DatabázaČlánkyKľúčové slová

Terinvest, spol. s r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Služby súvisiace  ›  Veľtrhy a výstavy
*  Export  ›  Služby  ›  Veľtrhy a výstavy
*  Energetika a elektrotechnika  ›  Služby súvisiace  ›  Veľtrhy a výstavy
*  Strojárstvo  ›  Služby súvisiace  ›  Veľtrhy a výstavy

Kľúčové slová

ReklamaVýstavy a veľtrhy

Základné informácie

logotype

Terinvest, spol. s r. o.

Organizácia prestížnych veľtrhov

Bruselská 266/14
120 00 Praha 2
Tel.: +420 724 612 083
E-mail: amper@terinvest.com
Web: www.terinvest.com
Web: www.amper.cz
YouTube
IČO: 48115592

Kontaktné osoby

Ing. Ivana Chytilová - Veľtrh AMPER

• Organizácia veľtrhov, výstav a kongresov
• Reklamná činnosť
• Prenájom mobilných hál a párty stanov
• Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
• Marketing
• Vydavateľstvo, produkčná činnosť

Veletrh AMPER po osmadvacáté

V březnu příštího roku se již po osmadvacáté uskuteční největší a nejvýznamnější středoevropská veletržní akce v oborech elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení – AMPER. Veletrh je ucelenou přehlídkou inovací, jejichž směr vývoje nabízí pohled do budoucnosti technologií.

Organizátoři veletrhu plánují navázat na velmi úspěšný poslední ročník, který navštívilo přes 43 700 návštěvníků a na jehož výstavní ploše se prezentovalo 649 vystavovatelů z 26 zemí světa. Veletrh potvrdil zvyšující se zájem zahraničí, odkud dorazila třetina vystavovatelů a více jak 13 % celkových návštěvníků.

V rámci doprovodného programu se připravují kromě samostatných konferencí a seminářů také rozsáhlá fóra, která se budou věnovat aktuálním tématům. Těšit se můžete na FÓRUM AUTOMATIZACE, FÓRUM ENERGETIKY a FÓRUM OPTONIKY nebo na úspěšné doprovodné projekty AMPER SMART CITY, AMPER START UP a AMPER MOTION.

Zmínit musíme také tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu, ZLATÝ AMPER, který je pro zúčastněné společnosti významným a prestižním oceněním ve smyslu uznání jejich schopnosti návrhu a výroby nového konkurenčního produktu za využití inovativní činnosti v oblasti výzkumu a vývoje.

Svoji účast na 28. ročníku veletrhu AMPER již potvrdili jako tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nového se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale například i z Německa, Polska, Švýcarska nebo Číny.

Pro více informací navštivte oficiální stránky veletrhu www.amper.cz, kde naleznete přihláškový formulář, podrobné informace k veletrhu a v neposlední řadě kontakty na členy týmu veletrhu AMPER 2020, kteří se vám budou rádi věnovat.

Článok bol publikovaný: 30. 9. 2019

 

Veľtrh AMPER po dvadsiaty siedmi krát

V marci budúceho roka sa už po dvadsiaty siedmi krát uskutoční najväčšia a najvýznamnejšia stredoeurópska veľtržná akcia v oboroch elektrotechniky, energetiky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia – AMPER. Veľtrh je ucelenou prehliadkou inovácií, ktorých smer vývoja ponúka pohľad do budúcnosti technológií.

Organizátori veľtrhu plánujú naviazať na veľmi úspešný posledný ročník, ktorý navštívila viac ako 43 000 návštevníkov a na jeho výstavnej ploche sa prezentovalo 590 vystavovateľov z 29 krajín sveta. Veľtrh potvrdil zvyšujúci sa záujem zo zahraničia, odkiaľ dorazila štvrtina vystavovateľov a viac ako 13 % celkových návštevníkov.

V rámci sprievodného programu sa pripravujú okrem samostatných konferencií a seminárov tiež rozsiahla fóra, ktoré sa budú venovať aktuálnym témam. Tešiť sa môžete na FÓRUM AUTOMATIZÁCIE, FÓRUM ENERGETIKY a FÓRUM OPTONIKY alebo na úspešné sprievodné projekty AMPER SMART CITY, AMPER START UP a AMPER MOTION.

Zmieniť musíme tiež tradičnú súťaž o najprínosnejší exponát veľtrhu, ZLATÝ AMPER, ktorý je pre zúčastnené spoločnosti významným a prestížnym ocenením v zmysle uznania ich schopnosti návrhu a výroby nového konkurencieschop­ného produktu za využitia inovatívnej činnosti v oblasti výskumu a vývoja.

Svoju účasť na 27. ročníku veľtrhu AMPER už potvrdili ako tradičné tuzemské a zahraničné spoločnosti, tak nové sa prezentujúce firmy nielen z Českej republiky a Slovenska, ale napríklad i z Nemecka, Poľska, Švajčiarska alebo Číny.

Pre viac informácií navštívte oficiálne stránky veľtrhu www.amper.cz, kde nájdete prihláškový formulár, podrobné informácie k veľtrhu a v neposlednej rade kontakty na členov tímu veľtrhu AMPER 2019, ktorí sa Vám budú radi venovať.

Článok bol publikovaný: 14. 9. 2018

 

Prípravy na jubilejný 25. ročník veľtrhu AMPER 2017 sú v plnom prúde – využite zvýhodnenú cenu k 31. 10. 2016!

Jedno miesto, desiatky odborných prednášok a konferencií, stovky vystavovateľov a expozícií, tisíce technologických objavov, desaťtisíce návštevníkov a stotisíc obchodných príležitosti. I to bude AMPER 2017.

Nepremeškajte svoju príležitosť a staňte sa i vy súčasťou najväčšej odbornej udalosti roku v strednej Európe. Príďte ukázať svetu nové technológie a najnovšie trendy z oboru elektrotechniky, elektroniky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia.

Ako každý rok si manažéri zo spoločnosti Terinvest dávajú záležať mimo iné i na bohatom sprievodnom programe. Tradične nebude chýbať súťaž o najprínosnejší exponát veľtrhu ZLATÝ AMPER alebo veľmi populárna prehliadka elektromobilov a najmodernejších zariadení pre e-mobilitu s názvom AMPER MOTION. Po minuloročnom úspešnom debute sa opäť môžete tešiť na sprievodný program zameraný na podporu začínajúcich podnikateľov AMPER Start Up, kde osem odvážnych podnikateľov predstaví svoje projekty s ktorými chcú zmeniť svet a mnoho ďalšieho.

Jubilejný 25. ročník medzinárodného veľtrhu AMPER 2017 sa uskutoční v dňoch 21. – 24. 3. 2017 na brnenskom výstavisku. Aktuálne informácie vzťahujúce sa k prípravám veľtrhu je možné sledovať na webových stránkach www.amper.cz, kde nájdete aj prihlášku k účasti so zvýhodnenou cenou.

Článok bol publikovaný: 17. 10. 2016

 

Budúce technológie na veľtrhu AMPER už teraz

Ročné čakanie je u konca. Najväčšia elektrotechnická udalosť v Českej a Slovenskej republike štartuje 15. marca 2016. Celkom na 4 dni sa brnenské výstavisko stane ideálnym miestom pre koncentráciu ponuky, dopytu a rýdzeho nadšenia nad technologickými novinkami, spoločne s možnosťou vidieť, počuť, ohmatať a hlavne prežiť. Veľtrh AMPER je najvýznamnejšou odbornou udalosťou v regióne strednej Európy. Predchádzajúci ročník veľtrhu navštívilo 44 500 návštev­níkov, ktorí zhliadli expozície 600 firiem z 22 krajín sveta.

Najväčší lídri v obore na jednom mieste

Tento rok sa návštevníci môže tešiť na radu unikátnych noviniek, v mnohých prípadoch vo svetovej premiére, prezentovaných skoro šesťsto firmami. Medzi vystavovateľmi sú zastúpené predné svetové koncerny ako je napríklad ABB, Siemens, Weidmüller, PHOENIX CONTACT, TURCK, OMRON ELECTRONICS, SCHMACHTL, ale i tradičné české firmy ako je KOPOS KOLÍN, Tritón Pardubice, DCK HOLOUBKOV BOHEMIA, PBT Rožňov p. R. a mnoho ďalších významných spoločností. Medzi slovenskými vystavovateľmi nebudú chýbať napríklad BEZ TRANSFORMÁTORY, ControlSystem, EFEN Slovakia, ELV PRODUKT, Laná, NES Nová Dubnica, TESLA Liptovský Hrádok, VINUTA, VUKI, atď. Okrem tradičných odborov veľtrhu ako je elektroinštalačná technika a inteligentné elektroinštalácie, energetika, automatizačná a riadiaca technika, elektronické súčiastky a moduly, budú na veľtrhu významne zastúpené firmami z oblasti zabezpečovacej a komunikačnej techniky a osvetlenia.

Budúcnosť priemyslových procesov v koncepte Industry 4.0

Súčasný trend digitalizácie priemyselnej výroby v duchu konceptu Industry 4.0 sa premieta do noviniek rady vystavovateľov predovšetkým v oblasti priemyslovej automatizácie. Vystavovatelia predstavia konkrétne riešenie výhod a možností, napr. ako priemyselné prevádzky presunúť na vyššiu úroveň. Na tému „Automatizácia mení priemysel“ prebehne v dňoch 15. – 17. 3. v hale V v rámci FÓRA AUTOMATIZÁCIE živý program prednášok a prezentácií vrátane uvedenia zaujímavých výukových a vzdelávacích projektov.

AMPER v znamení SMART CITY technológií

Téma inteligentných miest už dávno nie je sci-fi a stáva sa stále aktuálnejšou s ohľadom na potrebu miest využívať k svojmu rozvoji možnosti, ktoré ponúkajú moderné technológie. Veľtrh AMPER sa tak tento rok stáva ideálnym miestom k propagácie noviniek vystavovateľov z oblasti SMART CITY a zároveň priestorom k odbornej diskusii v rámci konferencie „SMART CITY v praxi“. V rámci programu AMPER SMART CITY bude predstavená napríklad verejná celorepubliková mobilná sieť pre IoT – SimpleCell / SIGFOX, voľne programovateľný riadiaci uzol pre aplikácie v mestskej infraštruktúre Tecomat Foxtrot, trenažér inteligentnej siete Smart Grid – Micro Grid, riešenie modernizácie verejného osvetlenia v obciach s garantovanou úsporou energie alebo 100 % elektrický autobus EKOVA Electron.

Vybrané zaujímavosti sprievodného programu

Súčasťou veľtrhu je špičkový sprievodný program tvorený odbornými konferenciami, seminármi, školeniami a workshopmi na aktuálne odborné témy. Prvýkrát sa na veľtrhu uskutoční 28. ročník celoštátneho stretnutia elektrotechnikov. Celkom 3 dni nabité informáciami, 8 špičkových lektorov a témy od noriem až k príkladom z praxe. Novinkou je tiež AMPER Start Up – program podporujúci začínajúce firmy.

Prehliadka elektromobilov AMPER Motion predstaví tento rok vo veľtržnej premiére niekoľko zaujímavých vozov. Súčasťou populárneho programu je tematicky nadväzujúca konferencia Perspektivy e-mobility. Tradične je usporiadaná prestížna súťaž ZLATÝ AMPER pre exponáty prezentované na veľtrhu AMPER, ktoré vynikajú svojimi parametrami a reflektujú súčasné trendy vývoja vo svojom odbore.

Tento rok už po piatykrát veľtrh ako jediný prinesie verejnosti živé diskusie o aktuálnych témach a dianie na veľtrhu v rámci AMPER fóra v hale P usporiadanou redakciou portálu Elektrika.tv.

Viac na www.amper.cz.

Článok bol publikovaný: 1. 3. 2016

 

AMPER 2016 otvorí nové obzory na poli elektrotechniky

Desiatky technologických odborov a prednášok, stovky vystavovateľov a expozícií, tisíce obchodných stretnutí, desiatky tisíc návštevníkov a exponátov. Aj takto sa dajú stručne zhrnúť základné atribúty, ktoré každým rokom opakovane potvrdzujú najväčšiu udalosť na poli elektrotechniky, elektroniky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia v stredoeurópskom regióne – veľtrh AMPER. Pripravovaný 24. ročník tohto sviatku všetkých odborníkov, obchodníkov a profesionálov v odbore, sa bude konať od 15. do 18. marca 2016 v moderných halách P, F a V brnenského výstaviska.

Manažéri a obchodníci sa už mnohokrát osobne presvedčili, že veľtrh AMPER znamená vynikajúcu príležitosť pre nadväzovanie nových obchodných vzťahov s potenciálnymi zákazníkmi či dodávateľmi. V rámci veľtrhu sa možno stretnúť nielen s tradičnými špičkami v odbore, ale tiež so začínajúcimi firmami, ktoré prinášajú novinky a rozširujú tak oblasť elektroniky a elektrotechniky o zaujímavé exponáty a poznatky. Odborníci v ňom zase vidia príležitosť sa ďalej vzdelávať alebo prednášať, a to vďaka bohatému sprievodnému programu, ktorého súčasťou je aj viac ako 100 hodín odborných konferencií na aktuálne témy z odboru. Ak patríte aj Vy medzi odborníkov či obchodníkov v elektrotechnike, nemali by ste chýbať na veľtrhu AMPER 2016, ktorý Vám ako na striebornom podnose naservíruje príležitosť osloviť presne tie cieľové skupiny, na ktorých stojí Vaše podnikanie. Takáto príležitosť sa nebude opakovať viackrát ako raz za rok.

Veľtrhu AMPER je nielen miestom, kde sa prelína ponuka s dopytom po tovaroch a službách v odbore, ale aj vstupnou bránou mladých začínajúcich firiem do vyšších obchodných kruhov, rovnako ako príhodnou zámienkou dôležitých spoločenských stretnutí. To je samozrejme ďalší dôležitý argument, prečo mať svoju vlastnú firemnú expozíciu na veľtrhu AMPER. Pre nadchádzajúci ročník pripravujú organizátori zo spoločnosti Terinvest tradičné služby pre vystavovateľov a návštevníkov. Ani tento rok nebude chýbať súťaž o najprestížnejší a najprínosnejší exponát veľtrhu Zlatý AMPER. Vystavovatelia sa už teraz môžu prihlásiť so svojimi produktmi do súťaže a uchádzať sa o túto významnú cenu alebo čestné uznanie od hodnotiteľskej komisie, ktorá je zložená z popredných odborníkov v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Tak ako každý rok, bude aj v roku 2016 pripravený bohatý sprievodný program, ktorý bude prebiehať po celú dobu konania veľtrhu. To najnovšie z odboru budú prezentovať i samotní vystavovatelia vo svojich expozíciách.

Predchádzajúci ročník veľtrhu navštívilo 44 500 návštev­níkov, ktorí zhliadli expozície 600 firiem na výstavnej ploche pokrývajúcu takmer 30 tisíc m2. Aj zahraničné firmy pravidelne nachádzajú svoje mieste na veľtrhu, ktorý tento rok privítal 124 zahraničných vystavovateľov z 21 štátov. Medzi najviac zastúpené krajiny patrilo Slovensko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko a Švajčiarsko. Možno predpokladať, že aj 24. ročník veľtrhu nebude výnimkou a potvrdí tak štatút jednotky medzi veľtrhmi elektrotechniky a elektroniky v strednej Európe. Aktuálne informácie vzťahujúce sa k prípravám veľtrhu je možné sledovať na webových stránkach www.amper.cz, kde taktiež nájdete informácie o súčasných cenách za prenájom výstavnej plochy a prihláškovú dokumentáciu veľtrhu.

Zastúpené odbory sú:

 • Elektroenergetika – výroba, prenos a distribúcia elektrickej energie
 • Vodiče a káble
 • Elektroinštalačná technika a inteligentné elektroinštalácie
 • Osvetľovacia technika
 • Elektrotepelná technika
 • Pohony, výkonová elektronika, napájacie sústavy
 • Elektronické súčiastky a moduly
 • OPTONIKA – optické a fotonické komponenty a zariadenia
 • Meracia a skúšobná technika
 • Automatizácia, riadenie a regulácia
 • Zabezpečovacia technika
 • Komunikačná technika
 • Náradie, pomôcky a vybavenie
 • Výrobné zariadenia a komponenty pre elektropriemysel
 • Služby, média a inštitúcie

Článok bol publikovaný: 30. 9. 2015

 

AMPER – Efektivní způsob, jak jít naproti novým příležitostem a budoucím kontraktům

Organizátoři ve­letrhu AMPER 2014 – společnost Terinvest Vás zve k účasti na největší odborné události v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení, která se bude konat v termínu 18. – 21. 3. 2014 na brněnském výstavišti. Veletrh svým vystavovatelům nabízí ideální prostor pro navázání nových obchodních vztahů v zemi se silným průmyslovým a lidským potenciálem.

Přípravy na 22. ročník mezinárodního veletrhu AMPER 2014 jsou v plném proudu. Každým dnem pořadatelé rozšiřují portfolio národních i mezinárodních vystavovatelů, kteří budou od 18. – 21. 3. 2014 v halách brněnského výstaviště prezentovat své inovace z oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace, osvětlení a zabezpečení. Vzhledem k dosavadní frekvenci zpracovaných přihlášek pořadatelé očekávají přes 600 zúčastněných subjektů z více než 20 zemí světa. Veletrh AMPER 2014 nabídne špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Hala P

V největší a nejmodernější hale P brněnského výstaviště se v rámci veletrhu AMPER 2014 bude prezentovat okolo 250 významných společností spadající do nomenklaturních oborů elektroenergetika, vodiče a kabely, elektroinstalační technika a inteligentní elektroinstalace, výkonová elektronika a osvětlovací technika.

Tradičními vystavovateli z oblasti elektroenergetiky, transformátorů, kabeláží, izolačních materiálů, elektroinstalační techniky a inteligentních elektroinstalací, kteří ani na letošním ročníku nebudou chybět, jsou firmy: POWER – ENERGO, ESTA, FULGUR BATTMAN, ENSTO Czech, KOČÍ – VALÁŠEK, Elpro-Energo, ELEKTROKOV ZNOJMO, SILENT – CZECH, LABARA, TOP CENTRUM – JAROSLAV NOVÁK, PZK BRNO, KLAUKE z. NITSCH, ELEMAN, OBZOR, výrobní družstvo Zlín, Arkys, KOPOS KOLÍN, GHV Trading, ELFIS, ZPA Smart Energy, OSMONT a ELEKTROSVIT Svatobořice.

Obor Pohony, výkonová elektronika, napájecí soustavy sice nepatří k největším, avšak svou kvalitou si každoročně udržuje své místo v rámci veletrhu AMPER. Jelikož důsledky krize byly patrné i na tomto trhu, je velmi potěšitelné, že bylo zaznamenáno meziroční navýšení výstavní plochy v tomto oboru zhruba o 11%. Mezi stálé vystavovatele v rámci tohoto oboru patří významné české a slovenské společnosti jako ČKD Elektrotechnika, Vacon, Elektropohony a NES Nová Dubnica.

Své místo na veletrhu AMPER, v hale P, má i odvětví osvětlovací techniky – světelné zdroje, svítidla a přístroje, příslušenství a služby v oblasti osvětlení. Počet společností z oboru osvětlení a velikosti jejich výstavní plochy se každým rokem navyšují, příkladem je i účast společnosti Res­toreOne, která oproti své premiérové účasti na minulém ročníku veletrhu, navyšuje výstavní plochu o 100%. Společnost RestoreOne se zaměřuje na oblast energetických projektů, speciálně pak na problematiku fotovoltaických elektráren a využití LED světelných zdrojů v komerčním prostředí. Dalšími vystavujícími společnostmi jsou A – solutions, ELEKTRO – LUMEN, ELSTAV lighting, GRUPA MAROX, OSMONT, TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY a další. Největší vystavní plochu o celkové výši 155 m2 bude zabírat společnost ELKOV elektro – specializovaný velkoobchod s elektromateriálem a svítidly, který má na území ČR síť třinácti prodejních skladů.

Jako obvykle se představí firmy ABB, PHOENIX CONTACT, WAGO ELEKTRO, GHV Traiding, Tritón Pardubice, DCK HOLOUBKOV BOHEMIA, LAPP KABEL a další.

HALA V

V hale V se návštěvníci budou moci seznámit s aktuálními příležitostmi a trendy v oborech automatizace, měření a regulace. V hojném počtu zde bude zastoupená technika pro automatizaci, řízení a regulaci, programovatelné automaty (PLC) a jejich příslušenství, mikrosystémy, roboty, automaty a manipulátory, platební a pokladní systémy a jiné.

V sektoru automatizace jsou zastoupena zvučná jména firem jako AutoCont Control Systems – společnost se zaměřením na dodávky výpočetní techniky,  BECKHOFF Automation pro Českou republiku a Slovensko, ifm electronic – přední výrobce komponentů pro průmyslovou automatizaci. Dále se představí společnosti: BALLUFF CZ, BLUMENBECKER PRAG, ELVAC, AXIMA, Endress+Hauser Czech, Mitsubishi Electric Europe, Moravské přístroje, Murreletronik CZ, SICK, EUCHNER electric, Rockwell Automation, TECON, TURCK, OMRON či nováček na trhu, i na samotném veletrhu, firma Pilz Czech. Z oboru měřicí techniky se tradičně přihlásila společnost «TMV SS», BLUE PANTHER, GMC – měřicí technika, H TEST, Micronix, National Instruments, ROHDE & Schwarz – Praha, Seba – Dynatronic CZ,  Metra Blansko, TR instruments a nově pak společnost APOS BLANSKO.

Speciální sekce na veletrhu AMPER 2014 bude věnována společnostem z oblasti zabezpečovací techniky. Novinky představí tradiční český výrobce produktů elektronického zabezpečení budov JABLOTRON ALARMS. JABLOTRON patří od začátku k pravidelným vystavovatelům a několikrát si odnesl i hlavní cenu o nejpřínosnější exponát veletrhu Zlatý AMPER. V rámci veletrhu AMPER se po několikaleté pauze představí česká společnost EUROALARM. Jako přední tuzemský dovozce a velkoobchod se zabezpečovací technikou se kromě dvacetileté tradice může pyšnit největší prodejní a servisní sítí ve svém oboru v České republice. Na letošní výstavě bude Euroalarm mimo jiné prezentovat novinky v oboru kamerové techniky od světové špičky, firmy Hikvision. Mezi další významné představitele tohoto oboru patří společnosti ASM, Comfis, FLAJZAR, KPZ electronics a TSS GROUP.

Vyšší počet vystavovatelů zaznamenává i sektor Informační a komunikační technologie, který na letošním veletrhu bude zastupovat zhruba 40 firem. Nováčkem mezi vystavovateli bude například společnost Eset – přední dodavatel antivirových řešení, mForce – dodavatel firemních mobilních aplikací, INTV – specialista v oblasti satelitní komunikace a další. Obor informačních a komunikačních technologií bude mít také bohatý odborný doprovodný program, v rámci kterého můžete například navštívit seminář na téma Podpora rozvoje ICT průmyslu na období 2014 +, který organizuje Czech ICT Alliance, CzechInvest a Česká kosmická kancelář.

Hala F a Fórum OPTONIKA

Moderní hala F brněnského výstaviště situovaná mezi halami P a V nabídne návštěvníkům atraktivní expozice firem z oborů Elektronických součástek a modulů, Výrobních zařízení a komponentů pro elektroprůmysl a Optické a fotonické techniky. Již tradičně se představí společnosti HARTING, SENO, Komax, FISCHER Elektronic a mnoho dalších. Veletrh AMPER zažije i jedno krásné výročí. Pravidelný vystavovatel, spol. THONAUER oslaví již patnáct let své činnosti.

Návštěvníci, kteří se zajímají o výrobní zařízení pro elektroprůmysl, budou v letošním roce také spokojení, protože k pravidelným vystavovatelům jako jsou například MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE, PBT Rožnov p. R. a Amtech, se připojí i několik nových vystavovatelů, mezi nimi i mezinárodní společnost EFD Nordson, a společně vytvoří nejsilnější obsazení tohoto oboru za poslední tři roky.

Optická a fotonická technika, která se představuje již tradičně pod názvem OPTONIKA, na letošním ročníku také posílí. Novým vystavovatelem je společnost TRUMPF, která se představí s laserovou technologií pro popisování nejrůznějších materiálů. Kromě toho se můžete těšit na tradiční vystavovatele tohoto oboru, kteří se budou podílet na velkolepé atmosféře letošního veletrhu.

V rámci OPTONIKY je pro Vás připraven další ročník Fóra OPTONIKA. Tato veleúspěšná odborná akce je pro Vás připravena s maximální pečlivostí a odborností naším odborným partnerem ČESKOU A SLOVESKOU SPOLEČNOSTÍ PRO FOTONIKU. Témata z relevantních oblastí optiky a fotoniky Vám budou přednášet přední odborníci z České a Slovenské Republiky. Přednáškový sál Fóra OPTONIKA je umístěn na stejném místě jako v loňském roce v hale F na stánku F 2.19.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Neodmyslitelnou součástí veletrhu AMPER 2014 je kvalitní doprovodný program tvořený odbornými přednáškami, semináři, konferencemi, specializovanými fóry a setkáními.

Pro letošní ročník se počet těchto vzdělávacích akcí ještě zvýšil – návštěvníci nejen z řad odborné veřejnosti mají možnost zapojit do více jak 35 tematicky zaměřených akcí pod vedením více jak 70 přednášejících. Témata seminářů se budou dotýkat bezpečnosti v automatizaci, požární bezpečnosti, budoucnosti v energetice a elektronice, perspektiv v automatizaci, ostrovním, hybridním a free grid řešením, modernizaci měst a obcí, inteligentních budov a osvětlení, plošným spojům, elektronickým součástkám a elektromobilitě. Větší důraz byl kladen na přípravu seminářů z oboru ICT a OPTONIKY, které představí současné moderní trendy, metody a výzvy v těchto oborech na samostatných scénách ICT a OPTONIKA FÓRUM.

ZLATÝ AMPER – soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu

Speciální pozornosti se na veletrhu AMPER 2014 dostane exponátům přihlášených do již tradiční soutěže ZLATÝ AMPER. Jde o soutěž o nejpřínosnější exponáty veletrhu, které svými parametry reflektují současné trendy v oboru. Přihlášené exponáty hodnotí odborná komise, kterou tvoří mimo jiné odborníci z ČVUT Praha, VUT Brno, ZČU Plzeň, VŠB-TU Ostrava, SAV a EZÚ Praha s předsedou komise Prof. Ing. Radimír Vrbou, CSc.

Na základě tohoto hodnocení komise udělí až 5 ocenění ZLATÝ AMPER a 5 čestných uznání. Slavnostní předávání ocenění „technickým zázrakům“ ZLATÝ AMPER 2014, proběhne na slavnostním večeru v první veletržní den – ocenění i nominovaní vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu a dostane se jim i vyšší podpory ze strany pořadatele a mediálních partnerů veletrhu AMPER 2014.

AMPER FÓRUM – živé zpravodajství z veletrhu AMPER 2014

Redakce portálu Elektrika.tv bude na veletrhu AMPER 2014 pokračovat ve svém živém vysílání na mediální scéně AMPER FÓRUM 2014, kde ve spolupráci s pořádající společností TERINVEST a šéfredaktory renomovaných odborných časopisů přinese živé diskuse na aktuální témata v oboru, rozhovory o exponátech a službách veletrhu AMPER 2014, pohledy na veletrh očima návštěvníků, studentů, vystavovatelů, novinářů, ale také pořadatelů. Živé vysílání AMPER FÓRUM je svým rozsahem v oblasti výstavnictví v Evropě zcela jedinečné – na jeho přípravě se podílí více jak 30ti členný zpravodajský tým, který zajistí přes 32 hodin živého vysílání z veletrhu AMPER 2014. Všechny záznamy budou distribuovány na známý informační kanál http://Elektrika.TV/live a souběžně probíhat na webových stránkách:http://www.amper.cz/, http://www.fccpublic.cz/, www.allforpower.cz, http://www.hybrid.cz/…atizace.com/.
Celá událost se odehraje v pavilonu P, stánku č. P 2.22.

AMPER MOTION – přehlídka budoucnosti v elektromobilitě

Letošní AMPER MOTION nám tak jako minulý rok představí nejnovější trendy z oblasti elektromobility. Jedním z jejích hlavních podporovatelů v rámci ČR je již tradičně společnost ČEZ, která vystaví svá vozidla s čistě elektrickým pohonem. Moderní řešení pro elektromobilitu jsou velmi pestrá a pokrývají širokou škálu dopravních prostředků od elektrokola, užitková vozidla až po infrastrukturu, která je nedílnou součástí tohoto oboru. V rámci projektu tak veřejnost bude mít možnost seznámit se s různými způsoby nabíjení, standardy a technickým využitím v praxi.

Z kategorie menších užitkových elektrovozů budou zastoupeny menší elektromobily vhodné pro samosprávu, úpravu parků, odpadové hospodářství apod.

Projekty KONTAKT-KONTRAKT a JOB FAIR premiérově na veletrhu AMPER

Ať jste návštěvník nebo vystavovatel, máte jedinečnou příležitost zapojit se do dvoudenního mezinárodního setkání Kontakt-Kontrakt, či navazujícího dvoudenního veletrhu pracovních příležitostí JobFair. V tuto chvíli je na projekt Kontakt – Kontrakt registrováno již přes 190 účastníků ze 7 zemí. Regionální hospodářská komora Brno, jako hlavní organizátor akce, při přípravě spolupracuje s 3 českými partnery a 31 zahraničními partnery. Po celé dva dny konání akce, tj. od 18 – 19. 3. 2014 budou v hale V probíhat obchodní schůzky s předem vybranými partnery, takže akce svým účastníkům garantuje maximální efekt při minimálních nákladech a začínajícím exportérům nabízí ověření jejich konkurenceschop­nosti pro vstup na mezinárodní trh.

Po skončení projektu K+K volně navazuje JobFair, veletrh zaměřený na nabídku pracovních příležitostí, brigád, stáží a trainee programů pro absolventy technických středních a vysokých škol. Veletrh AMPER se každoročně těší vysokému zájmu studentů a JobFair je ideálním místem pro oslovení mladých lidí, kteří v budoucnu mohou najít uplatnění ve Vaší společnosti.

Veletrh AMPER 2014 se koná pod záštitou Hospodářské komory ČR a za aktivní spolupráce desítek mediálních a odborných partnerů a dalších významných institucí.

Více informací naleznete na www.amper.cz. Terinvest, spol s r.o., Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2, tel: +420 221 992 144, +420 724 612 057, email: amper@terinvest.com.

Článok bol publikovaný: 4. 3. 2014

 

Poloha na mape

Galéria

AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2019
AMPER 2017
AMPER 2017
AMPER 2016
AMPER 2016
AMPER 2015
AMPER 2015
AMPER Startup
AMPER Startup
AMPER Smart City 2016
AMPER Smart City 2016
Veľtrh AMPER
Veľtrh AMPER
Medzinárodný veľtrh AMPER
Medzinárodný veľtrh AMPER

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2024
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2024
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2023
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2023
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2020
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2020
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2018
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2018
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2017
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2017
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2016
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2016
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2015
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2015
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2014
Prezentácia v publikácii Energetika, Elektrotechnika a Elektronika - Strojárstvo 2014
 

Údaje o firme Terinvest, spol. s r. o. boli overené: 23. 11. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 18. 9. 2017

Ročenka Energetika Strojárstvo 2020Ročenka Energetika Strojárstvo 2024

Počet návštev. Minulý rok: 610, Tento rok: 226, Tento mesiac: 30, Dnes: 2

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2024 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety