DatabázaČlánkyKľúčové slová

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Kategórie

*  Energetika a elektrotechnika  ›  Elektrotechnika  ›  Silnoprúdová elektrotechnika
*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenská elektrotechnika
*  Export  ›  Priemysel  ›  Strojárstvo, Energetika

Kľúčové slová

EnergetikaRozvádzačeSilnoprúdTrafostaniceTransformátorovňaZámočníctvo, zámočníci

Základné informácie

logotype

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Výroba kompaktných kioskových trafostaníc, rozvádzačov

Železničná 927
900 55 Lozorno
Tel.: +421 2 6596 8267
Mobil: +421 905 401 098
Mobil: +421 905 797 634
E-mail: haramia@elektroharamia.sk
Web: www.elektroharamia.sk

IČO: 35922664
IČ DPH / DIČ: SK2021956255

Silnoprúdová elektrotechnika

• Výroba trafostaníc
• Výroba NN-rozvádzačov
• Vysekávanie a ohraňovanie plechu na CNC strojoch

Elektro Haramia - najväčší producent kioskových (železobetónových) trafostaníc v SR

Elektro-Haramia s.r.o. Lozorno existuje od r. 1990 a v priebehu svojej 22-ročnej existencie sa stala najväčším producentom kioskových /železobetónových/ trafostaníc v Slovenskej republike. Za toto obdobie spoločnosť realizovala cca päť tisíc kusov trafostaníc u zákazníkov z prostredia energetických podnikov, veľkých, stredných aj malých priemyselných podnikov, súkromných investorov, majiteľov bytových domov, fotovoltických parkov, bioplynových a veterných elektrárni v Českej aj Slovenskej republike. Výhodou pre civilných zákazníkov je, že dlhoročné skúsenosti, ktoré firma nadobudla ako dodávateľ pre investičné celky energetických podnikov ponúka aj svojim ostatným odberateľom. Aj v súčasnosti je naša spoločnosť zmluvným partnerom energetického gigantu fy E.On Edis Potsdam

Samozrejmosťou je poskytovanie komplexných služieb od odborného poradenstva,cez projekčnú činnosť,výrobu a dodanie až po 24-hodinový záručný aj pozáručný servis. Automatickou výhodou pre našich zákazníkov je poskytovaná záručná doba 5 rokov na stavebné teleso a 3 roky na technologickú časť trafostanice.

Vo vlastných výrobných priestoroch v Lozorne sú vyrábané stavebné-železobetónové telesá trafostaníc (vrátane vstupných hliníkových dverí a krytov vetracích otvorov), NN-rozvádzače a skrine merania ako aj VN-rozvádzače typ SM6, ktoré sú v LOZORNE produkované v licencii francúzskeho výrobcu – Fy SCHNEIDER-ELECTRIC.

Na želanie zákazníka môže byť trafostanica vybavená aj VN-rozvádzačom od iného dodávateľa,na­pr.SIEMENS, Ormazabal,ABB a pod.To isté platí aj pre transformátory, ktoré sú nakupované prakticky od všetkých kvalitných svetových producentov. Zákazník má istotu, že realizovaná stanica po technickej a kvalitatívnej stránke bude spĺňať najvyššie kritéria a čo je najdôležitejšie bude v plnej miere zodpovedať technickej norme STN/ČSN EN 62271–202, časť 202, ktorá hovorí o blokových transformovniach VN/NN, vyrobená stanica vlastní všetky potrebné skúšobné certifikáty vrátane najdôležitejšej skúšky na vnútorný skrat podľa kategórie IAC-AB.

Výrobný proces je certifikovaný spoločnoťou Det Norske Veritas na management kvality podľa ISO 9001:2008, v spoločnosti pracuje interný auditor, ktorý dodržiavanie kvalitatívnej normy neustále sleduje, certifikácia sa v pravidelných ročných intervaloch obnovuje.

Firma ELEKTRO-HARAMIA sa snaží oslovovať potencionálnych zákazníkov aj v Českej republike, kde sa už podarilo dodať niekoľko stoviek trafostaníc, pre ilustráciu je možné napr.uviesť, že všetky maloobchodné jednotky obchodného reťazca BILLA-REWE v ČR sú napájané trafostanicami so značkou EH.

Viac infomácií o ponúkaných výrobkoch a službách nájdete na firemnej webovej stránke www.elektroharamia.sk

Článok bol publikovaný: 11. 11. 2022

 

Lokalita

Poloha na mape

Galéria

Prezentácia v ročenke

Inzercia Mapa Záhorie 2010
Inzercia Mapa Záhorie 2010
 

Údaje o firme ELEKTRO - HARAMIA s.r.o. boli overené: 11. 11. 2022
Internetový zápis úplný. Uverejnený 16. 1. 2019

Ročenka Energetika Strojárstvo 2020Ročenka Energetika Strojárstvo 2021Ročenka Energetika Strojárstvo 2022Ročenka Energetika Strojárstvo 2023Ročenka Slovakia 2022

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety