DatabázaČlánkyKľúčové slová

IMP Kontakt, spol. s r.o.

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Materiály a komponenty pre strojárstvo  ›  Časti strojov
*  Strojárstvo  ›  Materiály a komponenty pre strojárstvo  ›  Výrobky iných odvetví pre strojárstvo

Kľúčové slová

2D3DCAD software, CAD/CAMČasti strojovDielyDiely strojovLisovacie maticeLisovacie skrutkyLisovacie stlpikyMaticeOprava závitovPlechyProfily, u-profily, c-profilySkrutkyStrojárske súčiastkyStrojárstvoStrojeSúčiastkySúčiastky strojovZávitové vložkyZávity

Základné informácie

logotype

IMP Kontakt, spol. s r.o.

Predaj normovaných dielov a prvkov do plechu

Ferdiša Kostku 1
841 05 Bratislava
Tel.: +421 2 6020 2070
E-mail: obchod@impkontakt.sk
Web: www.impkontakt.sk
FacebookLinkedIn
IČO: 35707950

Kontaktné osoby

Mgr. Denisa Petrášová - marketing manager

• Normované diely strojov renomovanej značky Elesa+Ganter
• 3D súčiastky
• Prvky do plechu
• 23 ročné skúsenosti, technické poradenstvo
• Rýchla odozva zákazníckeho servisu

Kľúčové slová: nitovacie matice, imp kontakt, impkontakt, recoil, elesa, ganter, elesa ganter, lisovacie matice, pánty, nitovacie klieste, pojazdove kolesa, zaistovacie prvky

Neviditeľné a vysoko pohyblivé pánty Elesa+Ganter

Dizajn, funkcionalita a viac voľnosti so 180 stupňovými viackĺbovými pántami inštalujúcimi sa zvnútra.

Prémiové súčiastky Elesa+Ganter sa používajú pre neobvyklé riešenia so širokým rozsahom použití. Produktové katalógové listy spolu s popismi súčiastok s fotografiami a výkresmi slúžia na zjednodušenie práce zákazníka s výrobkami. Je to vcelku bežné, že z času na čas je potrebné 180 stupňové otočenie.

Tieto požiadavky spĺňa tiež nerezový viackĺbový pánt GN 7237, ktorý môžete teraz nájsť aj v širokom portfóliu značky Elesa+Ganter. Hoci sa tieto pánty inštalujú za účelom šetrenia priestoru a pre prípad možného vandalizmu, poskytujú 180 stupňové otočenie konzol pántov.

Vďaka tomu sa dosahuje optimálny prístup k uchyteniu pántov, a súčasne sa vylučuje zatarasenie únikových východov časťami otvorených dverí. Navyše zostane vonkajšok rámu bez zbytočných častí, ktoré by sa nehodili k celkovému dizajnu, a tiež sa tým zaručí jednoduchšia údržba a čistenie.

Nerezové viackĺbové pánty sú tvorené pákovým, samomazacím, bezvôľovým, sedem kĺbovým mechanizmom, ktorý sa montuje na rám a dvierka pomocou skrutkového spoja. Vďaka pohybu kĺbového mechanizmu vytvoreného simulovacím softvérom sa v prípade otvárania konzola pántu najskôr mierne nadvihne až následne sa otočí o 180 stupňov.

Maximálna flexibilita pri montáži: Podlhovasté široké montážne diery v montážnej konzole umožňujú nastaviť pánt v troch rozmeroch.

Pre jednoduchú montáž sú dostupné platničky so skrutkami, vnútornými závitmi aj s priechodnými dierami ako doplnky v sortimente.

Pre splnenie náročnejších požiadaviek so špecifickejším otváraním alebo dráhami pohybu, Elesa+Ganter tiež ponúka riešenia na mieru, ktoré presahujú bežné použitia pántov, podľa požiadavky štvorčlenný alebo desaťčlenný mechanizmus, ktorý bude slúžiť ako zdvíhací alebo ťahací systém.

Článok bol publikovaný: 18. 6. 2019

 

Keď sa farba stáva hodnotou výrobku

Medzi 40 000 produktovými kódmi ktoré sú dostupné na sklade, renomovaná výrobná firma Elesa+Ganter ponúka široký výber štandardných dielov v pestrých ELECOLORS farbách:

• Oranžová
• Sivá
• Žltá
• Modrá
• Červená
• Čierna

V rastúcom počte segmentov na trhu začínajú firmy z výrobného priemyslu požadovať živšie farby ako tradičnú sivú alebo zelenú. Dôvody tejto zmeny sú zmeny ohľadom nových estetických požiadavok na výrobné stroje, ktorým sa menia nielen technické parametre ale aj dizajn.

Elesa+Ganter vo vašich obľúbených farbách

Elesa navyše ponúka okrem línie Ergostyle odmenenou niekoľkými cenami aj množstvo ďalších štandardizovaných komponentov na najčastejšie manévrovacie a upínacie operácie spolu s farebnými časťami alebo celofarebnými prevedeniami. Celá škála produktov s rozdielnymi tvarmi, povrchovými úpravami a farbami takto presne pasuje k výrobku, na ktorý bola pôvodne navrhnutá.

Vďaka snahe značky Elesa+Ganter ponúkať najvyššie štandardy kvality takisto v estetickom vzhľade produktu, sú farby kontrolované tak, aby mali čo najlepšiu farbu a opakovateľnosť počas výroby, a aj počas používania výrobku v celom životnom cykle.

Rada Ergostyle

V deväťdesiatych rokoch Elesa+Ganter predstavila po prvýkrát novú líniu štandardných súčiastok, radu Ergostyle. Táto rada bola charakteristická elegantnými líniami a ergonomickými vlastnosťami. Ergostyle predstavuje novinku čo sa týka tvaru súčiastok a aj farebnej variácie v 6 farebných prevedeniach. Keď je ergonómia a dizajn základnou vlastnosťou produktov tejto rady, tak potom farba je ďalšia extra možnosť výberu na mieru.

Použitie týchto farebných variácií ponúka skvelú estetickú jednotu medzi súčiastkami a produktom kde sú použité. A čo viac rozdielne farby pomáhajú k lepšej identifikácií rozdielnych funkcií strojov, čo prispieva k vyššej bezpečnosti pri práci.

Preklad: Mgr. Denisa Petrášová, technická editácia: Ing. Adam Petráš

Článok bol publikovaný: 18. 6. 2019

 

Poloha na mape

Galéria

Neviditeľné a vysoko pohyblivé pánty Elesa+Ganter
Neviditeľné a vysoko pohyblivé pánty Elesa+Ganter
Elecolors
Elecolors
Eecolors
Eecolors
ERGOSTYLE
ERGOSTYLE
 

Údaje o firme IMP Kontakt, spol. s r.o. boli overené: 17. 6. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 17. 6. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety