DatabázaČlánkyKľúčové slová

B&B TEAM, s.r.o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Poľnohospodárske stroje a zariadenia  ›  Stroje a zariadenia pre rastlinnú výrobu

Kľúčové slová

AgrotechnikaKomáromigépLogistikaMulčovačNákladné automobily - doprava a prepravaPlečkaPoľnohospodárske postrekovačePoľnohospodárske stroje a zariadeniaŠpeditérska činnosťZávlahové systémy

Základné informácie

logotype

B&B TEAM, s.r.o.

Predaj a servis poľnohospodárskych strojov a Medzinárodná nákladná doprava

Továrenská 10
943 01 Štúrovo
Tel.: +421 36 751 20 42
Fax: +421 36 751 20 41
Mobil: +421 905 864 865
Mobil: +421 911 333 044
E-mail: michlian@bbteamagro.sk
E-mail: spedition@bbteam.org
Web: www.bbteam.org
Web: www.bbteamagro.sk

IČO: 36567728
IČ DPH / DIČ: SK2021935630
Objednávateľ: B&B TEAM, s.r.o.

Kontaktné osoby

Ing. Norbert Michlian, PhD.
Ing. Robert Ragan

• Predaj a servis postrekovačov, rosičov a závlahových bubnov, zástupca výrobcu FORRÁS, Maďarsko
• Predaj a servis kultivátorov a mulčovačov značky KOMÁROMIGÉP, Maďarsko
• Predaj a servis poľnohospodárskej techniky UNIA , zástupca výrobcu Uniagroup, Poľsko
• Výhradné zastúpenie výrobcu závlahových systémov VALLEY, Valmont - Nebraska, USA
• Medzinárodná nákladná preprava tovaru
• Špedícia
• Logistika

Kľúčové slová: postrekovače, rosiče, závlahy, poľnohospodárske stroje, forras, unia, valley, valmont, pluhy, kultivátor, rozmetadlo, sejačky, kompaktor, nákladná doprava, špedícia, komáromigép, plečka, mulčovač

B&B TEAM, s.r.o. - profil spoločnosti

Spoločnosť B&B TEAM, s.r.o., Štúrovo pôsobí na Slovensku od roku 2005, pred tým bola známa ako firma Forrás. Hlavnou činnosťou spoločnosti je Medzinárodná nákladná doprava a predaj a servis poľnohospodárskych strojov a systémov.

Spoločnosť má vlastnú špedíciu s desiatkami kamiónov, ktoré brázdia mesačne tisícky kilometrov po celej Európe. Medzinárodnú dopravu zabezpečujeme s viac než 30 vozidlami E5 a EEV, s veľkokapacitnými plachtovými návesmi. Všetky vozidlá sú vybavené mobilnými telefónmi a GPS, z veľkej časti aj ADR. Vzhľadom na tieto parametre dokážeme poskytnúť kompletný servis v oblasti zabezpečenia špedičných a prepravných služieb na vysokej úrovni. Je dôležité, aby bol tovar zákazníka na správnom mieste v správny čas, vo vhodnej kvalite a v kompletnom množstve to všetko za tú správnu cenu pre zákazníka. Naši zamestnanci riadia nakládky a vykládky tovaru so zahraničnými špedíciami a logistickými centrami od zadania objednávky až po samotné dodanie tovaru. Priamym kontaktom s vodičmi zabezpečujú presný dohľad nad celou prepravou. Pravidelne sa starajú o bezchybný technický stav vozidiel a o včasné doručenie dohodnutej prepravy. Hlavným cieľom je strategickými rozhodnutiami zabezpečiť dlhodobú úspešnosť spoločnosti, finančnú a trhovú stabilitu.

Firma B&B TEAM pôsobí aj v poľnohospodárskej sfére, ako zástupca výrobcov FORRAS, UNIA, VALLEY, KOMÁROMIGÉP, IMANTS, SORPAC, MARANI, EXPOM, EUROMILK a MACHINERYGUIDE. V ponuke firmy nájdete okrem nesených a ťahaných postrekovačov, rosičov a závlahových systémov aj širokú paletu ponuky pracovných strojov na kultiváciu pôdy, pluhy, kompaktory, diskové brány, rotačné kypriče, rozmetadlá, sejačky, kŕmne vozy a rôzne iné špeciálne poľnohospodárske stroje a inovatívne systémy. Tím obchodných zástupcov a servisných technikov spoločnosti sa neustále stará o svojich existujúcich a potencionálnych zákazníkov a snaží sa udržiavať so svojimi partnermi priateľské vzťahy.

Populácia obyvateľstva sa v súčasnosti na svete odhaduje na 7 miliárd a do roku 2050 sa predpokladá ďalší rast o 2 miliardy. Svet potrebuje zabezpečiť potraviny pre neustále rastúcu populáciu čo spočinie na ramenách pestovateľov. Pretože stále viac a viac poľnohospodárskej pôdy je využitých pre development a priemysel, poľnohospodári potrebujú maximalizovať výnosy a tým udržiavať zásobovanie potravinami na adekvátnej úrovni. Ľudstvo sa spolieha na udržateľný rozvoj a na schopnosti poľnohospodárov využiť technológie pre zúžitkovanie hodnoty potravín z polí.

Práve z toho dôvodu sa naši pracovníci snažia zabezpečiť obchodnú, logisitckú a technickú podporu pre všetkých svojich partnerov v oboch oblastiach činnosti spoločnosti.

Naše heslo

„Uprednostňujeme finančnú dostupnosť produktov, flexibilné riešenie problémov a snahu neustále sa prispôsobovať novým požiadavkám svojich zákazníkov a partnerov.”

Ing. Norbert Michlian, PhD.

Článok bol publikovaný: 17. 4. 2023

 

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme B&B TEAM, s.r.o. boli overené: 2. 5. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 4. 5. 2018

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2020Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2021Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 614, Tento rok: 404, Tento mesiac: 23, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety