DatabázaČlánkyKľúčové slová

AGROTRANS spol. s r. o.

Kategórie

*  Poľnohospodárstvo  ›  Technologické dodávky a služby iné  ›  Záhradníctvo
*  Poľnohospodárstvo  ›  Služby pre poľnohospodársku prvovýrobu  ›  Osivá, semená sadby, šľachtenie

Kľúčové slová

BiozeleninaĎatelino-trávne miešankyFazuľaGreeningHnojivá, výživa rastlínKukuricaKvetyOsivá, semenáOvocie a zeleninaPaprikaParadajky, paradajky pestovaniePetržlenPoľnohospodárske produktyTrávy, trávne zmesyUhorkyZáhradníctvo

Základné informácie

logotype

AGROTRANS spol. s r. o.

Predaj osív zelenín, strukovín, tráv, trávnych zmesí a ďatelino-trávnych miešaniek

Krížna 1991/37
931 01 Šamorín
Tel.: +421 31 5624 836
Tel.: +421 31 5624 838
Fax: +421 31 5501 048
Mobil: +421 905 649 291
E-mail: sarkanyova@agrotrans.sk
Web: www.agrotrans.sk
Facebook
IČO: 00611727
IČ DPH / DIČ: SK2020369175

Veľko a maloobchod osív

• trávy, trávne zmesi, ďatelino-trávne miešanky, lucerna siata, ďatelina lúčna i plazivá, vika siata, mätonoh mnohokvetý, mätonoh trváci, reznačka laločnatá a iné od holandskej firmy BARENBRUG
• kukurica lahôdková - cukrová do firmy CROOKHAM
• strukoviny a špenát od holandskej firmy POP VRIEND SEEDS
• zelenina a kvety v profi a hobby balení od českej firmy SEMO
• hnojivá od českej firmy FORESTINA

Správna tráva pre všetkých moderných chovateľov dobytka!

Je prirodzené, že pre vaše pastviny hľadáte tú najlepšiu trávu. Spoločnosť Barenbrug vám ponúka výnimočné riešenia pre čo najefektívnejšie pastevné hospodárstvo. Bez ohľadu na to, či sa to týka trvanlivosti, stimulácie bachora, odolnosti voči hrdzi trávovej, chutnosti, schopnosti využiť dodávaný dusík, alebo vysokej tvorby sušiny. V tejto brožúre sa dočítate všetko potrebné o pastevných zmesiach spoločnosti Barenbrug a o ich špeciálnom prispôsobení na podmienky Slovenska.

Viac než 100 rokov skúseností so šľachtením trávy!

Barenbrug je holandská spoločnosť zaoberajúca sa predajom trávových semien s viac ako 100 rokmi skúseností v odbore. Dvadsať obchodných spoločností a desať vlastných pestovateľských staníc rozmiestnených po celom svete na piatich kontinentoch robí zo spoločnosti Barenbrug jedného z najdôležitejších hráčov na trhu s trávovými semenami. Hlavné činnosti spoločnosti zahŕňajú šľachtenie trávových odrôd, produkciu semien a ich marketing. Okrem trávových odrôd sa spoločnosť Barenbrug zameriava aj na šľachtenie ďatelín a lucerny. Spoločnosť Barenbrug hrala vždy vedúcu úlohu v odvetví chovu mliečneho dobytka, pričom za obdobie svojej existencie priniesla na trh množstvo inovatívnych kŕmnych výrobkov. Tieto kvalitné produkty dokážu vyhovieť všetkým potrebám a požiadavkám moderných chovateľov dobytka zo Slovenskej republiky.

Dôležité vlastnosti

Pre všetkých chovateľov dobytka je najdôležitejšou otázkou výška produkcie krmiva. Zber vysokokvalitného objemového krmiva prináša vyššiu produkciu mlieka na dojnicu a nižšie kŕmne náklady na kilogram mlieka, ako aj kilogram prírastku. Program šľachtenia kŕmnej trávy spoločnosti Barenbrug sa preto zameriava na nasledovné dôležité vlastnosti:

  • vysoká produkcia sušiny
  • výnimočná trvanlivosť
  • maximálna odolnosť voči zime
  • znášanlivosť voči suchu a vysokým teplotám
  • vysoká stráviteľnosť a chutnosť
  • vynikajúca odolnosť voči chorobám
  • excelentná hustota porastu

Spoločnosť Barenbrug produkuje svoje zmesi kŕmnych tráv za použitia najlepších odrôd, pričom ich vlastnosti vhodne kombinuje tak, aby spĺňali všetky požiadavky konečných užívateľov.

Agrotrans a Barenbrug

Kŕmne trávové zmesi spoločnosti Barenbrug sú na trhu Slovenskej republiky výhradne distribuované spoločnosťou Agrotrans zo Šamorína. Táto spoľahlivá spoločnosť má v oblasti kvality a služieb rovnako dobrú povesť ako Barenbrug. Technický tím spoločnosti Agrotrans je chovateľom dobytka kedykoľvek k dispozícii, aby im pomáhal s riešením technických problémov. V prípade potreby sa môže navyše oprieť aj o znalosti odborníkov na krmivá pracujúcich priamo v spoločnosti Barenbrug.

Regionálna adaptácia miešaniek

Vzhľadom na rozdiely v klimatických podmienkach Slovenskej republiky, táto brožúra obsahuje odporúčané zmesi pre jednotlivé regióny krajiny. Na základe odlišných klimatických podmienok sa rozlišuje východná, stredná a západná časť Slovenskej republiky. Najlepšie odrody boli pre tieto regióny vybrané na základe skúšok vykonaných v spolupráci s Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym (ÚKSÚP). Vďaka tomuto postupu sú chovateľom ponúkané zmesi s vysokou regionálnou adaptabilitou, schopné prinášať mimoriadne výsledky.

Hnojivá a pestovateľské substráty

V snahe postupne kompletizovať našu ponuku pre spotrebiteľov sme v posledných rokoch zaradili do sortimentu aj hnojivá a pestovateľské substráty od firmy FORESTINA. Hlavnou orientáciou je predaj špeciálnych hnojív pre trávniky značky EXPERT. Máme v ponuke jarné štartovacie hnojivo, hnojivo pre vegetačné obdobie, jesenné hnojivo a hnojivo s tlmením výskytu machu a rias v trávniku.

Ďalej vieme odberateľom dodať kompletný sortiment bežných hnojív typu NPK, Superfosfát, Draselnú soľ, horkú soľ a pod. Sortiment hnojív dopĺňajú organické, organicko-minerálne /aj s guánom a rohovinovou múčkou/ a kvapalné hnojivá. Hnojivá PLANTACOTE uvoľňujú živiny pre rastliny postupne.

Ponúkame aj špeciálne hnojivá pre ihličnany, ruže, rododendrony, čučoriedky a rôzne druhy kvetov a zelenín.

Technológia Resilient Blue Grass

Buďte pripravení na extrémne výkyvy! Klíma sa mení na celom svete. Extrémne výkyvy sú stále bežnejšie. Sme svedkami prudkých lejakov, horúčav a veľmi suchého leta. Ako odborníci na trávniky ste preto často v strese. Musím zavlažovať a ako veľmi? Je nutné prihnojiť? Mám kosiť trávu, keď je tak mokro? Nie je však dôvod sa stresovať! Je tu nová technológia, ktorá všetky tieto extrémne situácie spoľahlivo zvláda – Resilient Blue! Odolá vplyvom extrémneho stresu a všetko zvládne!

Článok bol publikovaný: 29. 6. 2021

 

Poloha na mape

Galéria

Sídlo
Sídlo
Katalóg osív zeleniny SEMO profi 2019-2021
Katalóg osív zeleniny SEMO profi 2019-2021
Nová technológia Resilient Blue Grass
Nová technológia Resilient Blue Grass
 

Údaje o firme AGROTRANS spol. s r. o. boli overené: 30. 6. 2021
Internetový zápis úplný. Uverejnený 26. 5. 2016

Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2020Ročenka Poľnohospodárstvo Potravinárstvo 2021

Počet návštev. Tento rok: 440, Tento mesiac: 7, Dnes: 1

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2023 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety