DatabázaČlánkyKľúčové slová

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia, s.r.o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Realizácia stavieb  ›  Pozemné stavby
*  Stavebníctvo  ›  TZB - Inštalácie  ›  Vykurovanie
*  Stavebníctvo  ›  TZB - Inštalácie  ›  Vetranie, klimatizácia, chladenie

Kľúčové slová

ČerpadláEkologické čistiace systémyChladenieKlimatizáciaKlimatizačná technikaObčianske stavbyOdvlhčenie, vysušovanieRekonštrukcie a opravy budovStavby na kľúčStavebné firmy, spoločnostiStavebné poradenstvoTepelné čerpadláVykurovacia a tepelná technikaVzduchotechnikaZatepľovanie budov

Základné informácie

logotype

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia, s.r.o.

Stavebná činnosť, klimatizácia, kúrenie - tepelné čerpadlá, vzduchotechnika

Hradská 1/a
821 07 Bratislava
Tel.: +421 2 4020 0911
Mobil: +421 903 213 339
E-mail: btk@btk.sk
Web: www.btk.sk

IČO: 35786418
IČ DPH / DIČ: SK2020204681
Objednávateľ: BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Stavebná činnosť:

• komplexná stavebná čiinosť, projekt a inžiniering
• realizácia bytových a občianskych stavieb
• rekonštrukcie a opravy stavebných objektov
• zatepľovanie budov, sadrokartón a pokladačské práce
• poradenská činnosť v stavebníctve

Vykurovanie, vetranie, klimatizácia, chladenie

• realizácia klimatizácie, vzduchotechniky, čistenie a odvlhčovanie vzduchu
• montáž tep. čerpadiel, vykurovacích a chladiacich sústav
• predaj klimatizácie, vzduchotechniky, tep. čerpadiel, čističiek vzduchu, odvlhčovačov a príslušenstva

Stavba, teplo, energetika pod jednou strechou

Spoločnosť BTK –bývanie, teplo, klimatizácia spol. s r.o. bola založená v apríli roku 2000 pre obchodnú a realizačnú činnosť so zameraním na klimatizačné a vzduchotechnické zariadenia. Spočiatku sa spoločnosť zaoberala dovozom, predajom a montážou klimatizačných a vzduchotechnických zariadení pre byty a rezidencie.

Postupne však viedlo smerovanie spoločnosti do komerčnej a priemyselnej sféry. To si vyžadovalo rozvoj aj v oblasti inžinierskych a projektových prác, montážnych prác a v neposlednom rade v poskytovaní kompletných servisných služieb. V dnešnej dobe tvorí každá táto oblasť samostatnú divíznu zložku spoločnosti.

V novembri roku 2005 sa naša spoločnosť v rámci ďalšieho rozvoja spojila so stavebnou firmou HERTIC BAUTIC s.r.o., čím sa posunulo jej pôsobenie na komplexnú stavebnú činnosť. V roku 2015 zamestnávala spoločnosť cez 50 zamestnancov.

Technické zariadenia budov

Okrem štandardných klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, začala spoločnosť realizovať aj kompletné inštalácie vykurovania a zdravotechniky, a to hlavne systémy s alternatívnym vykurovaním a chladením so spätným získavaním tepla pomocou tepelných čerpadiel, tepelných výkonov až okolo 1000kW. V súčasnej dobe má spoločnosť úspešne zrealizované desiatky strojovní tepelných čerpadiel voda-voda aj vzduch-voda vo výkonoch od 50 do 1000kW.

Svojou činnosťou a dlhodobým pôsobením na trhu získala naša spoločnosť zastúpenie významných výrobcov v oblasti klimatizácie, vzduchotechniky a vykurovania (RHOSS, CLIVET, SABIANA, OLIMPIA SPLENDID)

Stavebná činnosť a developerské projekty

Po spojení spoločnosti BTK so stavebnou spoločnosťou HERTIC BAUTIC, boli zo začiatku realizované stavebné práce len pre konečných investorov na základe výberových konaní. Postupne však spoločnosť svoju stavebnú činnosť sústredila najmä na vlastné developerské projekty. Prvý takýto projekt bol realizovaný v roku 2010, a to bytový dom Podunajská s 18-timi bytovými jednotkami. V rokoch 2012 až 2014 to bol menší developerský projekt, 5 rodinných domov.

Vzhľadom na úspešnosť daných projektov, v rokoch 2014 až 2016 zrealizovala naša spoločnosť dva väčšie developerské projekty Medický park a Bytové domy na Piesku. Oba projekty boli vo výnosoch približne 12 miliónov EUR.

Odlišnosť všetkých našich projektov od iných projektov na trhu, je vo výstavbe s pokročilými technológiami. Ide hlavne o systém hrubej stavby z filigránových panelov a o aplikovanie alternatívnych technológii vykurovania a klimatizácie pomocou tepelných čerpadiel. Vďaka filigránovým panelom je stavba postavená za takmer polovičný čas a hlavne dosahuje nadštandardnú kvalitu povrchu, presnosť stien a stropov a v neposlednom rade má výrazne lepšie akustické vlastnosti ako pri iných materiáloch. Vďaka tepelným čerpadlám dosahujú naše objekty veľmi nízke prevádzkové náklady a štandardne sú vybavené klimatizáciou v každej miestnosti.

Bytové domy Piesky

Článok bol publikovaný: 16. 12. 2020

 

Poloha na mape

Galéria

Bytové domy Piesky
Bytové domy Piesky
 

Údaje o firme BTK - bývanie, teplo, klimatizácia, s.r.o. boli overené: 15. 12. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 20. 11. 2017

Ročenka STAVEBNÍCTVO 2019Ročenka STAVEBNÍCTVO 2020Ročenka STAVEBNÍCTVO 2021Ročenka STAVEBNÍCTVO 2022Ročenka STAVEBNÍCTVO 2023Ročenka STAVEBNÍCTVO 2024

Počet návštev. Minulý rok: 610, Tento rok: 453, Tento mesiac: 30, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety