BURZA

apple trnava

Pridaj nový inzerát

apple trnava

Showroom iEnjoy


Na začiatku príbehu o našej spoločnosti iEnjoy bola myšlienka priniesť predajňu so štatútom Apple Premium Reseller aj obyvateľom Trnavy a Trnavského kraja. Na realizácii tejto myšlienky usilovne pracoval tím iEnjoy takmer celý rok 2011. Trnava sa dočkala slávnostného otvorenia showroomu dňa 2.12.2011. A bol to Grand Opening ako sa patrí. Otvorenie bolo spojené s množstvom sútaží a bohatým sprievodným programom pod moderátorskou taktovkou Mateja Cifru alias Sajfu. Showroom iEnjoy v Obchodnom Centre Galéria je najnovší a najmodernejší na Slovensku. Showroom má rozlohu viac 80 metrov m² a nájdeme v ňom komplexnú ponuku produktov spoločnosti Apple a veľké množstvo príslušenstva od rôznych renomovaných svetových výrobcov pre Váš Mac, iPhone, iPod či iPad.

Školenia, workshopy, suťaže a množstvo dalších benefitov pre Vás

V predajni sa na Vás teší mladý profesionálne vyškolený tím predajcov. Ochotne Vám poradia, ukážu, vyskušajú, vysvetlia skrátka všetko pre Vás aby ste zo showroomu spoločnosti iEnjoy odcházali vždy spokojní. Naším cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby a splniť Vaše najnáročnejšie IT požiadavky a očakávania.Našou úlohou je šíriť užívateľskú osvetu tejto jedinečnej značky, aby nielen fanúšikovia macintoshovej platformy, ale aj noví používatelia produktov spoločnosti Apple mali možnosť vyskúšať a oboznámiť sa so skvelými vlasnostami týchto produktov. Sami zistíte, že produkty Apple Vám uľachčia prácu a prinesú zábavu.

Máme pre Vás pripravené najlepšie ceny na Slovensku

Prostredníctvom nášho E-shopu www.ienjoy.eu zabezpečujeme pohodlnú distribúciu a predaj Apple produktov a širokého množstva príslušenstva priamo do Vašej domácností či firmy na území Slovenska ale aj Česka, Poľska a Maďarska. Naším zámerom pri tvorbe E-shopu spoločnosti iEnjoy bolo aby sme Vám mohli ponúknuť najlepšie ceny na Slovensku. Sme presvedčení, že sme tento zámer úspešne splnili. Môžte si byť istí, že u nás nakúpite najvýhodnejšie. Väčšina nášho sortimentu je doručiteľná do 48 hodín.

Neváhajte a navštívte náš showroom alebo si prezrite náš E-shop

Okrem skvelých cien a vysokej úrovne služieb sa do budúcnosti môžte pripraviť na množstvo rôznych sú\'taží o atraktívne ceny. Naši výhercovia sa už tešia zo svojich iPadov či iPodov ale i príslušenstva. Ceny budú však ešte lákavejšie. Sledujte našu stránku a rovnako našu skupinu na Facebooku. Benefitom pre naších priaznivcov a zákazníkov ale i širokú verejnosť bude organizovanie školení a workshopov. O všetkom Vás budeme dopredu starostlivo informovať. Náš kolektív sa na Vás teší a veríme, že aj Vy na nás. Tím iEnjoy prínáša jedinečný zážitok, ktorý obohatí Váš životný štýl naplno!

 

iEnjoy
Ulica: Veterná 40
Obec:
Telefón: 0904260532
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu
Lokalita: - -

© 2005 - 2016 INFOMA Business Trading, spol. s r.o.     Development and Design by infomatim - Grafické štúdio, vydavateľstvo, reklamné a darčekové predmety