMARK, spol. s r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Interiér a exteriér  ›  Interiérové vybavenia
*  Slovenskí výrobcovia  ›  Ostatní

Kľúčové slová

NábytokNábytok, čalúnený

Základné informácie

logotype

DOMARK, spol. s r.o.

Slovenský výrobca nábytku exkluzívnej kvality s 30-ročnou tradíciou

Družstevná 207/20
010 04 Žilina - Hôrky
Tel.: +421 41 56 56 111
E-mail: info@domark.eu
Web: www.domark.eu

IČO: 31588581
IČ DPH / DIČ: SK2020445724

Slovenský výrobca nábytku exkluzívnej kvality s 30-ročnou tradíciou

• sedačky, kreslá, postele, stoličky, stolíky
• nadčasový dizajn a poctivé remeslo
• ručne vyrábaný čalúnený nábytok
• ekologické a udržateľné materiály

Spríjemňujeme osobný životný priestor

Viac ako 30 rokov ručne vyrábame čalúnený nábytok – s láskou k remeslu, s vášňou pre dizajn. Každý výrobok nesie v sebe posolstvo našej filozofie – vytvoriť funkčný, trvácny a krásny kus nábytku, ktorý sa stane pohodlným priestorom pre rodinný a spoločenský život.

Harmónia

V našom portfóliu nájdete desiatky modelov sedacích súprav a stovky poťahových materiálov tak, aby ste si mohli vybrať tvary a farby, ktoré harmonicky doplnia váš jedinečný životný a spoločenský priestor.

Originalita

Pri vytváraní skutočne kvalitných a krásnych vecí neexistujú ústupky. Preto každý model z dielne Domark je originálnym návrhom architekta alebo dizajnéra. Prvoradým kritériom pri navrhovaní je nadčasový dizajn a správna ergonómia, ktorá zabezpečí zákazníkom vytúžené pohodlie.

Prirodzenosť

V jednoduchosti je krása a dokonalosť. Preto sa vyhýbame extrémom a naopak, vyhľadávame tvary a farby, ktoré lahodia oku a sú prirodzene, sami o sebe krásne.

Nadčasovosť

Dbáme na to, aby každý náš model bol naozaj dlhodobo funkčný, ale aj dizajnovo aktuálny. Na prvý pohľad minimalistické prevedenie oceníte po rokoch, keď váš nábytok bude stále zaujímavý a svieži. Pri výbere poťahov do nášho sortimentu sme nekompromisní – vyberáme iba také, ktoré vydržia záťaž každodenného používania a aj po rokoch neomrzia.

Ekológia

Nie je nám ľahostajné, akú ekologickú záťaž zanecháme našim deťom. Sme zástancami myšlienky, že dlhá životnosť je lepšia ako recyklácia. Preto naše výrobky vytvárame výhradne z certifikovaných materiálov špičkovej kvality s extrémne dlhou životnosťou. Poťahové materiály nakupujeme od európskych výrobcov, ktorí dbajú na vysoké kvalitatívne kritériá pri výrobe a investujú do vývoja ekologicky priateľských materiálov. Hovädzie usne pochádzajú od európskych výrobcov, ktorí dbajú na etický chov dobytka a kožu spracovávajú prísne ekologickým spôsobom s minimálnym použitím škodlivých chemických látok.

Článok bol publikovaný: 18. 3. 2024

 

 

Pracoviská

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme DOMARK, spol. s r.o. boli overené: 26. 2. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 26. 2. 2024

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 61, Tento rok: 242, Tento mesiac: 28, Dnes: 3

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety