V databáze Na mape V burze Onkológia Reality Grafické štúdio
 
DatabázaČlánkyBurza
 

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Kategórie

*  Export  ›  Strojárstvo, Energetika  ›  Elektrotechnika, elektronika
*  Energetika a elektrotechnika  ›  Elektrotechnika  ›  Silnoprúdová elektrotechnika

Kľúčové slová

EnergetikaRozvádzačeSilnoprúdTrafostaniceTransformátorovňaZámočníctvo, zámočníci

Základné informácie

logotype

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Výroba kompaktných kioskových trafostaníc, rozvádzačov

Železničná 927
900 55 Lozorno
Tel.: +421 2 6596 8267
Fax: +421 2 6596 8771
Mobil: +421 905 401 098
Mobil: +421 905 797 634
E-mail: haramia@elektroharamia.sk
Web: www.elektroharamia.sk

IČO: 35922664
IČ DPH / DIČ: SK2021956255

Silnoprúdová elektrotechnika

• Výroba trafostaníc
• Výroba NN-rozvádzačov
• Vysekávanie a ohraňovanie plechu na CNC strojoch

Elektro-Haramia s.r.o. - najväčší producent kioskových (železobetónových) trafostaníc v Slovenskej republike

Elektro-Haramia s.r.o. Lozorno existuje od r. 1990 a v priebehu svojej 22-ročnej existencie sa stala najväčším producentom kioskových /železobetónových/ trafostaníc v Slovenskej republike. Za toto obdobie spoločnosť realizovala cca päť tisíc kusov trafostaníc u zákazníkov z prostredia energetických podnikov, veľkých, stredných aj malých priemyselných podnikov, súkromných investorov, majiteľov bytových domov, fotovoltických parkov, bioplynových a veterných elektrárni v Českej aj Slovenskej republike. Výhodou pre civilných zákazníkov je, že dlhoročné skúsenosti, ktoré firma nadobudla ako dodávateľ pre investičné celky energetických podnikov ponúka aj svojim ostatným odberateľom. Aj v súčasnosti je naša spoločnosť zmluvným partnerom energetického gigantu fy E.On Edis Potsdam

Samozrejmosťou je poskytovanie komplexných služieb od odborného poradenstva,cez projekčnú činnosť,výrobu a dodanie až po 24-hodinový záručný aj pozáručný servis. Automatickou výhodou pre našich zákazníkov je poskytovaná záručná doba 5 rokov na stavebné teleso a 3 roky na technologickú časť trafostanice.

Vo vlastných výrobných priestoroch v Lozorne sú vyrábané stavebné-železobetónové telesá trafostaníc (vrátane vstupných hliníkových dverí a krytov vetracích otvorov), NN-rozvádzače a skrine merania ako aj VN-rozvádzače typ SM6, ktoré sú v LOZORNE produkované v licencii francúzskeho výrobcu – Fy SCHNEIDER-ELECTRIC.

Na želanie zákazníka môže byť trafostanica vybavená aj VN-rozvádzačom od iného dodávateľa,na­pr.SIEMENS, Ormazabal,ABB a pod.To isté platí aj pre transformátory, ktoré sú nakupované prakticky od všetkých kvalitných svetových producentov. Zákazník má istotu, že realizovaná stanica po technickej a kvalitatívnej stránke bude spĺňať najvyššie kritéria a čo je najdôležitejšie bude v plnej miere zodpovedať technickej norme STN/ČSN EN 62271–202, časť 202, ktorá hovorí o blokových transformovniach VN/NN, vyrobená stanica vlastní všetky potrebné skúšobné certifikáty vrátane najdôležitejšej skúšky na vnútorný skrat podľa kategórie IAC-AB.

Výrobný proces je certifikovaný spoločnoťou Det Norske Veritas na management kvality podľa ISO 9001:2008, v spoločnosti pracuje interný auditor, ktorý dodržiavanie kvalitatívnej normy neustále sleduje, certifikácia sa v pravidelných ročných intervaloch obnovuje.

Firma ELEKTRO-HARAMIA sa snaží oslovovať potencionálnych zákazníkov aj v Českej republike, kde sa už podarilo dodať niekoľko stoviek trafostaníc, pre ilustráciu je možné napr.uviesť, že všetky maloobchodné jednotky obchodného reťazca BILLA-REWE v ČR sú napájané trafostanicami so značkou EH.

Viac infomácií o ponúkaných výrobkoch a službách nájdete na firemnej webovej stránke www.elektroharamia.sk

Článok bol publikovaný: 21. 1. 2018

 

LokalitaObsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Poloha na mape

Galéria

Tlačená inzercia

Inzercia Mapa Záhorie 2010
Inzercia Mapa Záhorie 2010
 

Údaje o firme ELEKTRO - HARAMIA s.r.o. boli overené: 16. 1. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 16. 1. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI / ÚVERY / HYPOTÉKY

© 2005 - 2018 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety