DatabázaČlánkyKľúčové slová

SAHESA, s.r.o.

Kategórie

*  Export  ›  Služby  ›  Finančné a ekonomické služby

Kľúčové slová

AudítoriEkonomické poradenstvoFinančné, investičné poradenstvoÚčtovnícke poradenstvoÚčtovníctvo

Základné informácie

logotype

SAHESA, s.r.o.

Auditórske, účtovnícke a poradenské služby / audit, accounting & consulting

Miletičova 21
821 08 Bratislava
Tel.: +421 2 4464 4188
Mobil: +421 908 795 338
E-mail: sahesa@sahesa.sk
Web: www.sahesa.sk
FacebookInstagram
IČO: 31348980
IČ DPH / DIČ: SK2020302790

Finančné a ekonomické služby

• Audit
• Účtovné služby a poradenstvo
• Ekonomické a finančné poradenstvo
• komplexná správa miezd a personálnej agendy

• Auditing
• Accounting services and guidance
• Economic and financial consulting
• Complex administration of wage and personal agenda

Staráme sa o vaše financie

Počas takmer 30 ročnej našej činnosti poskytujeme mimoriadne kvalitné účtovnícke služby širokej škále komerčným a firemným subjektom vrátane veľkých podnikových prostredí, rovnako ako lokálnym, medzinárodným firmám a korporáciám, malým a stredným podnikateľom. Naše skúsenosti z oblasti účtovníctva, daní, auditu prinášajú štandard kvality našim klientom.

Prečo si vybrať našu spoločnosť?

Sme tu pre vás už od roku 1993.

Ako jednej z prvých audítorských právnických osôb nám Ministerstvo financií udelilo povolenie overovať účtovníctvo a účtovnú závierku podľa Zákona o audítoroch a audítorskej činnosti. SAHESA patrí od svojho vzniku k dynamicky sa rozvíjajúcim audítorským spoločnostiam na Slovensku.

Skoro tridsaťročné praktické skúsenosti potvrdili nutnosť vybudovania väčšieho kvalifikovaného tímu poradcov, audítorov, účtovníkov, dosahujúcich vysokú úroveň špecializácie a profesionality. Takýto stabilný, štrnásťčlenný tím auditu, účtovníctva a podnikového poradenstva, vytvorili podmienky pre poskytovanie komplexných služieb od poradenstva cez spracovanie účtovníctva až po štatutárny audit účtovnej závierky podľa slovenských i medzinárodných audítorských štandardov (IAS) pre podnikateľov, ako aj štátnym inštitúciám a organizáciám finančného a kapitálového trhu.

SAHESA, s.r.o. je členom Slovenskej komory audítorov, registrovaná ako audítor – právnická osoba pod číslom licencie 26, ktorá ju oprávňuje na výkon audítorskej činnosti.

Okrem hlavnej audítorskej činnosti, spoločnosť poskytuje aj kompletný manažment účtovnej a mzdovej agendy vrátane prípravy daňových priznaní, účtovníckeho a ekonomického poradenstva. V súčasnosti vedieme podvojné a jednoduché účtovníctvo pre cca 100 spoločností. Našu klientelu tvoria spol s .r.o., podnikatelia fyzické osoby, a.s., obč. združenia, nadácie, firmy so zahraničnou účasťou. Naša klientela vznikla a vzniká zväčša z dobrých referencií prostredníctvom našich stabilných klientov.

Naša spoločnosť patrí medzi spoločnosti zaradené v indexe spoľahlivosti ako vysoko spoľahlivý daňový subjekt. Získali sme oprávnenie používať certifikačnú značku kvality ISO 9001:2008 od 14.1.2009.

Sme členmi medzinárodnej asociácie IECnet. Ide o sieť audítorských, účtovných a daňových poradcov. Asociácia pôsobí od roku 1987 a má vyše 70 členov po celom svete.

Článok bol publikovaný: 12. 9. 2023

 

Poloha na mape

 

Údaje o firme SAHESA, s.r.o. boli overené: 12. 9. 2023
Internetový zápis úplný. Uverejnený 1. 3. 2018

Ročenka Slovakia 2022Ročenka Slovakia 2023 e-book

Počet návštev. Tento rok: 440, Tento mesiac: 6, Dnes: 3

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety