V databáze Na mape V burze Onkológia Reality Grafické štúdio
 
DatabázaČlánky
 

H.M. Transtech, spol. s r.o.

Kategórie

*  Strojárstvo  ›  Spracovanie kovov a materiálov  ›  Stroje na obrábanie, tvarovanie a úpravu kovov
*  Export  ›  Strojárstvo, Energetika  ›  Spracovanie kovov a materiálov

Kľúčové slová

Slovenský výrobcaSlovenský výrobca strojovSpracovanie plechovStrojárstvoTvárniace stroje

Základné informácie

logotype

H.M. Transtech, spol. s r.o.

Výroba: ohýbacie stroje, nožnice, zakružovačky, linky na spracovanie plechu predaj: stojanové a stĺpové vŕtačky a frézky

Volgogradská 13 B
080 01 Prešov
Tel.: +421 51 7718 516
E-mail: sales@hmtranstech.com
Web: www.hmtranstech.com
FacebookYouTube
IČO: 36455261
IČ DPH / DIČ: SK2020011499

Kontaktné osoby

doc. Ing. Anton Palko, CSc. – konateľ

• Vývoj, výroba a predaj:
- ručných a motorických ohýbacích strojov (vrátane CNC)
- ručných, motorických a hydraulických nožníc
- zakružovacie stroje
- liniek na pozdĺžne a priečne delenie plechu zo zvitkov (do hmotnosti 10 t)
• Konštrukcia a dodávky: špeciálnych zariadení podľa požiadaviek zákazníka

Stroje na spracovanie plechov

Spoločnosť H.M. Transtech s.r.o. je rodinná firma, založená v roku 1997, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá vývojom, výrobou a predajom strojov na spracovanie plechov.

Široký sortiment, tabuľových nožníc, ohýbacích strojov, liniek na delenie plechov zo zvitkov a ďalších výrobkov je zárukou toho, že dokážeme dodať cenovo a technicky optimálne stroje pre malých výrobcov, ale aj pre stredné a väčšie firmy, ktoré produkujú väčšie série výrobkov. Okrem typových strojov vieme vyrobiť a dodať aj špeciálne stroje podľa požiadaviek zákazníka.

Naše výrobky predávame na domácom trhu, ale hlavne na zahraničných trhoch (krajiny EU, rusky hovoriace krajiny, Kanada a iné)

Ak pracujete, alebo plánujete pôsobiť v oblasti zastrešovania budov, výroby kovových súčiastok, alebo v poskytovaní služieb formou servisného centra, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme pri výbere vhodného zariadenia.

Hydraulické nožnice

Najvýkonnejšie nožnice, ktoré umožňujú strihať plechy až do hrúbky 20mm a dĺžky 4m. Uplatňujú sa v malosériovej alebo sériovej výrobe. NC riadiaci systém umožňuje riadiť zadný doraz, nastaviť vhodný strižný uhol a medzeru medzi nožmi.

Motorické ohýbacie stroje

Vhodné pre malosériovú a sériovú výrobu jednoduchých otvorených aj uzavretých profilov a krabicových výrobkov. Sú vysoko flexibilné pri prechode na iný typ výrobkov. Kapacita motorických ohýbacích strojov sa pohybuje v rozsahu od 1mm – 8mm hrúbky a dĺžka je v rozsahu od 1m – 5m.

Linky na pozdĺžne a priečne delenie

Určené na delenie plechov zo zvitku. Konštrukcia liniek je modulárna, takže vieme dodať linky presne podľa potrieb zákazníka. Maximálna hrúbka materiálu je 3mm a šírka zvitku maximálne 1500mm.

Motorické nožnice

Riešené ako gilotínové nožnice so stolom na uloženie strihaného materiálu.Bohaté štandardné a špeciálne vybavenie umožňuje dodať optimálny stroj pre konkrétnu aplikáciu s možnosťou doplňovania počas používania. Stroje sa vyrábajú do dĺžky po 4m a maximálnej hrúbky 5 mm.

Článok bol publikovaný: 28. 2. 2020

 

Lokalita

Poloha na mape

 

Údaje o firme H.M. Transtech, spol. s r.o. boli overené: 31. 1. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 19. 2. 2018

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2018 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety