DatabázaČlánkyKľúčové slová

Transmisie engineering a.s.

Kategórie

*  Strojárstvo
*  Export  ›  Strojárstvo, Energetika  ›  Materiály a komponenty

Kľúčové slová

ElektromotoryPohony, motoryPrevodovky

Základné informácie

logotype

Transmisie engineering a.s.

Vývoj, výroba a servis prevodoviek pre priemysel, výroba zákazkových strojných zariadení a výroba zariadení pre ČOV (čistiarne odpadových vôd)

Pavla Mudroňa 10
036 01 Martin
Tel.: +421 43 4133 157
Mobil: +421 918 248 769
E-mail: transmisie@transmisie.sk
Web: www.transmisie.sk

IČO: 36383562
IČ DPH / DIČ: SK2020119816

PREVODOVKY – STROJNÉ ZARIADENIA

• Výskum a vývoj, inžinierske služby
• Výroba, dodávky a služby vlastných výrobkov
• Diagnostika, meranie, technická podpora
• Inštalácia, montáž a riadenie montáže
• Opravy a servis produktov iných výrobcov

Viac ako 50 ročná tradícia

Sme inovatívna, inžiniersko výrobná spoločnosť so širokým portfóliom výrobkov zameraná na riešenia prevodových systémov v priemysle a strojných zariadení pre čistiarne odpadových vôd. Sme Vašim spoľahlivým partnerom už od roku 1990 a historicky čerpáme z viac ako päťdesiat ročnej tradície strojárskej výroby v Martine (SR).

Našim poslaním je nachádzať riešenia pre potreby zákazníkov v segmente priemyselných prevodoviek a strojných zariadení dodávkami spoľahlivých a inovatívnych výrobkov a poskytovaním komplexných služieb. Základným pilierom úspechu našej spoločnosti je tím kvalifikovaných a kreatívnych ľudí ochotných neustále sa vzdelávať a budovať značku Transmisie engineering.

Strojné zariadenia pre ČOV

https://transmisie.sk/…adovych-vod/

Priemyselné prevodovky

https://transmisie.sk/…-prevodovky/

Riešenia

Pre zákazníka pripravíme špecifické riešenie zodpovedajúce jeho potrebám. Ponúkame individuálne technické poradenstvo pri výbere optimálneho výrobku alebo hľadaní aplikačného riešenia.

Vývoj a inovácie

Samostatne ponúkame predaj služieb v oblasti vývoja a inovácii prevodoviek, pohonov a strojných zariadení či technologických celkov. Vykonávame obhliadku a merania na mieste realizácie alebo pracujeme priamo na základe projektového zadania zákazníka.

Výroba

Naša výroba pracuje v súlade s normami STN 9001:2009 a VDA 6.3 vo viaczmennej prevádzke. V posledných rokoch sme preinvestovali viac ako 2mil € do modernizácie výrobných kapacít a zvýšenia ekologického štandardu výroby.

Servis a opravy

Záručný a pozáručný servis je silnou stránkou našej spoločnosti. Ponúkame monitoring a diagnostiku vybraných výrobkov vrátane optimalizácie servisných činností. Dlhodobo zabezpečujeme aj servis a opravy zariadení iných výrobcov.

… prezentácia sa spracováva

Článok bol publikovaný: 15. 7. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Transmisie engineering a.s. boli overené: 15. 7. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 8. 8. 2022

Ročenka Slovakia 2022   
 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety