DatabázaČlánkyKľúčové slová

DIALOGUE, s. r. o.

Kategórie

*  Energetika a elektrotechnika  ›  Elektronika a komunikačná technika  ›  Elektronické súčiastky, prvky a uzly

Kľúčové slová

Elektronické prístroje a zariadeniaElektronické súčiastky, výrobkyElektronika - veľkoobchod

Základné informácie

logotype

DIALOGUE, s. r. o.

Váš dodávateľ elektronických súčiastok

Vajanského 1955/58
921 01 Piešťany
Tel.: +421 33 7722 030
Fax: +421 33 7722 030
E-mail: dialogue@dialogue.sk
Web: www.dialogue.sk

IČO: 31428347
IČ DPH / DIČ: SK2020395916

Kontaktné osoby

Ing. Peter Potúček
Ing. Emil Moravčík

• Veľkoobchod a maloobchod v oblasti elektronických súčiastok. Distribučná činnosť sortimentu výrobcov: Analog Devices, Linear Technology, Hittite, Recom Power, Anderson Power Products.
• Obchodná činnosť v oblasti polovodičových súčiastok, aktívnych a pasívnych komponentov, elektromechanických komponentov a konektorov. Distribúcia sortimentu firiem Farnell, RS-Components, Newark, Mouser – viac ako milón typov v ponuke.
• Obchodná činnosť v oblasti napájacích zdrojov, DC/DC a AC/DC prevodníkov. Sortiment výrobcov: Recom Power, TDK Lambda, Traco Power, Deutronic ...
• Poradenská činnosť v oblasti aplikácie elektronických súčiastok.

Pôsobnosť: Slovensko, Česko

Kľúčové slová: elektronický, súčiastka, integrovaný obvod, tranzistor, dioda, digital, analog, odpor, kondenzátor, konektor, diak, triak, optočlen, senzor, ADC, DAC, DSP, DC/DC, AC/DC, prístroj, zosilňovač, izolátor

Predstavenie spoločnosti Dialogue s.r.o.

Spoločnosť Dialogue bola založená v roku 1993 ako hlavne obchodná a technicko-poradenská spoločnosť v oblasti elektronických komponentov. Tento status si drží spoločnosť už viac ako 26 rokov.

Čo sú naše priority?

Je to hlavne spokojnosť našich zákazníkov a dodržiavanie vysokého stupňa kvality našich služieb. Pre dosiahnutie tohto cieľa sme vo firme zaviedli i systém riadenia kvality ISO9001:2015. Chceme viesť konštruktívny dialóg (dali sme si to i do názvu spoločnosti) s každým zákazníkom a takto napĺňať jeho očakávania od nás ako od rovnocenného dôveryhodného partnera. Snažíme sa zvyšovať informovanosť zákazníkov a tým zvyšovať ich dôveru ku kvalite a vysokej flexibilite našich služieb.

Na akých pilieroch spoločnosť stojí?

Analog Devices: Obchodné a technické zastúpenie tohto svetového lídra v oblasti vývoja a výroby integrovaných obvodov určených pre prevod a spracovanie analógových signálov pozrite www.analog.com . Táto činnosť bola od samého začiatku firmy tou hlavnou, nosnou a určujúcou pre jej ďalší rozvoj . Keď hovoríme Analog Devices tak myslíme i komponenty výrobnej značky Hittite a Linear Technology, ktoré stali súčasťou spoločnosti Analog Devices, Inc..

Napájacie zdroje: Jedná sa hlavne o obchodné a technické zastúpenie firmy Recom Power, pozrite www.recom-power.com Táto spoločnosť je moderná a dynamicky sa rozvíjajúcou s veľmi dobrou vlastnou technickou základňou vo vývoji DC/DC a AC/DC prevodníkov ako i LED-driverov pre použitie v osvetľovacej technike. Pre doplnenie sortimentu ponúkame sortiment firmy TDK-Lambda www.de.tdk-lambda.com , Traco Power www.tracopower.com , Deutronic Elektronik www.deutronic.de , Calex www.calex.com , Powerld www.powerld.com , Hengfu www.hengfu.com ako i od ďalších výrobcov napájacích zdrojov.

DC Konektory: Jedná sa hlavne o zastúpenie firmy Anderson Power Product www.andersonpower.com Sú to hlavne konektory pre použitie v oblasti napájania jednosmerným prúdom vyšších hodnôt. Škála ponúkaných konektorov nie je obmedzená iba na tohto dodávateľa. S dôverou sa na nás môže zákazník obracať i so svojimi požiadavkami na konektory od iných výrobcov akými sú TE Connectivity.

Elektronický materiál: Na slovenskom trhu má naša spoločnosť Dialogue výnimočné postavenie ako re-distribútor najväčších katalógových distribútorov elektronických komponentov na svete Farnell, RS-Components, Mouser Distrelec, DigiKey … Jedná sa o sortiment viac ako milióna komponentov od cca 1000 svetových výrobcov pod jednou strechou s veľmi krátkou dodacou dobou. Svojim zákazníkom okrem dodávok tovaru s dodržaním cien uvedených na stránkach Farnell, RS-Components, Distrelec zaručujeme i odborný a technicko-poradenský servis v tomto obrovskom sortimente niekoľko milónov typov.

Integrované obvody a ostatné polovodičové súčiastky: Dlhoročná skúsenosť s distribúciou elektronických súčiastok nám otvorila priestor pre zásobovanie našich zákazníkov i so sortimentom výrobkov iných výrobcov polovodičových súčiastok. Naše kontakty z ostatnými distribútormi sa zakladajú na vzájomnej ústretovosti a kvalite ponúkaného sortimentu a tak sme schopní ponúkať i sortiment od iných výrobcov v požadovanej kvalite a cene.

Technické poradenstvo: Tím Dialogue vyzbrojený technickým vzdelaním a skúsenosťami je schopný a ochotný ponúknuť svoje služby i v tejto oblasti. Radi sa s Vami podelíme o informácie z pravidelných odborných školení organizovaných spoločnosťami, ktoré zastupujeme.

Neváhajte a kontaktujte nás dialogue@dialogue.sk +421 337 722 030 www.dialogue.sk

Článok bol publikovaný: 5. 9. 2018

 

Poloha na mape

 

Údaje o firme DIALOGUE, s. r. o. boli overené: 19. 9. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 4. 9. 2018

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety