DatabázaČlánkyKľúčové slová

HOTEL PRIMULA** Zuberec

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch a hotely  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely **
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely

Kľúčové slová

HotelyRekreácia, rekreačné zariadeniaUbytovne, ubytovanie

Základné informácie

logotype

HOTEL PRIMULA** Zuberec

Hotel a turistická ubytovňa

027 32 Zuberec 373
Mobil: +421 905 443 279
E-mail: chataprimula@gmail.com
Web: www.primula.sk

IČO: 48330744
IČ DPH / DIČ: SK1076304108

Hotel / Chata PRIMULA pod Roháčmi

1,5 km od chaty Primula sa nachádza lyžiarske stredisko Roháče Spálená. Stredisko poskytuje optimálne podmienky pre všetky vekové kategórie lyžiarov a snowboardistov. Lyžiarske zjazdovky sú denne upravované. Pre náročných je k dispozícii alpinistická free zóna a novovybudovaný snowboard park.

HOTEL PRIMULA** Zuberec pod Roháčmi

V hotelovej časti sa nachádza 14 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky. Izby s dvoma samostatnými posteľami sú vybavené WC, sprchou, telefónom, TV – SAT, a rádiom. Zariadenie izby je štandarné: skriňa, stôl, taburetka, nočné stolíky, poličky a nočné lampy. Ďalej sa tu nachádza 7 apartmánov, ktoré sú umiestnené na slnečnej strane hotela. Apartmán pozostáva z dvoch izieb, ktoré nie sú predelené dverami – zo spálňovej a obývacej časti. V spálňovej časti sa nachádza manželská posteľ, rozťahovacie kreslo, skrine, nočné stolíky, nočné lampy, toaletný stolík a rádio. V druhej časti sa nachádza obývacia zostava, TV – SAT-video, konferenčný stolík, taburetky a rozťahovací gauč. Apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou prísteľky pre jednu alebo dve osoby.

Turistická časť sa nachádza v štíte hotela. Na prvom poschodí je šesťposteľová izba, oproti ktorej sú priestranné sprchy a WC. Na druhom poschodí sú dve podkrovné dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, dve podkrovné trojposteľové izby a jedna šesťposteľová izba. WC a sprcha je spoločná na poschodí. Na treťom poschodí je veľká podkrovná desaťposteľová izba, z ktorej je prekrásny výhľad na Roháče. Oproti izbe sa nachádza WC a sprcha. Všetky izby v turistickej časti sú zariadené samostatnými posteľami, skriňami, stolom, stoličkami, nočnými stolíkmi a nočnými lampami. Toto ubytovanie je cenovo výhodné najmä pre lyžiarske kurzy, školské výlety, mládežnícke stretnutia ako aj pre nenáročných turistov.

Článok bol publikovaný: 27. 3. 2019

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

HOTEL PRIMULA** Zuberec
HOTEL PRIMULA** Zuberec
HOTEL PRIMULA** Zuberec
HOTEL PRIMULA** Zuberec
HOTEL PRIMULA** Zuberec
HOTEL PRIMULA** Zuberec
 

Údaje o firme HOTEL PRIMULA** Zuberec boli overené: 30. 3. 2020
Internetový zápis úplný. Uverejnený 1. 3. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety