DatabázaČlánkyKľúčové slová

KOVING OK, s. r. o.

Kategórie

*  Stavebníctvo  ›  Stavebné výrobky a systémy  ›  Konštrukčné systémy
*  Slovenskí výrobcovia  ›  Slovenské stavebníctvo

Kľúčové slová

Oceľ, oceľové výrobkyPloty, oplotenia, ohradyPodlahové roštyRočenka STAVEBNÍCTVO 2020Schody, schodištiaSpracovanie plechovTechnické tkaniny, sitáVýrobky z plechu

Základné informácie

logotype

KOVING OK, s. r. o.

Výroba podlahových roštov z rôznych materiálov

Kúty 1/B
080 01 Prešov
Tel.: +421 51 7725 659
E-mail: koving@koving.sk
Web: www.koving.sk

IČO: 31718060
IČ DPH / DIČ: SK2020521008

Podlahové rošty

• zvárané rošty typu SP, lisované rošty typu P
• materiály: oceľ, nerez, hliník, fiberglas
• projekčná činnosť v oblasti oceľových roštov
• odborné technické poradenstvo

Výroba podlahových roštov

Dodávame podlahové rošty vyrábané podľa DIN noriem pre všetky účely použitia – pokrytie plošín, lávok, kanálov, stredné a ťažké rošty pre skladové účely, pojazdové plochy pre také mechanizmy a to všetko v rôznych materiálnych prevedeniach a rôznych prevedeniach povrchovej úpravy.

Ďalej dodávame schodiská, plechové profily, oplotenia, sitá, rošty na dekoratívne účely, nerezové, hliníkové rošty a rôzne iné výrobky z oceľových roštov.

Naša spoločnosť je súčasne výrobcom a dodávateľom spojovacieho a kotviaceho materiálu na upevnenie roštov k nosným konštrukciám a zaoberá sa aj jeho vývojom. Cieľom firmy je dodávka vysokokvalitných prvkov oceľových konštrukcií s dlhou dobou životnosti a optimálnymi ekonomickými parametrami. Poskytujeme profesionálne technické poradenstvo a projektovanie v oblasti využitia oceľových podlahových roštov.

Rošty

Podlahové rošty tvoria základné konštrukčné prvky pracovných plošín a komunikačných trás, v stavebných konštrukciách a technologických zariadeniach. Navrhujú sa pre konkrétne prevádzkové požiadavky. Vyhovujú z hľadiska pevnosti, tuhosti i životnosti. Veľké množstvo roštov sa používa na konštrukciu podláh – plošín, lávok, schodísk, krytia kanálov a pod (odtiaľ názov podlahové). Podlahové rošty majú všestranné využitie všade tam, kde je potrebná napr. vzdušnosť, prístup svetla, možnosť stekania vody a pod. Veľký vplyv pri výbere takýchto roštov má ich vlastné zaťaženie, aké môžu prenášať. Podlahové oceľové rošty sú zaťažované osobami i rôznymi dopravnými a pracovnými zariadeniami. Používajú sa ako nosné prvky, nenosné stavebné prvky alebo ako technologiecké di­ely.

Článok bol publikovaný: 16. 12. 2020

 

Lokalita

Poloha na mape

 

Údaje o firme KOVING OK, s. r. o. boli overené: 23. 8. 2019
Internetový zápis úplný. Uverejnený 14. 9. 2019

 
 
INFOMA REALITY

PREDAJ / KÚPA / PRENÁJOM / NEHNUTEĽNOSTI

GDPR     © 2005 - 2020 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety