V databáze Na mape V burze Onkológia Reality Grafické štúdio
 
DatabázaČlánkyBurza
 

Wolf Slovenská republika s. r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  TZB - Inštalácie  ›  Vykurovanie
*  Stavebníctvo  ›  TZB - Inštalácie  ›  Vetranie, klimatizácia, chladenie

Kľúčové slová

ČerpadláKolektorKondenzačný kotolKotly a kotolneKotolKúrenieOhrievače vodyPodlahové vykurovaniePodlahovkaPriemyselné vykurovanieRekuperáciaSolarSolárna technika, zariadeniaSolárne panelyTepelné čerpadloVetranieVykurovacia a tepelná technikaVykurovanieVzduchotechnika

Základné informácie

logotype

Wolf Slovenská republika s. r. o.

Dodávateľ zariadení, ktoré vytvárajú optimálnu vnútornú klímu

Galvaniho 7
821 04 Bratislava
Tel.: +421 2 4820 0802
E-mail: info@wolfsr.sk
Web: www.slovensko.wolf.eu

IČO: 17334128
IČ DPH / DIČ: SK2020326869

Kontaktné osoby

Ing. Ramon Haas - riaditeľ spoločnosti
Ing. Ivo Klinka - obchodný riaditeľ

Stavebníctvo › TZB - Inštalácie › Vykurovanie

• Kondenzačné kotly WOLF - od 1,8 kW až 5 MW (nástenné aj stacionárne)
• Tepelné čerpadlá WOLF - vzduch/voda, voda/voda; soľanka/voda
• Špičkový regulačný systém WOLF WRS s aplikáciu Wolf SmartSet
• Kompaktné vetracie jednotky WOLF s rekuperáciou tepla (centrálne / decentrálne)
• Zostavné vzduchotechnické jednotka WOLF KG Top - vysoká flexibilita
• GABOTHERM - podlahové vykurovanie, stenové vykurovanie/chladenie, stropné chladenie

Kľúčové slová: kotly a kotolne; vykurovacia a tepelná technika; priemyselné vykurovanie; tepelné čerpadlo; solárna technika, zariadenia; solárne panely; ohrievače vody; Vzduchotechnika; Vetranie; smart ovládanie; kondenzačný kotol; podlahové vykurovanie; podlahovka, stenové vykurovanie; stenovka; chladenie stropom; stropné chladenie; kúrenie; ohrev vody; solárny ohrev vody, wolf; vnútorná klíma; VZT; kotol; rekuperácia

WOLF – EXPERT NA ZDRAVÚ VNÚTORNÚ KLÍMU

Počas svojho života strávi človek v našich končinách až 90 percent času v uzatvorených priestoroch. Kvalita nášho života je ovplyvnená kvalitou vnútorného prostredia v súkromní i v práci. Vhodné vnútorné prostredie výrazne prispieva k našej domácej pohode, či zlepšuje koncentráciu a zvyšuje produktivitu práce na pracovisku. Príjemný a zdravý vzduch je v súčasnosti udržateľný v moderných budovách najmä prostredníctvom moderných vykurovacích, klimatizačných a vetracích systémov.

Ako popredná značka a systémový poskytovateľ pre vykurovaciu techniku a vzduchotechniku sme si stanovili cieľ, že sa budeme venovať potrebe a želaniam ľudí, ktorí túžia po príjemnej atmosfére, v ktorej sa človek cíti vynikajúco a bezstarostne. Individuálnym stavebníkom, či ľudom, ktorí rekonštruujú, umožňujeme použitím vysoko efektívnych a na ovládanie jednoduchých systémov, vytvoriť harmonické a zdravé vnútorné prostredie. Tento náš cieľ sme preniesli aj do jasného a záväzného sloganu „Nastavený na mňa“.

Ako expert na vnútornú klímu sprostredkúva WOLF nový pohľad na bezprostredné spojenie medzi technickým vybavením budov, ktoré zohľadňuje vývojové a technologické trendy s ľudskou potrebou cítiť sa v priestore príjemne. Osobný pocit „príjemnej klímy“ sa už dlhší časť nespája len so správnou teplotou v miestnosti. V každej budove, hlavne v tých moderných, dobre zateplených, by mala ísť príjemná teplota priestoru a optimálny komfort ohrevu vody ruka v ruke so zdravým bezprašným čerstvým vzduchom, ktorý poskytujú vetracie systémy.

Sme dodávateľom, ktorý ponúka svojim zákazníkom nielen produkty, ale aj služby z oblasti vykurovacej, vetracej a klimatizačnej techniky. Máme vhodné technické riešenie pre každého, či už ide o novostavbu alebo o rekonštrukciu. WOLF poskytuje kompetentné poradenstvo pri výbere vhodného riešenia a tiež kompletnú montáž vyškolenými montážnymi firmami. Plynulú a bezproblémovú prevádzku zariadení istí naša podpredajná podpora (od uvedenia do prevádzky, cez pravidelnú údržbu až k prípadným opravám) s celoslovenským pokrytím.

Pre WOLF je najlepšia vnútorná klíma viac ako len výsledok dobre riadenej spolupráce viacerých inovatívnych technológií. Pozeráme sa na túto problematiku z hora, čím máme jedinečnú možnosť vidieť všetky súvislosti a prepojenie jednotlivých procesov. Intenzívne sa zaujímame nielen o bežné aspekty ale aj o zaujímavé fakty zo života ľudí v uzatvorených priestoroch. S cieľom sprostredkovať tieto ucelené informácie verejnosti a pomôcť im tak získať odpoveď na otázku – ako docielim optimálnu vnútornú klímu, sme pripravili novú webovú stránku www.slovensko.wolf.eu, kde nájdete okrem produktových a firemných informácií aj poradenstvo ohľadom výberu vhodných riešení pre jednotlivé projekty alebo informácie ohľadom štátnych dotácií.

Článok bol publikovaný: 17. 10. 2018

 

Poloha na mape

 

Údaje o firme Wolf Slovenská republika s. r. o. boli overené: 17. 10. 2018
Internetový zápis úplný. Uverejnený 17. 10. 2018

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2018 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety