DatabázaČlánkyKľúčové slová

Hotel & Spa Resort Kaskady**** Sliač

Kategórie

*  Export  ›  Cestovný ruch a hotely  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely ****
*  Cestovný ruch  ›  Hotely, ubytovacie zariadenia  ›  Hotely

Kľúčové slová

HotelyKonferencie, kongresyKonferenčné službyRelaxačné a wellness centraTeam building - skupinové aktivityUbytovne, ubytovanie

Základné informácie

logotype

Hotel & Spa Resort Kaskady**** Sliač

Hotel & Spa Resort Kaskady - Váš business v srdci Slovenska

Letecká 19
962 31 Sliač-Sielnica
Tel.: +421 45 530 00 00
E-mail: recepcia@hotelkaskady.sk
Web: www.hotelkaskady.sk

IČO: 31631045
IČ DPH / DIČ: SK2021105251

• Výhodná poloha v strede Slovenska a výborná dostupnosť
• Vlastný termálny prameň a wellness s rozlohou 3 000 m2
• Dlhá tradícia v organizovaní kongresov a eventov
• Rodinná atmosféra s ochotným a kvalifikovaným personálom
• Komplexnosť a kvalita poskytovaných služieb
• Jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku

Hotel & Spa Resort Kaskady**** Sliač

Katalóg Hotel & Spa Resort Kaskady PDF

Staňte sa súčasťou nášho rodinného príbehu

Vstúpite do hotela a rozprestrie sa okolo vás príjemná vôňa a relaxačná hudba. Po celý čas vášho pobytu v Hotel & Spa Resort Kaskady znie melódia, ktorá Vás naladí na dovolenkovú vlnu. Ocitnete sa v inom svete, kde príjemne plynie čas, personál je milý a vy sa cítite ako jedinečný a očakávaný hosť. Také sú Kaskady, jeden z najobľúbenejších a najúspešnejších hotelov na Slovensku.

Za úspešnou víziou Hotel & Spa Resort Kaskady je rodinný príbeh rodiny Karola Konárika. Dcéra Katarína Malová, generálna riaditeľka hotela, vedie hotel mimoriadne úspešne už 12 rokov. Podarila sa jej symbióza kongresového a eventového hotela s luxusnou wellness & spa koncepciou. Nikdy nezabudne dodať, že je to aj vďaka tímu zamestnancov. „Som presvedčená, že práca hoteliera je poslaním a mám obrovskú radosť z toho, keď vidím spokojných hostí, ktorí sa k nám pravidelne vracajú. Zamestnancov hotela vediem k tomu, že práve to je zmyslom našej práce.“ A to sa jej naozaj darí. Je to určite kvôli vysokej úrovni služieb, intímnemu prostrediu a ohromnej kombinácii relaxu v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Výnimočné miesto v srdci Slovenska

Rozľahlý Hotel & Spa Resort Kaskady sa rozprestiera v srdci stredného Slovenska, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom, pri obci Sielnica. Netradičná stavba pripomínajúca loď, stojí na mieste, odkiaľ vidno len kopce a zeleň okolo. Práve tu sa pod zemou zbiehajú termálne pramene aj neďalekých kúpeľov Sliač a Kováčová. Pod povrchom prúdi magická sila termálnej vody, ktorá si razí cestu z hlbín, aby naplnila bazény, dodala energiu saunám a bublinkujúcim kúpeľom, do ktorých sa denne ponárajú oddychujúci hostia. Termálna voda plná minerálov a prastarých zložiek, čistená šetrným spôsobom, je bohatstvom tohto miesta. Pôsobí na regeneráciu celého tela, ale predovšetkým pohybového aparátu.

Oddych je intenzívny

Výnimočné je predovšetkým prepojenie priestranného sveta s tlmeným svetlom a pokojom wellness & spa, s obrovským klenutým priestorom vnútorných termálnych bazénov. Práve tadiaľ sa vystupuje von, k plaveckému bazénu a sústave vodných oddychových zón. Všetky sú nastavené pre dokonalý relax. Presne taký, aký v tej chvíli hosť potrebuje. Oddych v saunách, prestavenie mysle a tela pri ajurvédskych procedúrach, absolútne uvoľnenie od Bali terapeutiek, alebo intenzívne klasické masážne postupy. K dispozícii je tepidárium, oddychové zóny, výhľad do záhrady. Ošetrenie je komplexné, nechýba kozmetika, pedikúra, manikúra. Vnútorné bazény s trblietavými mozaikovými stĺpmi zase poskytujú teplú termálnu vodu a veľkorysé priestory pre deti i dospelých v chladnom počasí a počas zimy. Od jari do neskorej jesene sa vnútorné svety relaxu prepoja s tretím vonkajším priestorom hotela, ktorý je mimoriadne vyhľadávaný kvôli neopakovateľnej prímorskej atmosfére. Plávanie, opaľovanie, relax, slnečníky i tieň, priestor pre deti i tichšie zóny. K tomu denný bar, ľahké občerstvenie, plážové koše i kreslá.

Pre aktívnych i náročných

Každý deň tu hosť môže zažiť niečo nové. Množstvo aktivít je priamo v hoteli a okolo neho. Pripravený je pestrý animačný program pre deti, pravidelné vystúpenia renomovaných spevákov, hercov a tanečníkov, ktorí na Hotel & Spa Resort Kaskady nedajú dopustiť. Gastronomické špeciality ľahšej stredomorskej kuchyne sú servírované priamo v reštaurácii. Gurmáni môžu ochutnať miestne špeciality a vína v Original Restaurant & Wine Bar. Tí, ktorí preferujú samotu alebo súkromie, trávia oddych prechádzkou na chodníčkoch, ktoré vedú k piatim samostatným vilkám v areáli. Ich súčasťou je aj 18-jamkový adventure golf, ktorý sa teší veľkej obľube. Presne 3 kilometre od rezortu sa nachádza výborne udržiavané 18-jamkové ihrisko Tri duby pri rieke Hron, čo rozširuje možnosti pre milovníkov tohto športu.

Článok bol publikovaný: 8. 3. 2018

 

 

Pracoviská

  • BAD, s.r.o.
    Prevádzka Hotel & Spa Resort Kaskady**** Sliač, ubytovanie, relax vo wellness centre - spa, termálny bazén, masáže.

    Matuškova 49
    97631 Vlkanová

     

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

 

Údaje o firme Hotel & Spa Resort Kaskady**** Sliač boli overené: 8. 1. 2020
Internetový zápis úplný. Uverejnený 16. 1. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety