DatabázaČlánkyKľúčové slová

Arimex Bratislava spol. s r.o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Služby pre poľnohospodársku prvovýrobu  ›  Obchodná činnosť

Kľúčové slová

AgrokomodityHnojivá, výživa rastlínJačmeňKrmivo, kŕmne zmesiKukuricaObilninyOchrana rastlínOlejninyOsivá, semenáPoľnohospodárske produktyPoľnohospodárstvoPoradenstvo v poľnohospodárstvePšenicaRepkaSlnečnica

Základné informácie

logotype

Arimex Bratislava spol. s r.o.

Obilniny, olejniny, kŕmne šroty, hnojivá

Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava 37
Tel.: +421 2 5477 4982
Mobil: +421 903 706 145
E-mail: arimex@arimex.sk
Web: www.arimex.sk

IČO: 31325076
IČ DPH / DIČ: SK2020335581
Objednávateľ: Arimex Bratislava spol. s r.o.

• Nákup a predaj poľnohospodárskych produktov
repka olejná, pšenica, slnečnica, sója, kukurica, jačmeň, hrach

• Nákup a predaj komponentov kŕmnych zmesí
sójový šrot, slnečnicový šrot, repkový šrot, repkové výlisky, cukrovarnícke rezky, sladovnícky kvet, lucernové úsušky, DDGS, mlynské otruby

• Predaj hnojív, osív a prípravkov na ochranu rastlín
LAD, močovina, amofos, síran, NPK, DASA, draselná soľ, DAM

• komplexný projekt založenia a prefinancovania úrody

30 rokov na slovenskom agrárnom trhu 1992 – 2022 Arimex Bratislava spol. s r.o.

Spoločnosť Arimex Bratislava spol. s r.o. je slovenská súkromná spoločnosť, ktorá zahájila svoju činnosť pred 30 rokmi v roku 1992. Tento rok oslavujeme výročie založenia firmy a bilancujeme úspešnú spoluprácu s celým agrárnym sektorom na Slovensku a v stredoeurópskom priestore.

Je to obdobie postupného rastu, získavania skúseností a dôvery našich obchodných partnerov.

Celý poľnohospodársky sektor prešiel za toto obdobie významnými etapami zmien, ktorých súčasťou bola i spoločnosť Arimex. Bolo to turbulentné obdobie, ktoré kládlo vysoké nároky na riadiacu, organizačnú a odbornú činnosť zamestnancov spoločnosti. Náročné úlohy, ktoré sme si v jednotlivých rokoch stanovili sme splnili na základe úspešnej spolupráce s našimi obchodnými partnermi a v neposlednom rade vďaka vysokej odbornej zdatnosti našich zamestnancov vo všetkých etapách nášho pôsobenia na trhu. Všetkým im patrí úprimné poďakovanie.

Spoločnosť postupne rozširovala svoje pôsobenie zo Slovenska na celý stredoeurópsky priestor. Obchodná činnosť je orientovaná hlavne na predaj komodít mlynárom, spracovateľom olejnín, výrobcom kŕmnych zmesí a producentom biopalív. Na podporu farmárov je vybudovaný komplexný projekt poskytovania vstupov na založenie úrody, vrátane dodávok osív, chemikálií a hnojív. V predaji hnojív spoločnosť získala významné postavenie na slovenskom trhu.

Arimex spolu so svojimi dcérskymi spoločnosťami pôsobí na celom území bývalej Československej republiky. Sídlo spoločnosti je v Bratislave ale svojich reprezentantov má na pobočkách v Bánovciach nad Bebravou, v Michalovciach ale tiež v regióne Nitra a Dunajská Streda. Teritoriálna spolupráca s farmármi je prioritou spoločnosti, čo vyjadruje i jej slogan „Partner pre Vaše polia“. Spoločnosť je nielen partnerom pre polia ale tiež konzultačným partnerom pre komoditné trhy a ich vývoj, v čom má dlhoročné analytické skúsenosti konateľ spoločnosti Jozef Rebro.

Spoločnosť je orientovaná hlavne na obchodnú činnosť ale nie je mu vzdialená ani poľnohospodárska prvovýroba a skladovanie tovarov. V rámci dcérskych spoločností hospodári na poľnohospodárskej pôde a disponuje skladovacími kapacitami viac ako 80 tisíc ton. Zásluhou cieľovo orientovanej obchodnej činnosti založenej na pevných dlhoročných obchodných vzťahoch dosiahla skupina prepojených spoločností Arimex v roku 2021 tržby viac ako 270 mil. EUR.

Spoločnosť predstavuje pre agrokomplex na Slovensku a v Strednej Európe už 30 rokov spoľahlivého obchodného partnera a je významným stavebným prvkom agrokomplexu EU.

Článok bol publikovaný: 9. 3. 2022

 

 

Pracoviská

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Arimex Bratislava spol. s r.o. boli overené: 2. 5. 2024
Internetový zápis úplný. Uverejnený 20. 6. 2014

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2020Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2021Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2022Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2023Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 1034, Tento rok: 369, Tento mesiac: 28, Dnes: 3

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety