DatabázaČlánkyKľúčové slová

HOTEL PARTIZÁN**** Tále

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch a hotely  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely ****

Kľúčové slová

AgroturistikaFitness a relaxačné centráGolf - ihriská a vybavenieHotelyKonferencie, kongresyKonferenčné službyRelaxačné a wellness centraReštaurácieSaunyTeam building - skupinové aktivity

Základné informácie

logotype

HOTEL PARTIZÁN**** Tále

Kongresové priestory, bowling, wellness, tálska bašta, golf

Bystrá 108
977 65 Tále
Tel.: +421 48 6308 800
Tel.: +421 48 6308 814
E-mail: partizan@partizan.sk
Web: www.partizan.sk

IČO: 36045543
IČ DPH / DIČ: SK2020084671

HOTEL IN THE FOREST, FOREST IN THE HOTEL

Hotel Partizán**** patrí medzi TOP hotely na Slovensku. Nachádza sa uprostred Nízkych Tatier. Ponúka ubytovanie v 104 štýlových izbách. Disponuje wellness centrom s rozlohou 2255 m2 a kongresovým centrom na ploche 1000 m2. Je známy snahou prekvapiť vždy niečím novým a širokou ponukou športových a zábavných aktivít.

Hotel Partizán**** ozdoba Táľov v Nízkych Tatrách

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Táľov v Nízkych Tatrách. Ponúka lukratívny priestor ocenený v hodnotení TREND TOP 2015 2. miestom spomedzi 4-hviezdičkových hotelov na Slovensku, kde sa dá zlúčiť relax s prácou ale aj aktívnym oddychom.

Ide o rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v 104 izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v štýlovom prevedení s panoramatickým výhľadom.

Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdoorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.

Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, kde si môžete užiť odpočinok a oddych na ploche 1760 m² relaxačného zázemia s bazénom, detským vodným svetom Ferda Mraca, soľným kúpeľom, SPA časťou, saunami a panoramatickými odpočivárňami. V objatí prírody sa začína úžasná cesta oddychu. Prekrásne, aromaterapiou presiaknuté priestory wellness a SPA pohladia oči, telo i dušu.

Gurmáni si môžu vychutnať špeciality v hotelovej reštaurácii s exkluzívnou vinotékou, v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta, v ktorej sa podávajú jedlá pripravované technológiou Smoker a tiež v príjemnej loveckej reštaurácii s krbom.

Hotel Partizán**** je známy širokou ponukou indoorových ale aj outdoorových aktivít. Priamo v hoteli sa nachádza multifunkčná športová hala určená na hry squashu, bedmintonu, volejbalu či stolného tenisu. V športovo-zábavnom centre Limbus s nočným barom sa hostia môžu pobaviť hrou bowlingu, biliardu, stolného futbalu alebo šípok. Pre deti sú pripravené 3 detské kútiky a počas prázdnin pripravujeme aj detské animačné centrum.

V areáli hotela nájdu hostia detské prekážkové ihrisko Mravenisko, prírodné kúpalisko, plážové ihrisko, minigolf, Tarzaniu – horský lanový park, priestory pre hru minifutbalu či minivolejbalu, petanqueu alebo croquetu. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko. Okolitá príroda je ako stvorená turistov alebo cykloturistov, obľúbenou činnosťou je Nordic Walking. V zimných mesiacoch si tu prídu na svoje aj lyžiari, bežkári či snowboardisti, v blízkosti sú 3 lyžiarske strediská, najznámejším je Chopok juh & sever.

Dokonalosť, workshopov, konferencií, rokovacích ale aj eventových možností predstavuje vysoký štandard priestorov Hotela Partizán**** v podobe kongresového centra s celkovou rozlohou 1000m². Deväť plne vybavených klimatizovaných rokovacích sál a salónikov s kapacitou 780 miest, disponuje netradičnou variabilitou priestorov a najmodernejšou technikou.

Článok bol publikovaný: 15. 2. 2017

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Golf
Golf
Kongresové centrum Foyer
Kongresové centrum Foyer
Lyžovačka na Chopku
Lyžovačka na Chopku
Mravenisko - detské ihrisko
Mravenisko - detské ihrisko
Panorama Restaurant
Panorama Restaurant
Soľný prameň a relax zóna
Soľný prameň a relax zóna
Tarzania
Tarzania
Kongresové centrum - Grand Tále 450 miest
Kongresové centrum - Grand Tále 450 miest
Hotel Partizán
Hotel Partizán
bowling v sport & night bare Limbus
bowling v sport & night bare Limbus
Aqua & Kids
Aqua & Kids
Aqua & Kids
Aqua & Kids
Ajax farma
Ajax farma
Ubytovanie - izba De Luxe
Ubytovanie - izba De Luxe
Vital & Sauna tepidárium
Vital & Sauna tepidárium
Vital & Sauna panoramatická relax zóna
Vital & Sauna panoramatická relax zóna
Vital & Sauna jacuzzi
Vital & Sauna jacuzzi

Prezentácia v ročenke

Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2017
Prezentácia v publikácii SLOVAKIA 2017
 

Údaje o firme HOTEL PARTIZÁN**** Tále boli overené: 5. 3. 2020
Internetový zápis úplný. Uverejnený 6. 2. 2017

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety